Skocz do zawartości
pemeq

 odrzucone Czas wrócić na stare śmieci

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: pemeq
Wiek:17
Doświadczenie (w byciu adminem): 3/4 lata
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7
Staż w CS-sie:6/7 lat
Steam / NonSteam:steam
Dlaczego Ty: jestem graczem aktywnym i zamierzam już tak zostać bez zmian a zawsze pomoc przyda się. Często gram w godzinach gdzie nie ma admina i zawsze pomogę w czymś 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: z 1h minimum na dzień. Tutaj jest zależnie od tego czy mam wolne czy nie ale będę się starał wyrabiać jak najwięcej godzin 
Kontakt:Facebook, Steam, Serwer, Forum 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/pemeq/80.72.43.106:27022/

Link do Steama: https://steamcommunity.com/profiles/76561198976284828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry ja jestem też na NIE , z jednego tylko powodu , ostatnio mówiłeś że planujesz złożyć podanie na Admina i powiedziałeś że złożysz je za tydzień lub też dwa tygodnie i postanowiłeś teraz złożyć podanie , gdy masz slabe gt... Tak jak już ktoś napisał że za zasługi się tu nic nie dostaje , więc popraw Gt a wtedy będę na 100% na tak , chyba że coś głupiego wywiniesz xD

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność była wysoka tylko z początku, po ostatnim tygodniu widać, że raczej utrzymanie jej na takim poziomie jak wcześniej może być problematyczne. Chciałbym zobaczyć stałe zaangażowanie na serwerze, bo takich graczy właśnie potrzeba. Chwilowe wzloty aktywności nie są wystarczające.

Pokaż, że Ci zależy i złóż podanie za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...