Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam propozycje by zmienić coś w randze Weteran, ponieważ jest ona bezużyteczna, niczym praktycznie sie nie różni od Przyjaciela Sieci. Nigdzie nie można wejść (na wyższe kanały i cały czas musze kogoś pokeować, żeby mnie przenieśli). Wystarczy, że kanał będzie miał permisje 91 i już nikogo nie widać kto siedzi na kanale. Za staż zaufane osoby powinny mieć więcej permisji.

Edytowane przez heaVeN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej, sprawdziłem kilka kanałów i permisje powyżej wspomnianego 91 ma dosłownie 5 może max 6 kanałów administratorskich i moderatorów TS3 którzy życzą sobie prywatności. Ranga vip/przyjaciel/weteran jest rangą darmową która nie zależy się jak psu buda każdemu ze spełnionymi wymaganiami tylko jest rangą uznaniową za wkład włożony w sieć oraz staż.

Zwiększę widoczność ludzi na kanałach, to osoby które tego sobie nie życzą, zwiększą wymagania na swoim kanale - proste. Wchodzenie i widoczność osób na kanałach to sprawa stricte indywidualna. Jeżeli moderatorzy wyrażą zgodę, jestem w stanie zwiększyć widoczność i możliwość wejścia na ich kanały dla rangi weterana multi-kupy. Oczywiście nadużywanie tego będzie proste w skutkach, buła na papę od moda i tyle.

@Born @Missia @Ripton @senor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o moją osobę to ja już mówiłem heaVenowi jak jest. Pamiętam, że kiedyś te rangi miały wyższy joinpower, przez co było to irytujące dla administracji przykładowo grającej w coś czy obgadujące pewne kwestie. Ogólnie to obecnie nie kojarzę, żeby jakaś randomowa osoba posiadała tę rangę i jakby używała z głową (mam na myśli bez żadnego skakania po kanałach czy trollowania) to można spróbować. Każdy ceni sobie prywatność, więc W RAZIE W - tak jak Bene napisałeś buła dla gościa i tyle. Mi tam szczerze rybka, co do tej propozycji.

Wydaje mi się, że też można pomyśleć o ikonie Weterana. Jakaś zmiana jej czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Bene napisał:

Zwiększę widoczność ludzi na kanałach, to osoby które tego sobie nie życzą, zwiększą wymagania na swoim kanale - proste.

Dlatego jest to bez sensu.

 

1 godzinę temu, Bene napisał:

Jeżeli moderatorzy wyrażą zgodę, jestem w stanie zwiększyć widoczność i możliwość wejścia na ich kanały dla rangi weterana multi-kupy.

Ja jestem przeciw temu. Jedynie też bym zmienił ikonkę weterana jak napisał @Born

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dam swoja opinie na ten temat:
Mi to tam lotto czy bene da gorsze permisje tym rangom, czy lepsze. I tak zawsze albo gracjana poke'owalem to mnie wrzucal po chwili albo siedzialem na swoim kanale jak nikogo nie bylo
Jedynie dobrze by bylo abys bene nie zabieral tej opcji patrzenia kto siedzi na kanale moderatorskim, bo dzieki temu wlasnie moglem banie poke'owac
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ranga weteran pozostanie bez zmian,  jesli ktoś z modów bedzie chciał aby weteran wbijał do niego na kanał to niech sie do mnie zgłosi to mu zmniejsze join power i wszystko. Pamiętajmy ze to nie jest ranga ktora ma na celu wbijanie na wszystkie kanały a jedynie ma odróżniać osoby mocno zasłużone na sieci.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...