Skocz do zawartości
elo elo 350

VIP

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, moją propozycją jest dodanie do VIP'a zestswu do rozbrajania paki, na takim cache_go nie można defa kupić, a często się przydaje. Nie jest to jakiś gamechanger, więc taka luźna propozycja chyba pasuje :D

Pozdrawiam ^_^

/ @-Damian- To co napisałeś to przesada, już widzę 6 skoków na czołgiście, gdzie ta klasa jest przesadzona ;)

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za i jeszcze zaproponuję, żeby dodać jakiś model postaci Vip i żeby osobie, która ma VIPa nie kończył się zapas amunicji tzn. tak, żeby nie trzeba było dokupywać w /sklep

 

A poza tym już kiedyś to proponowałem, ale jeszcze raz zaproponuję, żeby osoba, która posiada Vipa miała 2/3 skoki na każdej klasie. Nie mówcie, że to takie ułatwienie, bo grałem na innych serwerach gdzie takie coś było i nie było żadnego narzekania ze strony innych. 

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


def jak najbardziej  za inne rzeczy na nie 

sklep sobie mozna zbindowac i sie szybko w miare kupuje magazynek, po cholere 2/3 skoki na kazdej klasie sobie wyhobraz teraz klase z bh przy tych skokach za op. da sie poza tym przezyc bez tego a niektore osoby ktore maja klasy z owymi skokami to zawsze jakos wskakuja tam gdzie nie mozna wiec zeby nie bylo charmideru i nie trzeba bylo banowac osob ktore chca byc dluzej na serwie

Edytowane przez Roy Keane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 28.05.2020 o 09:42, elo elo 350 napisał:

Siema, moją propozycją jest dodanie do VIP'a zestswu do rozbrajania paki, na takim cache_go nie można defa kupić, a często się przydaje. Nie jest to jakiś gamechanger, więc taka luźna propozycja chyba pasuje :D

Pozdrawiam ^_^

/ @-Damian- To co napisałeś to przesada, już widzę 6 skoków na czołgiście, gdzie ta klasa jest przesadzona ;)

Bardziej chodziło mi, że na klasach na, których nie posiada się dodatkowych skoków. A działanie vipa na klasach, które posiadają więcej niż jeden skok po prostu omijałoby je. 

Odniosłeś się do jednego, a nie tylko o tym pisałem.

@Roy Keane Może tak rozwiń bardziej dlaczego na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli mowa o skokach to one nie sumują się z skokami klasy ale nie jestem za dodaniem ich bo w niektorych klasach ułatwi grę za bardzo.

Model VIP'a zbędna opcja po co dodawać model gracza jak nic to nie daje tylko wygląd a do tego trza było by zrobić zabezpieczanie by nie bugowal się model z przebranie wroga.

Defa można dodać bez problemu nie jest to jakaś przewaga w grze.

Tylko jest jeden mankament jeśli aquax ma .sma vipa bez problemu mogę dodać tego defa ale w innym przypadku vipa trza od nowa pisać.

 

Ostateczne decyzje w tej sprawie zostawiam górze ja jestem tylko od wykonania brudnej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...