Skocz do zawartości
GrzesioEn

 zamknięty Skrytobójca

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, proponuję dodać do skrytobójcy dodatkowego skoku bądź nawet 2, trochę nim grałem i nie pasuje mi charakter klasy do 1 skoku, dodatkowo jest to chyba jedna z najrzadziej używanych klas premium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie, skryto jest mocny ;) ale skoro tak to proszę o skok do zeusa :)

Wiesz, ludzie na codach w wiekszości przypadków nie mają skilla bo grają śmiercią czy innym czołgistą, skryto dostał słusznego nerfa bo był mocny, zbuffowanie go to zły pomysł.

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, elo elo 350 napisał:

Na nie, skryto jest mocny ;) ale skoro tak to proszę o skok do zeusa :)

Jakby był taki mocny to by więcej ludzi nim grało a póki co na serwrze widać jedynie assasina, konspiranta, śmierć i od biedy kapitana. Chyba coś w tym jest. 

Zeus również jest rzadko grany, ale jak już pisałem grałem tylko skrytobójcą, w mojej opinii powinien dostać chociaż 1 skok, nie wiem jak sprawa wygląda z Zeusem. 

Edytowane przez GrzesioEn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o mnie (piciu) to każda klasa premium powinna mieć 1 dodatkowy skok nie jest to jakaś ogromna zmiana a dodaje tylko klasie mobilności :)
A te klasy które maja po 3 skoki (śmierć Czołgista)  to jest trochę zbyt op bo w niektórych sytuacjach (załóżmy lampę na ratsie można na nią wskoczyć bez problemu 3 skokami a  gdzie planowane było wejście tam tylko przez wenty)
Jako, że gram Śmiercią od dawna (jeszcze czasy kiedy grałMamrot Szumi i Niesamowity) te 3 skoki są naprawdę mocne :)

Edytowane przez Piczoenkk_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skryto jest mocny . Zostawcie go kurdy w spokoju nie potrafisz grać daną klasa ? To się naucz. A co chwila jakiś temat o wzmocnieniu klasy którą ktoś z was akurat gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, JAKoB napisał:

Skryto jest mocny . Zostawcie go kurdy w spokoju nie potrafisz grać daną klasa ? To się naucz. A co chwila jakiś temat o wzmocnieniu klasy którą ktoś z was akurat gra.

Nie gram nim, wejdź na serwer, potem komentuj, bo nie widziałem cie długo, nie masz poglądu na sprawę, mimo że jesteś długo grającym graczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, oo7 napisał:

Na nie 

Skryto i tak jest zajebiscie mocny, wystarczy trochę levla perku, skilla i ta klasa robi rozp*** * l wiem bo sam nim grałem przed resetem. 

 

A teraz grasz Czolgista dla debili pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 godzin temu, GrzesioEn napisał:

Nie gram nim, wejdź na serwer, potem komentuj, bo nie widziałem cie długo, nie masz poglądu na sprawę, mimo że jesteś długo grającym graczem. 

Degoi przyjacielu przejrzyj GT potem się wypowiadaj , jakbyś śledził temat serwera na forum to byś wiedział czemu nie gram , a jak już to nie gram od  "długiego czasu" Tylko od +/- tygodnia bo zacząłem pracować ,dodatkowo skrytobójca jest mocny , wystarczy mieć powyżej 50IQ oraz ręce do tego żeby dosłownie zaorać nim podczas gry dodatkowo gdy wydropimy jakikolwiek perk zwiększający dmg jesteśmy  praktycznie niepokonani  ,  dla mnie jest nawet zbyt mocny  nie chodzi o staty  (które i tak są dobre ) a  mechanikę samego grania nim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, JAKoB napisał:

Degoi przyjacielu przejrzyj GT potem się wypowiadaj , jakbyś śledził temat serwera na forum to byś wiedział czemu nie gram , a jak już to nie gram od  "długiego czasu" Tylko od +/- tygodnia bo zacząłem pracować ,dodatkowo skrytobójca jest mocny , wystarczy mieć powyżej 50IQ oraz ręce do tego żeby dosłownie zaorać nim podczas gry dodatkowo gdy wydropimy jakikolwiek perk zwiększający dmg jesteśmy  praktycznie niepokonani  ,  dla mnie jest nawet zbyt mocny  nie chodzi o staty  (które i tak są dobre ) a  mechanikę samego grania nim :D

Porównaj sobie ilosc graczy którzy grają skryto a pozostałymi postaciami premium, a no tak, nie grasz, nie mam obowiązku sprawdzac forum, żeby zobaczyć ile grasz, bo grając kilka godzin dziennie po prostu to widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu nie chodzi o to, że klasa jest mocna tylko o to kto tą klasą gra. Druga sprawa to statystyki jak mamy na tej klasie full HP i kondycję to ciężko jest nas pokonać, a później jeszcze wytrzymałość też robi swoje.

Teraz gram Amadeuszem też klasą z mp5, więc jakbym miał grać tak co niektórzy to wątpię, że byłbym w top15, a tutaj w porównaniu do Skrytobójcy trzeba trochę inaczej rozkładać statystyki, żeby dało się dobrze grać, a u skrytobójcy nie jest to takie skomplikowane, bo robimy konde na maxa, HP na maxa, wytrzymałość itd.

Trzeba po prostu wziąć pod uwagę te rzeczy co napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 14.06.2020 o 07:14, -Damian- napisał:

Tu nie chodzi o to, że klasa jest mocna tylko o to kto tą klasą gra. Druga sprawa to statystyki jak mamy na tej klasie full HP i kondycję to ciężko jest nas pokonać, a później jeszcze wytrzymałość też robi swoje.

Teraz gram Amadeuszem też klasą z mp5, więc jakbym miał grać tak co niektórzy to wątpię, że byłbym w top15, a tutaj w porównaniu do Skrytobójcy trzeba trochę inaczej rozkładać statystyki, żeby dało się dobrze grać, a u skrytobójcy nie jest to takie skomplikowane, bo robimy konde na maxa, HP na maxa, wytrzymałość itd.

Trzeba po prostu wziąć pod uwagę te rzeczy co napisałem wyżej.

Jasne, ale każda klasa z wysokim lvlem i duża ilością statystyk jest po prostu dobra. Problem w tym, że ja grając takim szturmowcem od 61 lvl do 170 jestem cały czas silny, gdzie skrytobojca do 100 (dalej nie wiem) gra się prawie tak samo co zwiadowca, mimo że jest to klasa premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, GrzesioEn napisał:

Jasne, ale każda klasa z wysokim lvlem i duża ilością statystyk jest po prostu dobra. Problem w tym, że ja grając takim szturmowcem od 61 lvl do 170 jestem cały czas silny, gdzie skrytobojca do 100 (dalej nie wiem) gra się prawie tak samo co zwiadowca, mimo że jest to klasa premium. 

Może Ci się tak wydawać, że na małym lvl gra się podobnie jak zwiadowcą, ale podczas wymiany strzałów grając skrytobójcą znikasz na kilka sekund i wywalasz bronie innym graczom do tego nie duże statystyki mogą powodować to, że Ci się tak wydaje. 

Szturmowiec ma inne bronie i umiejętności, więc też może Ci się tak wydawać, że inaczej Ci się gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma co dyskutować odnośnie klas przed zmianami, popatrz na wypowiedzi w poprzednich tematach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...