Skocz do zawartości

Propozycje


-Damian-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zrobić tak, że jak się postawi miny i sentry guna i się przejdzie na spec to wtedy miny i SG znikają, bo czasem nieumyślnie z jakiegoś powodu trzeba wejść na spec i będąc na spec miny i sg mogą zadać obrażenia osobom z tt jak i z ct, a tak to jakby po przejściu na spec znikały miny i SG to wtedy nie byłoby problemu z tym.

Ostatnio mnie @elo elo 350 zgłosił za to, a zrobiłem to nieumyślnie i tak samo dzisiaj z tego samego powodu, bo musiałem akurat obiad jeść, a nawet o tym nie myślałem tylko po prostu automatycznie przeszedłem na spec, bo zginąłem. Dodam, że też nie raz innym też się to zdarza, może nie często, ale po co o taką głupotę dostawać bany... Dlatego ta propozycja.

 

Proponuję przy okazji jak już piszę temat zmienić resp ct na de_lidl, ponieważ nie jest to prawidłowy resp zawsze z tego co pamiętam to resp był w budynku i chyba częściowo na zewnątrz.

Tak samo proponuję zmienić resp tt na de_alexandra, żeby zniwelować ciągłe skanowanie przed 7 sec tak samo i na de_lidl.

 

 

 

 

 

PhotoEditor_20200723_191336574.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Roy Keane napisał:

Ogolnie + za propozycjami czkowiek nie robot odlac sie musi czy jak cos innego wypadnie to na chwile zejsc :P respy o tak bo sie to juz porabalo

^^ Dobrze powiedziane

@Fuzzi twoje +1 nic nie wnosi do tego tematu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak najbardziej propozycja na +, można coś pomyśleć w tym kierunku - tylko rodzi się pytanie. Czy jest ktoś komu przede wszystkim chcę się tym zająć? 

Co do skanowania na alexandrze - temat rzeka i dalej to samo ;> na lidlu oczywiście też. Zmiana respow może by coś pomogła. ;> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...