Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosiłbym o zmniejszenie DMG Trutek ponieważ jak ktoś będzie miał max inte + pilny uczen/ mózg generała to bije bardzo dużo hp... Myślę, że większość graczy zgodzi się z moją propozycją.

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


???????????????????????????????????????????????

Klasą gra jedna osoba więc ją znerfmy bo kilka razy mnie zabiła, logika lvl Jugol :D Tak samo było z płaczem o sapera i strzelca wsparcia :3 Na nie, jak dla mnie do zamknięcia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Eeeee dobra zaczynając od tego że za przeproszeniem ciebie popi***oliło czy napisałeś to dla beki? Serio chcesz znerfic klasę którą gra nw maks 2/3 osoby? XDDD a idź pan w ciul z tobą Jugol bo serio zaczynając od ulepszenia skryto to kończąc na nerfieniu truciciela? No okej to ja tam nie wiem jak ty myślisz ale przez to klasa  będzie nie grywalna czyli do usunięcia bądź coś i mniej ludzi bo nic się nie zmienia na serwerze tylko usuwali by xDD 

 

Na nie, dziękuję dowidzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A tak wgl ile zadają te trutki przy full inteligencji i czy zwiększa się dodatkowo dmg jak ma się perk co daje nam int jak mamy już w statystykach na max int?

Moim zdaniem to należy traktować osoby, które grają tą klasą z dystansu, bo na odległość nic nam bardzo nie zrobią, w sumie podobnie jak saper, ale różnica jest taka, że miny są cały czas jak się je postawi, a trutki przez ileś sekund. Gorzej jak ktoś się skampi, ale wtedy w sumie najlepiej uciekać i dodawać sobie HP poprzez /sklep. Mając większy level na pewno łatwiej będzie poradzić sobie mając full HP lub mając jakiś perk typu wyszkolenie medyczne, apteczka oraz klasom z apteczkami.

 

Jeżeli faktycznie dosyć dużo przy full int zadają obrażeń można zmniejszyć ilość trutek lub odstęp czasu, żeby można było użyć kolejnej trutki, gdy już się użyje jakąś. Raczej ta druga opcja byłaby w porządku, bo jednak zmniejszenie ilości trutek jest bezsensu trochę dlatego, że działają czasowo, a nie jak w przypadku pułapek czy min, że są przez całą rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z takim tokiem rozumowania, każda klasa zależna od inty powinna nie mieć dostępu do takich perków, co jest to kompletną bzdurą.
Nikt nie ma szansy 100%, aby notorycznie je otrzymywać i ten DMG nie jest bazowy. Po to jest ta klasa, żeby właśnie "irytować" takich pewniaków i wystarczy tylko dobrze tym grać
Liczba graczy danej klasy nie odzwierciedla np. braku nerfa, bo było wiele takich przypadków już, gdzie takowy nerf się pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jednym z niewielu graczy tej klasy i ta propozycja to śmiech na sali. Mam 85 lvl i na max inteligencji, vipie i pilnym uczniu bije po 65 z trutek. Truciciel ma tylko te trutki i 2 skoki, te trutki są widzialne i nie zajmują jakiegoś gigantycznego obszaru aby nie dało się ich ominąć. Trutki trwają chyba 5 sekund więc da się je przeczekać.  Truciciel na 100 lvlu biję o ile się nie mylę 60 dmg a szansa że dostanie pilnego ucznia albo mózg generała nie jest wielka.A skoro już mowa o trucicielu proponował  bym zwiększeniu mu trochę podstawowych statystyk, chociaż kondycji o 10 punktów. 

Pozdro

Edytowane przez Hisoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...