Skocz do zawartości
Mr. Amb(r)ozja

 zaakceptowane Ponowny Admin dla Ambrozji ??

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mr. Amb(r)ozja
Wiek: 29 lat 
Doświadczenie (w byciu adminem): Za duzo by bylo pisac , byly admin tego serwera
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9
Staż w CS-sie: 12 lat 
Steam / NonSteam: ST
Dlaczego Ty: Szczerze ? bo czesto wroc bardzo czesto udzielam sie na say admin taka 60tka na serwerze XD a tak na poważnie to mysle ze stanowisko Admina mi sie nalezy i bede pelnił role admina odpowiedzialnie w 100% jak poprzednio . Pierwsze kroki na MH zaczalem ok 5 lat temu i stara "gwardia" to potwierdzi.  Nie ma co ukrywac moje gt nie jest tak bogate jak innych graczy ale nie zyjemy tylko w wirtualnym swiecie CS-a kazdy ma rodzine prace dom i inne obowiazki na glowie . Staram sie grac tyle na ile czas mi pozwala , nikogo nie obrazam z nikim nie mam konfliktu wydaje mi sie ze jestem rozpoznawalny na serwerze .
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Godzina 2/ nie raz wiecej zalezy :)
Kontakt:Wtyczka (zlapiesz mnie na steam :) )
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Mr. Amb(r)ozja/80.72.43.106:27027/
 

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trochę słabo na mikro.... (zresztą ja też się nie lubię udzielać zbytnio)

delikatny minus na u@ nie kojarzę zgłoszeń ....

reszta na + 

doświadczenie 

gt

kultura

Jestem na TAK.

I widzimy się na longu... ciach ciach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kojażę bardziej z lagami, niż ze zgłoszeń na u@ 

+Kultura

+Steam

+Wiek

- Tak jak kolega Von napisał...

24 minuty temu, VoN napisał:

Coś tam słychać na mikro, nick znajomy :) ale stwierdzenie "że admin mi się należy" WTF? Serio uważasz że Admin to jest coś co powinno się należeć? 

??

Neutral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Należy mi sie admin!:D A mi sie podoba takie twarde podejście. Z godzinkami mogłoby być lepiej, lecz można to poprawić w bardzo szybki sposób.

Nie widziałem u Ciebie przejawów negatywnej kultury, myślę że okres próbny by zweryfikował jakim adminem jesteś. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymogi wstępnie spełnione, ale to nie wszystko czasami. Sam nick znajomy, ale faktycznie rzadko Cię słychać na mikro + nie kojarzę zgłoszeń na u@ Mocne stwierdzenie, że się należy :) Ja bym powiedział, że raczej trzeba zasłużyć ;) Dlatego, jak dla mnie maks okres próbny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick kojarzę, nic poza tym.

Nie widziałem na Y, nie widziałem na U@ oraz nie słyszałem na majku. Szkoda, że nie mogę napisać niczego więcej. 

Dnia 10.05.2020 o 21:28, VoN napisał:

"że admin mi się należy" WTF? Serio uważasz że Admin to jest coś co powinno się należeć? 

Ja bez zdania. 

Podbijam wypowiedź szanowanego przeze mnie VoNjunGinGena. 

Edytowane przez JanNineNineOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Należy to się psu miska z wodą ot co :D  Ty dostaniesz samą miskę :D witamy na pokładzie na czternastodniowym okresie próbnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...