Skocz do zawartości
Don Mateuko

Wywiad z Adminem CS 1.6 COD400 - pemeqq

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, cześć! W dzisiejszym wywiadzie przybliżę Wam trochę osobę znaną jako @pemeqq. Znamy go z jednego z naszych serwerów, na którym pełni dosyć ważną rolę. Mam nadzieję, że nie zanudzi Was ten wywiad. Ty też możesz zostać przepytany! Wystarczy tylko zrobić klik o tutaj -> KLIK.

1517893487_Beznazwy.jpeg.e0506450df12bf11955d2880706cd9b8.jpeg.e9300f33c77f624e078af17a8feace9f.jpeg

Pyrek

Pemeqq

1517893487_Beznazwy.jpeg.e0506450df12bf11955d2880706cd9b8.jpeg.e9300f33c77f624e078af17a8feace9f.jpeg

Cześć Szymon! Bardzo się cieszę, ze sam się zgłosiłeś do wywiadu. Na początek prosiłbym abyś powiedział nam coś o sobie.

Witam, jak już wiecie nazywam się Szymon i mam 17 lat. Lubię w wolnym czasie grać w cs-a oraz rozmawiać na ts, interesuję się gotowaniem jak i robieniem muzyki. Jedna muzyka teraz czeka tylko na wydanie od kolegi który robi mastering.

Kolega po fachu, i to lubię! Powiedz nam, co Cię skłoniło ku gotowaniu?

W sumie tą pasją zainteresował mnie mój brat, co już skończył tę robotę i ma papiery. Zacząłem z nim gotować wieczorkami i tak jakoś samo wyszło.

Można by rzec, iż samouk, ale z doświadczenia wiem, że samemu na własnych błędach najlepiej się uczyć. Skoro gotowanie z pasji to jaki kierunek szkoły obrałeś?

Zawodówka, bądź jak to się nazywa, szkoła branżowa pierwszego stopnia, a później prawdopodobnie szkoła branżowa drugiego stopnia i może później maturka.

To fakt, teraz to już nie jest 'zawodówka', lecz szkoła branżowa. Wracając do gotowania, wolisz smaki polskie czy bardziej wyglądasz z tym za granice naszego kraju?

Bardziej owoce morza, ale Polska kuchnia też bardzo fajna i smaczna.

Jedna z niewielu rzeczy, które mi nie podchodzą w gastronomii haha. Każdy może polecić coś ze swoich okolic zamieszkania, a Ty co byś nam polecił wartego zobaczenia w Twojej okolicy?

W sumie mieszkam na zadupiu i nic ciekawego nie ma, no wiesz okolice Zielonej Góry i nie ma co polecać.

Oprócz zielonych gór to za bardzo dobrze nie wiem z czego słynie Zielona Góra haha, chociażby niedaleko do Świebodzina, czy nawet do Poznania. Wspomniałeś na początku, że zajmujesz się robieniem muzyki. Opowiesz nam o tym coś więcej?

W sumie jest to początkowy etap. Zacząłem to robić po prostu z nudów, a interesować się tym zacząłem po tym jak podjąłem się pisania wierszy na konkursy. Na razie jest to początkowy etap rozwoju, ale myślę, że w niedalekiej przyszłości uda mi się rozwinąć.

Czyli rozumiem, że idziesz w stronę rapu?

Rap, trap, jakoś nie dziele muzyki na gatunki. Słucham to co mi w ucho wpadnie. Tak samo jak pisze teksty, piszę "tak jak mi w duchu gra" cytując kawałek cytatu.

Podejrzewam, że jak większość osób, słucha się tego co wpada w ucho, tak jak wspomniałeś. W wolnym czasie oprócz grania w csa i gawędzenia na tsie coś jeszcze może robisz? Jakiś rowerek czy siłka?

Bardziej ćwiczenia w domu, na siłownie czasu nie mam, więc jak coś się znajdzie to jakiś trening w domu bądź na ogrodzie, na świeżym powietrzu.

Własny ogród piękna sprawa. Nawiązując do ogrodu, warzywka siejesz czy jednak wygoda i ze sklepu?

Sieje sieje, lecz bardziej rodzice. Ja tam koszenie, no wiesz prawie 10 arów samo się nie skosi, bądź też wykopywanie czegoś na przykład korzeni czy coś, ogólnie cięższe prace żeby jak najbardziej odciążyć rodziców.

Sam też mieszkam na tzw. zadupiu, więc wiem co to znaczy koszenie czy też sianie warzywek. Niby tylko raz do roku, ale jednak swoje przetwory to swoje. Wspomniałeś, że masz brata, masz jeszcze jakieś rodzeństwo prócz niego?

Tak, mam jeszcze siostrę też starszą, ale ona już mieszka u chłopaka więc się nią nie przejmuję.

Typowe rodzeństwo, gdzie jedno drugim się nie przejmuje haha. Byliście 'typowym' rodzeństwem gdzie były 'wojny' czy jednak spokojnie przeszliście przez ten etap?

Wojny to mało powiedziane, tu działy się batalie haha. Były dni spokojnie i były też spiny jak to chyba w każdym rodzeństwie.

Powiedz nam, jak trafiłeś na multi-chlebka?

O boże, myślisz że pamiętam sytuacje z przed około 5 lat? Nie wiem, pewnie to było tak, że gdzieś wbiłem sobie na randomowy serwer, nie grywalny był i później jakoś trafiłem na kochanego multi-chlebka.

No to już jest szmat czasu, fakt można nie pamiętać. Zauważyłem, że jesteś adminem jednego z naszych serwerów. Co Cię skłoniło do złożenia podania i jak Ci się pełni tę dosyć ważną funkcję?

Pierwszy raz adminem byłem na cod 801, ale usunęli ten serwer i później na 400, ale zrezygnowałem, bo brak czasu i wróciłem aby pomóc w ogarnięciu serwera. Rolę admina pełni się dość normalnie, nic nowego jak dla mnie, ale niekiedy bywa ciężko, lecz radzę sobie z tym bardzo dobrze.

Admin z powołania to złoto dla serwera. Szanuję za takie podejście i zaangażowanie w serwer, a nie tylko, żeby mieć przewagę rangi nad innymi. Jak oceniasz pracę administracji naszego forum?

Administracja robi wszystko co może ze swoich sił, czasami myślę czy nie przydała by im się pomoc, na przykład w ogarnięciu forum bądź innych serwerów. Myślałem czy nie iść w przyszłości np. na super admina bądź nie wiem, może redakcja, ale w to wątpię. Średnio lubię język polski, ale to co powinienem znać to znam.

Pomocy nigdy za wiele, lecz trzeba im przyznać, że radzą sobie dosyć dobrze. Co do redakcji, nie jest to łatwy orzech do zgryzienia. Zmienił byś coś na forum?

Forum teraz jest w sumie fajne i przejrzyste, nic dodać nic ująć.

Tutaj to się w 100% z Tobą zgadzam. Nowy styl wprowadził wiele świeżości na forum. Masz może jakiegoś forumowego przyjaciela? A może kogoś z kim masz na prawdę dobry kontakt?

W sumie, to z paroma mam sprzeczki z miłości, ale tak to z nikim kontaktu z forum nie utrzymuje, jedynie to z ludźmi z cod 400. Mamy nawet grupkę na messengerze gdzie sobie piszemy.

Grupka to już połowa sukcesu haha. Ostatnio na świecie działo się bardzo wiele rzeczy, odniesiesz się jakoś do ostatnich wydarzeń?

Szkoda gadać, jedna wielka bujda z tym wirusem. Szkoda na to tracić czas.

Szczerze mówiąc, spodziewałem się takiej odpowiedzi, natomiast jestem tego samego zdania co Ty, szkoda gadać. Jak to z reguły bywa, czas na serię szybkich pytań.
Pc czy konsola?

Pc, lecz konsola też fajna.

Pies czy kot?

Pieski zawsze w mym serduszku <3

Wieś czy miasto?

Miasto.

Android czy ios?

Android.

Morze czy góry?

Morze.

Może chciałbyś się podzielić z nami jakimś utworem? A może zaprezentujesz nam jeden ze swoich?

Nie no swojej nie podam zbyt cringe, może zamiast piosenki rymowankę dowalę?

Śmiało! Pewnie nie tylko ja jestem ciekaw co tam wymyślisz.

Brak pomysłów w mojej głowie
Tak wam pemeq tutaj powie
Że gdzieś w lesie
Głos się niesie
Że pemeq miał admina na ns-ie.

No ładne rzeczy nam tu wychodzą haha. To teraz czas na pozdrowienia, kogo pozdrawiamy?

No to tak zaczynając: Pozdrawiam naczelną konfiturę jak i znajomego @elo elo 350.
Pozdrawiam następce konfitury @F4N4TYK.
Pozdrawiam kolegę z którym trzeba się na traczka umówić @Aitler.
Oraz pozdrawiam całą administrację, moderację, jak i wszystkich wyższych.

Dzięki za pozdrowienia! Ja natomiast dziękuję Tobie za zgłoszenie się do wywiadu. Miło się z Tobą gawędziło i do zobaczenia na forum! 3maj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...