Skocz do zawartości
P$ycho

 zamknięty Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mianowicie admin o nicku Fawor daje bez podstaw ssy .

Druga sprawa to że np. jak niektórzy gracze grają dobrze to fawor myśli że są odpaleni a nie są .

A jak są rozgrzewki i jest tylko on i ktoś jeden w przeciwnym teamie to po rozgrzewce wychodzi i wchodzi żeby mieć dodatkowe losy.

Zapomniałem o najważniejszym jest strasznym toxikiem a jako admin powinien dawać przykład a nie wyzywać innych 

Proszę o rozpatrzenie sprawy .

Pozdrawiam :D

Edytowane przez P$ycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaczalem grac na tym serwie [CS:GO MOD] przed tym jak Fawor mial admina i wielu innych adminow mnie sprawdzalo wielokrotnie i zadnych zastrzezen do mojej gry nie bylo choc gralem naprawde dobrze. Tylko Fawor dostal admina, zabilem go kilka razy i wstawil mi ss-y bez podstawnie.. Nie wiem, poczul wladze bo ma admina? Taki admin jest nie potrzebny, adminem trzeba umiec byc a nie tylko byc. Jestem za tym,zeby tego admina stracil. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Psycho odniesienie ciebie i ace' ,wiesz chyba dlaczego osoba mająca uprawnienia daje ss ,dzieje się tak ponieważ nie ma ona 100% pewności czy gracz używa wspomagaczy tak jest w moim przypadku ,więc pisanie ,że daje ss bez podstaw jest śmieszne ,ponieważ nie czytasz mi w myślach i odbierasz zachowanie graczy inaczej niż ja.Poza tym jeżeli nawet dam komuś ss i ta osoba jest czysta bez problemu wstawi je na forum :)

Sprawa rozgrzewki , jeżeli chodzi o to ,to mogę podać Ci parametry mojego laptopa i wtedy ocenisz czy moja chwilowa nieobecność jest spowodowana rządzą losu czy nie.

Moim zdanie skarga to śmiech na sali i powinna być zamknięta ,ale no to tylko moje zdanie prawo do wydania wyroku zapada wydane przez @VisTeR.'

Ps @P$ycho a props twojej gry zapraszam to działu zgłoś czitera :) 

Edytowane przez Fawor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fawor jestes jedynym adminem ktoremu cos nie pasowalo w mojej czy w Psycha sprawie, dopoki nie miales admina to siedziales na tylku utkany i slowem sie nie odzywales :) Gdyby nie bylo nic na rzeczy w sprawie Ciebie to tej sprawy by nie bylo, a jednak jest  ;)  Nie tlumacz sie slabym komputerem czy laptopem, cs 1.6 nie ma wielkich wymagan jak np. CS:GO,ze Cie wyrzuca co chwile :) Bedziesz teraz bronil sie na wszelkie sposoby ale nie tylko ja i Psycho mamy z Toba problem, bo jest wiecej osob, ktore jeszcze nie zabraly glosu w tej sprawie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze Fawor za dużo mówisz "k***a" "japier***e" "ch*j" składasz na kogoś skargę a jak sam się odnosisz powinieneś świecić przykładem.

Po drugie Fawor obraża graczy na VM obraża tak graczy że to szok mnie też obraża czasami  jak go zabije.

Po trzecie te ss'y nick: ace', Psycho" i dużo innych osób nie wiem myślisz że masz większe możliwości niż gracze to tobie wolno to się mylisz bardzo mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, raps3lek napisał:

Fawor jestes jedynym adminem ktoremu cos nie pasowalo w mojej czy w Psycha sprawie, dopoki nie miales admina to siedziales na tylku utkany i slowem sie nie odzywales :) Gdyby nie bylo nic na rzeczy w sprawie Ciebie to tej sprawy by nie bylo, a jednak jest  ;)  Nie tlumacz sie slabym komputerem czy laptopem, cs 1.6 nie ma wielkich wymagan jak np. CS:GO,ze Cie wyrzuca co chwile :) Bedziesz teraz bronil sie na wszelkie sposoby ale nie tylko ja i Psycho mamy z Toba problem, bo jest wiecej osob, ktore jeszcze nie zabraly glosu w tej sprawie :) 

W sprawie podejrzewania o czity chyba jasne o co chodzi (Jeżeli znasz regulamin to mogę Ci dać max 3 razy ss kiedy podejrzewam cię o czity :) ),a to ,że dostałeś raz ss i teraz płaczesz w komentarzu i na grupie podpinając się pod post gracza psycho, nie mój problem.W sprawie cs sam @Vister wie o moich problemach więc twoje pisanie ,że CS nie jest wymagający,  też zbędne.

Więcej osób masz na myśli np. 12-letniego @BOCIANEQ ,który nwm jakim cudem dostał admina...?. Ciekawi mnie jedno, dlaczego osoby z administracji poniżej 16 roku życia nie mogą się ze mną dogadać dziwne prawd ...? Taki np (Kameleon) osoba zbliżona wiekiem do mnie , nie ma żadnego problemu z tym co mówię np. przez VM i potrafi się ze mną dogadać bez żadnego ale.

Demon ,a props łaciny ,którą prawda dość często używam , to słyszą ją prawie w 100% admini.Nie moja wina ,że grasz w grę która praktycznie jest +16 i przeszkadza to twojej mamie ,albo tobie ,czy ciort wie komu w pobliżu ciebie :) 

 

 

Edytowane przez Fawor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli admin podejrzewa o wspomagacze to jak najbardziej ma prawo zrobić mu screeny. Tylko nie rozumiem po co robiłeś ss skoro wstawiasz demko pod HPP,  gdzie ten czit ma ANTY-SS. Nonsens.

50 minut temu, BOCIANEQ napisał:

Po pierwsze Fawor za dużo mówisz "k***a" "japier***e" "ch*j" składasz na kogoś skargę a jak sam się odnosisz powinieneś świecić przykładem.

Po drugie Fawor obraża graczy na VM obraża tak graczy że to szok mnie też obraża czasami  jak go zabije.

Po trzecie te ss'y nick: ace', Psycho" i dużo innych osób nie wiem myślisz że masz większe możliwości niż gracze to tobie wolno to się mylisz bardzo mocno.

Przedstaw mi dowody, bo to tylko słowa. 

4 minuty temu, Fawor napisał:

Demon ,a props łaciny ,którą prawda dość często używam , to słyszą ją prawie w 100% admini.Nie moja wina ,że grasz w grę która praktycznie jest +16 i przeszkadza to twojej mamie ,albo tobie ,czy ciort wie komu w pobliżu ciebie :) 

A Ty sie lepiej nie rozpędzaj ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, Bezzi napisał:

Jeśli admin podejrzewa o wspomagacze to jak najbardziej ma prawo zrobić mu screeny. Tylko nie rozumiem po co robiłeś ss skoro wstawiasz demko pod HPP,  gdzie ten czit ma ANTY-SS. Nonsens.

Przedstaw mi dowody, bo to tylko słowa. 

A Ty sie lepiej nie rozpędzaj ;) 

Po pierwsze @Bezzi czytaj uważniej tematy ,moje zgłoszenie jest na temat Psycho ,a teraz tu pisałem o graczu ace' . Po drugie co to za komentarz "A ty lepiej się nie rozpędzaj .." .Nie rozumiem ?W obecnej chwili mamy wolność słowa i każdy ,może wyrażać swoje zdanie. I w żadnym przypadku nie chodzi o to ,że mam admina i jakoś się wywyższam ,tylko napisałem co uważam za słuszne.Po trzecie nie musi przedstawiać dowodów bo napisałem ,że bez żadnego ,ale przyznaje się do używania wulgaryzmów na VM :) 

Edytowane przez Fawor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoje zgłoszenie jest na temat Psycho, który napisał "skarge" któremu zrobiłeś ss - czytaj ze zrozumieniem. A co ma wolność słowa do sypania wulg. na serwerze. o tym pisałem. Chodziło również o nawiązanie do jego mamy, powinieneś wiedzieć, że nie poruszamy spraw rodzinnych na forum pod negatywnym kątem. 

Powtórze, jeśli admin ma podjerzenie co do wspomagaczy na serwerze gracza to MA PRAWO ZROBIĆ MU SS, od tego jest admin. Jak widzę doskonale zdaje sobie sprawe, że nadmierne użycie kończy sie utratą rangi. 

Jak @VisTeR.' będzie chciał coś dodać to tu napisze. 

CL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...