Skocz do zawartości
-Damian-

 zamknięty Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zrobić tak, że jak się postawi miny i sentry guna i się przejdzie na spec to wtedy miny i SG znikają, bo czasem nieumyślnie z jakiegoś powodu trzeba wejść na spec i będąc na spec miny i sg mogą zadać obrażenia osobom z tt jak i z ct, a tak to jakby po przejściu na spec znikały miny i SG to wtedy nie byłoby problemu z tym.

Ostatnio mnie @elo elo 350 zgłosił za to, a zrobiłem to nieumyślnie i tak samo dzisiaj z tego samego powodu, bo musiałem akurat obiad jeść, a nawet o tym nie myślałem tylko po prostu automatycznie przeszedłem na spec, bo zginąłem. Dodam, że też nie raz innym też się to zdarza, może nie często, ale po co o taką głupotę dostawać bany... Dlatego ta propozycja.

 

Proponuję przy okazji jak już piszę temat zmienić resp ct na de_lidl, ponieważ nie jest to prawidłowy resp zawsze z tego co pamiętam to resp był w budynku i chyba częściowo na zewnątrz.

Tak samo proponuję zmienić resp tt na de_alexandra, żeby zniwelować ciągłe skanowanie przed 7 sec tak samo i na de_lidl.

 

 

 

 

 

PhotoEditor_20200723_191336574.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli mowa o miny to każda klasę oraz perk co je posiada trzeba od nowa zrobić.

Tak samo jest w przypadku killstreak'a by przerobić tylko dane z działkiem.

 

Ale to wszystko jest do wykonania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 godzin temu, Roy Keane napisał:

Ogolnie + za propozycjami czkowiek nie robot odlac sie musi czy jak cos innego wypadnie to na chwile zejsc :P respy o tak bo sie to juz porabalo

^^ Dobrze powiedziane

@Fuzzi twoje +1 nic nie wnosi do tego tematu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście jak najbardziej propozycja na +, można coś pomyśleć w tym kierunku - tylko rodzi się pytanie. Czy jest ktoś komu przede wszystkim chcę się tym zająć? 

Co do skanowania na alexandrze - temat rzeka i dalej to samo ;> na lidlu oczywiście też. Zmiana respow może by coś pomogła. ;> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro Wolf powiedział, że to jest do zrobienia, to prawdopodobnie ktoś to wykona.
Dajcie czas administracji, czekajcie na opiekuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...