Skocz do zawartości
Plosze !

Klasa cpt price oraz miny

Rekomendowane odpowiedzi

Hejcia,

Jak pewnie wszyscy wiecie miny aktualnie są niegrywalne, a nawet jeśli już służą one bardziej do lokalizowania aniżeli do zabijania czy chociaż zadania jakiś sensownych obrażeń.

Więc może mały buff dla nich ? Oczywiście nie mam na myśli tych min sprzed 2 lat które z 10k inty biły po 8k a z perkiem legendarny logistyk nawet po 32k, bo to była przesada..

Ale takie 5k dmg to ani za mało ani za dużo, prawda?

A co do samej klasy z tego co pamiętam istniała klasa "cpt price" która miała kilka min i p90 1/16 z tego co pamiętam, ale mogę się mylić.. a gdyby tak przywrócić te klase ? bo teraz rozgrywka opiera się na nabiciu 25k na sadisticu/kucaczu/strzelcu a potem na chorazym az do 45k... A ja osobiście saperem bym chętnie pograł : ]

Co wy na to?

 

@GoldNM Rakiety bym zostawił w obecnym stanie, faktycznie służą one do lokalizowania ale mi się to wydaje i tak dobre bo już wystarczająco wkurzają nowych graczy którzy mają po 300hp gdy sie ich na hita zabija, raz miałem sytuacje, że jedną rakietą zabiłem 3 osoby więc .. :h3h3h3:

@Bezzi Perki zostały dodane i teraz gdy o tej godzinie było przynajmniej 12 osób to nagle mała garstka jest. Jeśli chcemy żeby ten serwer znowu nie zdechł to ja od razu jak i ruda,marcin i kilka innych osób jesteśmy za usunięciem ich:v Jeśli już chcemy wprowadzać perki tego typu jak bezlik to moją propozycją jest wprowadzenie perku który zmniejsza czas przeladowania o 50% czy coś w tym stylu żeby dało się uciec. Obecnie jak dostaniesz pare kulek to twoja postać ma duże spowolnienie co powoduje, że ucieczka jest niemożliwa i wtedy albo ma sie farta i się te osobe zabije albo się czeka na śmierć, tyle ode mnie.

I tak spłakałem się zanim inni zaczną mi to napominać.

Jak coś to też narazie odpuszczam sobie grę, szkoda nerwów i frustracji 

Edytowane przez Plosze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tych min to jest śmiech na sali :D śmieszne obrażenia. Klasy co prawda nie pamiętam ale  p90 miał cpt prince i był w za bardzo op i już go nima xd

PS : przydał by się Ptk regulaminu zakaz rzucania he na małych mapach. 

@Bezzi

Edytowane przez Zi3lony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miny rzeczywiście trochę słabe - Inteligencja na maxa to 2-3k dmg z min  na 40k HP rzeczywiście trochę mały "demejdż".

Co do klasy z p90 to był Cpt.Price, który był bardziej OP niż premki (chyba nawet ja pisałem o jego usunięcie tyle, że temat gdzieś zaginął :hmmm:), ewentualnie przywrócić klasę trochę znerfioną :D 

Dziękuję, pozdrawiam :D 

Edytowane przez MARCIN3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm buff min? W sumie czemu nie?
Miny są praktycznie bezużyteczne i skoro są to przydało by się dać im buff'a.
Klasa? Ciekawe, coś mi się kojarzy Cpt.Price i jak inni mówią był zbyt OP. Można by dodać tą klasę ale znerfioną.

W skrócie, jestem na TAK!

Ps. Popieram dodanie punktu z zakazem rzucania HE na małych mapach.

Edytowane przez Angel_Of_Dead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE.

Miny w przejciach, drabinki, drzwi, pomieszczenia itd.. Najczesciej rano to bedzie stosowane jak nie bedzie adm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przy okazji można podnieść DMG perku Płonące Naboje

@Jasille CO do sekretu assasina to go nie ma a szkoda :) 

42 minuty temu, Jasille napisał:

Miny bijace 5k hp nic nie zmienia nadal beda sluzyly jako lokalizator kogos chociaz tutaj to za wiele nie daje patrzac na predkosc ruchu czy poruszanie sie poprzez bunnyhopa ;d

Co do cpt price mozna go przywrocic, razem z terrorysta i starymi perkami typu bezlik ammo, sekret assasina, autodestrukcja etc ;d

 

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o miny to jestem jak najbardziej za.

Co do klasy cpt. price to jestem na nie. O ile dobrze pamiętam była znerfiana kilka razy zanim postanowiono ją usunąć. Jedynie można dodać taką klasę, ale z inną bronią. P90 ma za dużo ammo, a do tego brak rozrzutu sprawi, że inni będą mieli ciężko uciec, zwłaszcza orzełkiem, ponieważ będzie strasznie rzucało celownikiem jak to jest w przypadku, gdy gracz gra mp5.

Oczywiście popieram dodanie punktu w regulaminie z zakazem rzucania he na małych mapach. 

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miny bijace 5k hp nic nie zmienia nadal beda sluzyly jako lokalizator kogos chociaz tutaj to za wiele nie daje patrzac na predkosc ruchu czy poruszanie sie poprzez bunnyhopa ;d

Co do cpt price mozna go przywrocic, razem z terrorysta i starymi perkami typu bezlik ammo, sekret assasina, autodestrukcja etc ;d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o klasę terro to jestem jak najbardziej za wprowadzeniem jej ponownie.

@Jasille @Swirusek Bezlik nie. Był już bezlik ammo, większość osób grało wtedy na premkach (elite/xxl najczęściej) i biegało commanderami z pompą i jeremem z m4, przez co już wtedy ludzie zaczęli masowo wychodzić z serwera, bo nie dało się grać (dlatego też został on usunięty). A co do sekretu assassina i autodestrukcji to również jestem na nie. Autodestrukcji co prawda nie pamiętam, ale wiem, że można byłoby łatwo z tym perkiem oszukać. Klasa komandos respi się na respie wroga, więc gdyby ktoś się zrespił u wroga większość nie miałaby szans uciec. Sekret assassina jest połączeniem bezliku i widzika to już też jak dla mnie jest skreślony.

@Jasille Po co dodawać perki, które były usuwane, bo gracze pisali propozycję o ich usunięcie (temat gdzieś przepadł). Po co dokładać dodatkową robotę administracji, zostanie dodany bezlik, a po jakimś czasie gracze dalej będą chcieli by go usunąć. Dodać jakaś fajne klasy rozumiem, ale nie perki, a w szczególności te, które wzmocnią jeszcze bardziej klasy premium. Połowa serwera gra teraz premkami, mało kto ma zwykłą klasę, więc dodawanie bezliku i sekretu assassina byłoby w tym przypadku zbędne. 

@Jasille To było kiedyś, sam widzisz, że teraz się trochę zmieniło. Wiem, że to serwer do zabawy, ale co to za zabawa, gdy jedna osoba się bawi dobrze, a reszta wkurza? Trzeba było pograć jak jeszcze bezlik był i gdy połowa serwera biegała commanderem XXL z bezlikiem, wtedy trzeba było się wypowiedzieć, a nie teraz gdzie się dużo pozmieniało od tego czasu ;) Co do autodestrukcji to mam neutralny stosunek, ale za bezlikiem na pewno nie będę, bo wiem jak to wyglądało przed usunięciem i teraz.

@Bezzi Link dlaczego perki zostały usunięte jest tutaj, ale nie można go otworzyć, bo prawdopodobnie został już usunięty :/ https://multi-head.pl/tags/najwyższa/ 

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Rudaaaa Autodestrukcja sluzyla bardziej do tiltowania ludzi bo do ranku te kille nic nie dawaly, fajny perk pod zabawe, a Ty lubisz sie bawic tak jak to bieganie z elektromagnesem, czy porazajacymi nabojami, badz podpalajacymi ;dy

Bezlik i sekret spoko perki pomagaly dla graczy ze zwyklymi klasami rywalizowac z premkami, a nie tak jak teraz granie snajperem/sadisticem do 25k albo lewe nabijanie lvla przez dwie nocki aby 45k miec tak jak to niektore osoby juz to zrobily gdzie cos takiego powinno byc banowane i lvl kasowany ;)

Ci co niepotrafia grac i tak wyjda z serwera perki tu nie graja zadnej roli, bezlik na jeremie nic nie da jak ktos nie potrafi spraya z m4 to trafi 1 na 100 ammo xD, ewentualnie zawsze moga mu te m4 skasowac bo i tak scout starcza na tej klasie i jej stala niewidka bez zadnego kucania etc.

 

@Rudaaaa Nie wiem kto chcial kasacji tych perkow kiedys za czasow pierwszego h@ tego coda byly te perki i graczy o kazdej porze byla masa nikomu to w niczym nie przeszkadzalo, cod to serwer do zabawy i funu, a nie tryhardu jak na jakims ffa, takie perki umilaly rozgrywke osobie, ktora go posiadala :D, a co do klas to mogliby naprawic Sheminatora, ktorego dzialajacego ostatnio widzialem wlasnie za czasow Jerema, czyli mase lat temu, a nadal ta klasa lezy i kwiczy procz niesmiertelnosci nic w niej nie dziala :), to ze ludzie graja premkami po takim czasie jaki serwer zyje to wcale nie dziwne jak od zawsze tu byly akcje premek za godziny, ale to nie jest powod aby kasowac perki, ktore sa podstawa na codach(mowie tu o bezliku i autodestrukcji).

 

 

@Rudaaaa Myslisz, ze kiedys nie latali xxlkami z bezlikiem czy sekretem assasina? :D Potrafili nawet snajperem z elitkami latac is ie tak bawic, ale coz to serwer pod zabawe wiec nie wiem po co perki sa kasowane, tak jak wspominalem Ci co placza o to, ze bezlik za mocny niech sobie popatrza na takie betonowe, ktore teraz jest mocne, a kiedys trwalo 30 sekund :), wiec co takie ludziki by powiedzialy, z tego zalu to jeszcze by sie pozabijali bo betonowe na 30 sekund ;D, a dwa ten perk nie jest dostepny dla jednej osoby kazdy ma takie same szanse aby to wydropic i sobie z tym grac, wiec tymbardziej nierozumiem skasowania tego ze wzgledu na zdanie jakichs placzkow, ktorzy nawet nie wiedza jak sie monety zdobywa czy placza o twoje kampienie w jakichs miejscach na mapie.

 

Edytowane przez Jasille
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12.1 Zakaz rzucania HE na małych mapach. (wyjątkiem jest de_dust2_long) 

Ja bym miny zostawił, przynajmniej nikt sie nie skarży, że ciągle przez nie pada, no ale zobaczymy.

Dnia 4.05.2020 o 15:49, Jasille napisał:

Co do cpt price mozna go przywrocic, razem z terrorysta i starymi perkami typu bezlik ammo, sekret assasina, autodestrukcja etc ;d

Odpada niedawno musiałem wywalić OP klase bo był płacz, teraz chcesz inną zbyt OP przewrócić NONSENS. 

Dnia 4.05.2020 o 15:49, Jasille napisał:

bezlik ammo, sekret assasina, autodestrukcja etc ;d

 

Sekret dodany

bezlik dodany

autodestukcja dodana

Te perki zostały kiedyś usunięte, już nie pamiętam dlaczego. Dodaje je narazie na próbe, jak sie nie sprawdzą to je OFF. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do min to nimi da się jakiś dmg jeszcze zadać ale może by tak zwiększyć też dmg w rakietach bo bijąc 1k to służy bardziej do sprawdzenia czy nie ma tam kogoś niewidzialnego lub schowanego za ścianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi jak poprawiasz juz :) To mozesz zmienic DMG w perku Płonące naboje? By  były więcej niż 1HP xD np po 500/1k :) ?

@Jasille NIe wytlumaczysz :) Oni są młodzi hehe nie pamiętają xD 

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi skoro dodałeś już bezlik to może wprowadzić zakaz latania z bezlikiem i ciągłego strzelania po ścianach, niektórzy gracze jak dopadną się bezliku to od początku do końca rundy napierdzielają po wszystkim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak juz perki zostaly przywrocone, to co z sheminatorem? Kiedy zostanie naprawiony? Bo jak na razie dziala w nim tylko niesmiertelnosc na 5 sekund, a gdzie jest jego dmg od inta z mp5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla tych co grają na premkach to może perki są fajne, ale grając normalnymi klasami już nie takie fajne, a perki miały być dodane po to by pomóc graczom z normalnymi klasami. Jeśli już to może po prostu ustawić te perki tak, że mogą mieć je tylko ludzie na normalnych klasach. Zobacz sobie jak to wygląda grając zwykłą klasą, a nie na premkach. 

Ja byłam, jestem i będę przeciwna tym perkom, szczególnie SA, nie to, że chcę mi się płakać jak ktoś ich ma, ale widzę, że ludzie wychodzą.  Już dzisiaj gra po 5/6 osób tylko, bo taka gra nie ma sensu. Weszłam dzisiaj na grę i ktoś, kto grał normalną klasą napisał "nie da się grać" lub "pie**olę takie coś". Póki co niech perki zostaną. Tylko sobie porównajcie, teraz zobaczcie ile grało przez ostatni miesiąc i za miesiąc zobaczcie ile grało też przez ostatni miesiąc. 

Co do sheminatora, też bardzo bym chciała, żeby działał jak należy, bo póki co to tą klasą niewiele się da zdziałać :P

@Jasille oczywiście, że nie dogodzi się każdemu. Wyraziłam tylko swoje zdanie na ten temat, jak ja widziałam to wszystko przez prawie 3 lata mojego grania tutaj i jak może to też wyglądać ze strony "płaczków". Oczywiście Wy zrobicie to, co będziecie uważać za słuszne, do niczego nie zmuszam. 

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, Rudaaaa napisał:

Dla tych co grają na premkach to może perki są fajne, ale grając normalnymi klasami już nie takie fajne, a perki miały być dodane po to by pomóc graczom z normalnymi klasami. Jeśli już to może po prostu ustawić te perki tak, że mogą mieć je tylko ludzie na normalnych klasach. Zobacz sobie jak to wygląda grając zwykłą klasą, a nie na premkach. 

Ja byłam, jestem i będę przeciwna tym perkom, szczególnie SA, nie to, że chcę mi się płakać jak ktoś ich ma, ale widzę, że ludzie wychodzą.  Już dzisiaj gra po 5/6 osób tylko, bo taka gra nie ma sensu. Weszłam dzisiaj na grę i ktoś, kto grał normalną klasą napisał "nie da się grać" lub "pie**olę takie coś". Póki co niech perki zostaną. Tylko sobie porównajcie, teraz zobaczcie ile grało przez ostatni miesiąc i za miesiąc zobaczcie ile grało też przez ostatni miesiąc. 

Co do sheminatora, też bardzo bym chciała, żeby działał jak należy, bo póki co to tą klasą niewiele się da zdziałać :P

Normalna klasa da sie tu nawet top1 w ranku wbic ruda tak jak ja to zrobilem sadisticiem zanim odebralem premki za godziny, z takim sekret czy bezlikiem sadistic jeszcze lepszy, wiec bambiki zawsze beda plakac jak nie potrafia grac i czerpac funu z gierki, perki nie maja tu znaczenia, bo potrafia plakac o kazdy perk to moze niech skasuja wszystkie lepsze perki i zostawia same smieciowe typu tytanowe naboje czy naboje pulkownika albo jaka reinkarnacja chociaz znajda sie tez tacy co i o to beda plakac, nie dogodzisz wszystkim tak to juz dziala we wszystkim w zyciu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


38 minut temu, Rudaaaa napisał:

Pozwólcie, że jeszcze zademonstruję Wam jak to wszystko wygląda (oczami płaczków) :) https://megawrzuta.pl/download/cb4d8feb37c4b1ce29eb245108373f7e.html

No faktycznie za ciekawe to nie jest

Według mnie perk może zostać ale przydało by się znerfić drop rate jeśli się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...