Skocz do zawartości
Meltor

 zamknięty propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

1. dodac do huda klas czas do konca premki

2. przyspieszyc o pare % szybkosc ruchu na rozgrzewce

3. cos zrobic by komenda /rs miala te same ustawienia po zmianie mapy

4. zmiejszenie expa o 30 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Na tak

2. Też na +

3. Nie używam komendy to nie wiem

4. Oj na nie, znowu będzie długo trzeba czekać na reset bo zanim ktoś nabije 400 to miną pewnie 2 miesiące.

A i mam swoją propozycje zwiększyć dmg snajperowi jak trafi w głowę, bo wszędzie bije tyle samo i zwiększyć dmg tropiciela ze scouta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Czemu nie
2. Nożówkę na początku najlepiej wywalić, już lepsza byłaby rozgrzewka na granaty
3. Bez różnicy
4. Co proszę? Wbicie 400 bez vipa to katorga, dostajesz 80 expa za fraga (lowca headów jest tu zbawienny), a Ty chcesz go jeszcze zmniejszyć? Jedynie gdzie można to uczynić, to exp dodatkowy wynikający z różnicy lvli, bo fakt faktem wbicie 150 to pestka, ale, w ten sposób różnica lvli będzie bardziej widoczna, więc zostawiłbym bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Na nie, jest komenda /uslugi tam jest napisane wszystko co i kiedy sie konczy.

2. Tą rozgrzewke to całkiem mozna by było wywalić, nie wiem po co ona jest.

3. Neutral

4. Na nie teraz jest idealnie z expem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pkt 1-3 koło wacka mi latają.

Pkt 4 jestem za zmniejszeniem ale max o 10%, ewentualnym postanowieniem co ile czasu, bądź w jakiej formułę ma odbywać się reset serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Meltor napisał:

1. dodac do huda klas czas do konca premki

2. przyspieszyc o pare % szybkosc ruchu na rozgrzewce

3. cos zrobic by komenda /rs miala te same ustawienia po zmianie mapy

4. zmiejszenie expa o 30 %

1. Chyba sprawdzić z tego co wiem można wpisując /uslugi kiedy kończy nam się premka lub VIP.

2. No można byłoby zwiększyć trochę szybkość ruchu na rozgrzewce.

3. Nie bardzo rozumiem o co Ci tutaj chodzi, pisz jaśniej, jeśli łaska.

4. W ogóle nie zmniejszać expa a zostawić jak jest teraz. Nie wiem w ogóle skąd Ci się wymyśliło, żeby takie coś zaproponować, zastanów się trochę zanim coś zaproponujesz, bo czasem piszesz coś od rzeczy. 

W dodatku to byłoby bardzo nie fair wobec innych osób, które wbijają 200 lvl + , a to, że Ty nie wbijasz takich leveli nie oznacza, że musisz utrudniać osiąganie go innym graczom pisząc takie propozycje.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, GrzesioEn napisał:

Zmniejszenie expa - na nie, 

Rozgrzewka - do wywalenia, osobiście na niej ide afk, po co ona komu? 

Reszta w sumie lotto

Rozgrzewka jest w porządku, bo można sobie na start nabić /ks co daje trochę przewagi na początku mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Po co , 30 dni to 30 dni xD 

2.  Rozgrzewka po to jest na ustawieniach zwykłych żeby wam się tak łatwo perku wbić nie udawało 

3. +1

4. Raz mniej raz więcej , XP jest na bdb poziomie , czyżby znowu cię tyłek bolał bo ktoś cię goni w lvl'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmniejszenie lvl na nie trochę się natratrudzilem żeby był taki jaki jest. Rozgrzewkę zostawić za łatwo dobre perki na start by wpadaly. Jest komenda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie zaproponowane zmiany mają charakter raczej personalny i jak sami widzicie Ile ludzi tyle opinii. Tak jak wyżej wspominane było - są komendy, a rozgrzewka na ten moment niech zostanie taka, jaka jest.

Co do szybkości zdobywania doświadczenia, prowadzimy dyskusję na ten temat. Mimo wszystko wbicie maksymalnego lvl w troszkę ponad miesiąc to trochę za szybko. Prawdopodobnie będzie lekki balans, który znacząco nie wpłynie na codzienną rozgrywkę.

Piona,
Numerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...