Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Aitler 
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): brak
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5-6
Staż w CS-sie: odliczając przerwy z 7 lat będzie
Steam / NonSteam: STEAM_0:1:551334192
Dlaczego Ty: lato, różnie bywa z adminami (co jest jak najbardziej zrozumiałe) a odpałów ostatnio biega całkiem sporo, poza tym chcę spróbować czegoś nowego
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie, czasem wcale, a czasem po 13h 
Kontakt: steam, forum
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Aitler/80.72.43.106:27022/ 
ostatnio z nudy grywam na dwóch nickach, więc dwa linki https://cache.gametracker.com/player/Dumajacy nocami/80.72.43.106:27022/ 

 

@pemeqq mam skłonność do mówienia co myślę :v ale wiadomo, że od admina wymaga się więcej w tej kwestii :3

Edytowane przez Aitler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, Aitler napisał:

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5-6

 Playdemo XDD

Chłop ma za dużo czasu wolnego, skoro napieprzał 13 godzin dziennie, brak życia to u niego codzienność XD

Uczył się amxx od mistrza (Tu pozdrawiam siebie) :evilkappa:

Steama ma, co jest niecodziennym widokiem, tak jak widok admina na serwie monkaS

Można się z nim i niego pośmiać, chłopak na + (tylko hookować threshem nie umie)

Na tak, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko pięknie ładnie jestem oczywiście na tak lecz  mordo pamiętaj, postaraj się panować nad emocjami i nie wyzywaj nikogo musisz być neutralny hah bo była taka sytuacja jak wyzywałes np. mnie hah. Tak czy siak jestem na tak każdemu szansa się należy. Pozdrawiam pemeq-u <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek +

Staż +

Steam +

GT +  

Jestem na TAK !!! W końcu nie będzie mi pisał " Złote usta Cracovii" trzeba typa podpierdzielić i nie będę musiał tych skarg pisać xDDD Pamiętaj tylko coś wywiniesz to "Złote usta Cracovii" będą pierwsze które Cię podpierdzielą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...