Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: StiCo

Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie spore miedzy innymi admin na cod mod prawie 4 lata oraz kilka innych na np JB only dd2 itp itd gdzieś z 7/8 lat doświadczenia wychodzi.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7 Ale musiałbym sobie przypomnieć komendy bo 2 lata nie miałem admina.

Staż w CS-sie: 2008/09 nie pamiętam dokładnie, a może i wcześniej.

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty:  Myślę, że mam spory bagaż doświadczeń jeśli chodzi o cs 1.6 oraz cod mod. Jak wiadomo mamy wakacje więc coraz więcej osób zawita na serwer. Ďodatkowa para rąk do pomocy zawsze się przyda.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Staram się sporo grać ale wiadomo każdy ma też życie prywatne, aktualnie mam pracę i czasami jestem zbyt zmęczony na grę ale staram się być aktywny i te minimum 2/3 godzinki zagrać.

Kontakt: Pw forum.

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/StiCo/80.72.43.106:27022/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE. Wszystkie wymogi spełniasz ale gt to masz tragiczne, jak je poprawisz zmienie zdanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sory mordo jestem na nie 

Wszystkie wymogi spełniasz ale pograj dłużej na serwerze daj się poznać i gt takie +/-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

sory mordo ale to samo co kolega u góry

wymogi spełniasz  wszystko jest git .. ale pograj więcej   i zmienię decyzje  na ten moment.  Jestem Na Nie 

Pozdrawiam :D 

Edytowane przez CarryBotki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosiłbym o zamknięcie podania osoby które wypowiedziały się wyżej mają racje za krótko gram. Pogram z wami dłużej lepiej was poznam i dopiero później napiszę podanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście wymogi spełniasz, ale na 400 jest sporo stałych i aktywnych graczy, których trzeba do siebie przekonać. Na razie podanie odrzucam, ale jeśli wszystko będzie wyglądać tak, jak należy to wydaje mi się, że przy następnym podejściu nie będzie problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...