Skocz do zawartości
Don Mateuko

 zaakceptowane Ziemniaczek na redaktora!

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz
Wiek: 21
Staż na forum: 5 miesięcy 11 dni
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Redakcją zajmowałem się kilka lat temu na innej sieci, prowadziłem również gazetki szkolne.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8/9 
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Bardzo często zaglądam na forum więc z czasem nie będzie problemu.
Napisz coś o sobie: Nigdy nie przepadałem za tym punktem haha. Jak mi na imię to już wiadomo, latek ile mam również. Z reguły jestem człowiekiem spokojnym i ugodowym, lecz nie trzeba dużo by wyprowadzić mnie z równowagi, aczkolwiek potrafię się opanować i rozwiązać sprawę z "zimną krwią". Z zawodu jestem technikiem żywienia lecz aktualnie nie po drodze mi z gastronomią. W wolnych chwilach lubię pograć na konsoli czy na pc, zależnie od chęci. Moim malutkim marzeniem jest otworzenie własnego punktu gastronomicznego. 
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): 

 myślę, że wyszedł całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj, Matiś, dobrze wiesz co myślę o Twoim podaniu, bo sama już kiedyś Cię namawiałam do jego złożenia, widzę, że wszyscy powyżej są na tak w związku z czym żadnych przeciwwskazań za tym abyś dołączył do Naszego oddziału redakcji nie widzę - cieszy mnie to. :) Jesteś bardzo sumienny, przyjazny, bezkonfliktowy, widać, że jakieś pojęcie o prowadzeniu wywiadów masz - myślę, że inne prace też nie będą dla Ciebie przeszkodą, pisałam do Ciebie parę dni temu czy mógłbyś mi pomóc w redakcji w związku z tym, że mam bardzo słabą sytuację obecnie i jestem na urlopie - zgodziłeś się bez żadnego "ale", mimo, że okazało się, że nie masz permisji to bardzo Ci dziękuję za chęci. :D Nie ma nikogo prócz mnie w redakcji, moim zdaniem nadajesz się na to stanowisko. :pepel: Myślę, że będzie Nam się miło i owocnie współpracowało i witam w ekipie redaktorów! :peepoPat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...