Jump to content

Srelok

Użytkownik

About Srelok

 • Rank
  Mentor
  Mentor
 • Birthday August 14

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Arek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • City
  Łuków

Recent Profile Visitors

2285 profile views
 1. stara paczka by oddała, po nowej paczce nikt praktycznie już nie grał na serwerze, @VisTeR.' jak ty jestes opiekunem serwera 45k to ty powinieneś ogarniać takie sprawa a nie, że ktoś za Ciebie zrobi i jest git.
 2. lepiej dawać klasę premium za top 5 niż za przegrane godziny, połowa graczy w tym ty siedzą na spect i afczą i godziny sie nabijają a z topką i fragowaniem trzeba się wykazać czymś a nie afczyć.
 3. Witam po Degradzie xD 

  1. Kasztanowy

   Kasztanowy

   Również witam degrada 😂

 4. Witam wychodzę z propozycją o dodaniu questów na serwer np Strzel 300x w głowę/Zadaj 500k obrażeń/Zabij 300 wrogów za ukonczony task nagrodą bedzie gold/exp @p$ilent na starym codzie sie szybiej expilo np miales lege,papierowe,platynowe i lecial ci exp a teraz za te questy by wpadal szybciej lvl bo i tak leci wolno a na tamtej edycji ja mialem najwyzszy lvl 38k a wbic 45k to jest nie mozliwe.
 5. +wiek -gt +/- ns - sugerujesz ze kiedys byles adminem pare razy a nie znasz swojego SIDa i jezeli znasz tak dokladnie AMX to o SID zapomniales? - konto zrobione pod podanie JEDNO WIELKIE N I E!
 6. proponuje dodać plugin mala mapa, jak na tamtym silniku bylo gdy jest malo graczy to tylko wpisalo wystarczajaca ilosc graczy "mala mapa" i było głosowanie. Dodanie klasy od 45klvl ze scoutem i dwoma skokami.
 7. Na Tak, co do nowych map podanych wyżej na NIE.
 8. po co wam komenda? Naciskacie ESC, następnie wybieracie "Player List", klikacie na nick gracza i jest opcja Mute in game voice. Dziękuję za uwagę.
 9. na tak, byłeś kiedyś tu adminem +kultura +gt +wiek
 10. na nie trolli i cheaterow nie ma tam są tylko boty. Rzadko co widzę grazcy na tym serwerze jak są to conajmniej max 6 osób.
 11. żyjesz? 

  1. Skunksik

   Skunksik

   Żyje tylko roboty od zajebania :(

    

 12. Zróbcie żeby z botów nie wypadały perki bo to jest ez farmienie monet. EDIT: 38K tylko monet mam i nie dam bo mało mam
 13. ja to ci życzę żebyś coś jutro dostał w paczka bo u mnie same klopsiki i makaron 

 14. i tak skryto ssie jak sie ma juz zdrajce od 35k to niech zaczna grac dłużej 35k wbić to nie problem a tak jest przynajmniej motywacja zeny dłuzej grac xd
×
×
 • Create New...