Skocz do zawartości
elo elo 350

 zamknięty Zacinający się ts3.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z TS3: elo elo 350

Czas zaistniałej sytuacji: Od kilku dni

Opis problemu + ewentualny dowód: No siema, od kilku dni zauważyłem, że tnie mi ts3. Kiedy wciskam binda na mówienie (mam go pod mouse4) to czasem się zacina i albo ts3 nie odpowiada, albo bind nie chce działać, ogólnie to cały klient mi chodzi jakiś zlagowany, nie wiem od czego, czasem w grze jak mi np zetnie cs'a 1,6 to mikro mi chodzi nieprzerwanie + są szumy, tak mi powiedział kolega, nie wiem w czym leży problem, a może ktoś mi pomoże przez ewentualnym reinstalem TS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problem następuje tylko jak używasz klawisza z myszki do mówienia czy cały czas?
Instalowałeś coś te kilka dni temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

@Bene  Ogółem to ts ma lagi, instalowałem program do modulacji głosu (do trolowania ziomków na innym tsie ;)) ale go odinstalowalem, bo nie dzialał, może to przez mojego lapka, swoje już ma.

@femarix Niestety, mój lapek musi mieć bliskie spotkanie ze ścianą przy najbliższej grze w lola, dalej to samo, ale dzięki Tobie i @Bene za pomoc. Można zamknąć. 

:Pepocry:

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...