Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zamknięty Nodi i bugowanie statystyk???

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:  2020-07-12
Nick gracza:  
[IP] 9: 'Nodi' (TERRORIST)   -- 78.99.58.86:27005 [STEAM_0:0:1708911
Dowody:   https://www112.zippyshare.com/v/iXHpDQ33/file.html
Świadkowie:  @oo7   @Aitler
Uzasadnienie:  Witam ! jakim cudem Nodi , mający tyle HP + prawie max kondy na 155 lvl bije po 90 obrażeń + tytany , to skąd Nodi ma jeszcze punkty by dodać tyle pkt  do inteligencji by bić po te 90 obrażeń , wydaje mi się żę Nodi buguje statystyki i nie tylko ja tak twierdzę , proszę o wypowiedź graczy , którzy mają coś dodania w tej sprawie!!! 

Aitler na strzelcu wyborowym na full incie z tytanami bił po 90, więc coś tu się nie zgadza 
albo shoterem z tytanami mając 20-30 inta nie bił po 80, więc coś się tu nie zgadza.... 

 

@Born nie wiem może Pan tu zerknie lub kogoś innego oznaczy kto się takimi rzeczami zajmuje??? 

@Nodi jak nie twoje steam_id  jak w konsoli wpisywałem amx_ip i to mi wyskoczyło i zrobiłem kopiuj wklej to nie wiem jak może nie być twoje.

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Droga ty moja Pando nie wiem czy wiesz aug bez niczego ma dmg w uj a do tego tytany to juz koszmar wystarczy 10 pkt wbic w inta i walicz po 90, na smierci tak samo jest mam władowane w inta (podstawa+10pkt) i bije po 80 no wiec no takie troche dziwne jeżeli ty bys tu tyle gral to bys wiedział ze aug ma taki dmg tak samo jak ssg no wiec gracz czysty i nie buguje statystyk. 

 

Pozdrawiam pemuś <3<3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@pemeqq co ty p********z XD, strazak ma 0 inty na start co dasz 10 w inta i bijesz po 90? xD

To co napisał panda to czysta prawda Nodi na 70lvlu potrafi bić po 80 i mieć 170+ kondy, na 150lvlu full kondy full inty i  ponad 260hp? niemozliwe xd widac ze  buguje nie ma co się kłócić nawet.

Dodatkowo strażnik z vipem ma 217 kondy, a Nodi biega jakby miał z 260 XD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze po samym demku nikt z UBT nic nie zrobi, tutaj potrzebne są raczej logi i sprawdzenie czy nie jest nadużywana komenda /reset.
Oznaczam @aquax @NumberOne @SadoS #URLOP żebyście lukneli, choć pamiętam jak aquax kiedyś to sprawdzał i nie było to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 12.07.2020 o 14:29, F4N4TYK napisał:

Data zdarzenia:  2020-07-12
Nick gracza:  
[IP] 9: 'Nodi' (TERRORIST)   -- 78.99.58.86:27005 [STEAM_0:0:1708911
Dowody:   https://www112.zippyshare.com/v/iXHpDQ33/file.html
Świadkowie:  @oo7   @Aitler
Uzasadnienie:  Witam ! jakim cudem Nodi , mający tyle HP + prawie max kondy na 155 lvl bije po 90 obrażeń + tytany , to skąd Nodi ma jeszcze punkty by dodać tyle pkt  do inteligencji by bić po te 90 obrażeń , wydaje mi się żę Nodi buguje statystyki i nie tylko ja tak twierdzę , proszę o wypowiedź graczy , którzy mają coś dodania w tej sprawie!!! 

Aitler na strzelcu wyborowym na full incie z tytanami bił po 90, więc coś tu się nie zgadza 
albo shoterem z tytanami mając 20-30 inta nie bił po 80, więc coś się tu nie zgadza.... 

 

@Born nie wiem może Pan tu zerknie lub kogoś innego oznaczy kto się takimi rzeczami zajmuje???

1. Jak to nawet nie moje steam ID jest

2. Nie wiem co wy wymyślacie znowu jak nie , że ja aim to wh a teraz jakieś bugownie  chyba nie znacie dmg auga jak jak na augu bez perku biję wiecej niż inne klasy z perkiem. A to że zabiorę 10 pkt z kondycji by dać w inte to nie znaczy że zaraz buguje czy coś. Sam vip dodaje % dmg oraz pkt. w staty.

 

@oo7 dodatkowo twierdzisz że biegam jakbym miał z 260 kondy to ty musisz mieć z 280 300 jak biegniemy razem z jednej drużyny a ja dogonić cb nie mogę. Na tym serwerze widziłem już wiele np. konspirant szybszy od assasina i do tej pory niewiem jak to możliwe jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma możliwości sprawdzenia tego w logach. Nie popadajmy też w paranoję. Nodi jest człowiekiem, który na codzie 400 spędził 2700h. Zna serwer i regulamin od podszewki. Nie będzie posuwać się do bugowania, żeby trochę podbić swoje statystyki. 

Rozumiem frustrację, ale na ten moment jedyne, o co mogę Was poprosić to zaufanie do administracji serwera i mojego personalnego osądu. Mam nadzieję, że zrozumiecie.

Tak jak Nodi wspomniał - żaden silnik cod'a (podobnie jak każdy program komputerowy) nie jest idealny. Przy wielu zmiennych, relacjach między nimi często występują sytuacje anormalne, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ani tym bardziej dojść co je powoduje, żeby sami je wywołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...