Skocz do zawartości
Rolo

 zamknięty Obrońca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,:papa:

Mój pomysł odnosi się jak w tytule do klasy jaką jest obrońca, co do umiejętności i statystyk nie jest najgorszy , lecz można by było go lekko zmienić pod małym względem zamiany broni.Mianowicie zamiast karabinu ciężkiego M249 proponuję także karabin tego pokroju czyli NEGEVA. Zmieni to feeling gry Obrońcą dla nowych graczy będzie to pozytywna zmiana, jak i dla starych wyjadaczy ;) .Nie da się ukryć ale M249 jest jedną z gorszych broni w grze i nie zważając wcale na absurdalną cenę oraz recoil jest po prostu niegrywalna.Nie będę się tu rozdrabniał na temat Matchmakingów (mm'ów) bo jest to serwer cod.Statystycznie

                                                  :daansgame:       M249           :pogo: NEGEV

  • Amunicja:                                      100/200                    150/300
  • Obrażenia:                                         32                              35
  • Szybkostrzelność:                             12                              13
  • Kontrola odrzutu:                              72                              78
  • Efektywny zasięg:                        17 metrów                13 metrów
  • Penetracja pancerza:                         160                           142

Są to statystyki ze sklepu na grze rankingowej, wiem że statystki danej broni mogą ulec zmianie na serwerze ale chodzi tylko o samą zamianę aby lepiej się grało.

Tak więc jestem za zmianą broni głównej na Negeva. change my mind :EZ:

(w załączniku statystyki obydwu broni dla lepszego wglądu w sprawę)

Pozdrawiam Cieplutko :pepegaxd::dziekujacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0002:

negev.JPG

m249.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obrońca był zawsze kojarzony z krową (M249). Do tego jest to cod mod, co z tego, że negev ma ma 50 ammo więcej, skoro ma mniejszą penetrację pancerza, a na codzie masz perki, które dają Ci 40 wytrzymałości, oraz w statach możesz dawać wytrzymałość. Powiesz negev ma 3 dmg więcej, a jak dropniesz naboje pułkownika to te 3 dmg jest bardzo dużo. Na temat szybkostrzelności nie ma co nawet pisać. Krowa ma nawet większy zasięg co jest na plus jak najbardziej. Odrzut? Jak ktoś potrafi strzelać to te 6 pkt odrzutu nie robi różnicy.

Według mnie jest dobrze tak jak jest, nic bym nie zmieniał. Poza tym bardzo znikoma ilość graczy tą klasą.

P.S. Zmień kolory, bo czerwony i zielony jest dla administracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...