Skocz do zawartości
Rudaaaa

 pozytywne Dlaczego na tyle?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Rudaa

Godzina, data zdarzenia: przed chwilą 

Mapa: de_italy2

STEAM_ID / IP:  ' 195.117.30.242 

Uzasadnienie: Dostałam bana na 3h za obrazę gracza. Otóż szkoda, że ten co mnie zgłosił to nie był gracz do którego pisałam to po pierwsze, a po drugie, gracz do którego pisałam nazwał mnie "ku***ą", więc mu odpowiedziałam. Marcinek, czekam na screena tego, którego dostałeś od Berrserka :) Dobrze wiesz, że robi to samo, a poza tym wczoraj, gdy typ nazwał mnie "je****ą zmywarą" itp. to dostał na 30 minut. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako iż dostałaś bana ode mnie to podsyłam ssa jakiego dostałem od gracza:

https://prnt.sc/scsbgn 

Trochę przesadziłaś nie powiem, mogłaś się powstrzymać. 

Cytat

Dobrze wiesz, że robi to samo, a poza tym wczoraj, gdy typ nazwał mnie "je****ą zmywarą" itp. to dostał na 30 minut. 

Bana nie dostał ode mnie jakbym ja to zobaczył to by dostał 3x dłuższego bana :) 

@Rudaaa z/w wtedy miałem, a ten joker czy jak mu tam to nie mój kolega :D 

Dziękuję, pozdrawiam. 

Edytowane przez MARCIN3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A typ, który nazywa mnie "ku***ą" to nie przesadza? Dlaczego Berrserk wypowiada się pod czymś co go nie dotyczy.

Nie widziałeś? A byłeś wtedy na spect, na pewno wiesz o kogo mi chodzi. To chyba Twój kolega JokereQ :)

Pytam tylko dlaczego aż na 3 godziny? Chyba proste, że to reakcja obronna na takie wyzwiska. Jeszcze na nooba, czy tam inne w miarę do przetrawienia wyzwiska to rozumiem, ale nie k***a, dziwka itp. bo takie w moje stronę lecą, a typy dostają bana na 30 minut, czy to jest fair? 

Ile razy można nie reagować na obrażanie. Berrserk ile razy pisał "do garów" itp., jeszcze miał czelność składać podanie o admina. Ile razy były tylko upomnienia dla niego, a nie bany, nie zliczę szczerze mówiąc, a tu raz wrzuci ss-a, gdzie już ciężko nie zareagować w takich sytuacjach i ban na 3h. Super admin z Ciebie, naprawdę. 

@Srelok nie ośmieszaj się. Czytaj ze zrozumieniem, od kiedy się ogarnąłeś, 2 dni ? I chyba przez te 2 dni tylko czekasz, aż w końcu odpowiem komuś na wyzwiska tak jak dzisiaj :) Masz 1/4 banów, które dostałeś, sporo ich brakuje i Ty dobrze o tym wiesz. Ty kulturalny wcale nie jesteś jak sobie to wyobrażasz.

 

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejność jest prosta.. ktoś cię obraża podrzucasz ssa do mnie lub do innego adma i ma wtedy to on ma problem nie ty, a co do reakcji obronnej to musisz zrozumieć że są ludzie i są "ludzie", Ci drudzy nie słyną z inteligencji a bardziej ze skrajnej głupoty jak i bycia zwykłym idiotą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...