Skocz do zawartości
dreamwithoutend

 zamknięty Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zwiększenie wartości 1/x z broni na klasach sadistic oraz kucacz (moim zdaniem 1/4 to przesada nawet jak na m3, moze byc tu zmiana chociaz na 1/5)

2. Rozgrzewka out wydaje mi się że jest ona zbędna 

3. Tutaj pare słów o mapach ponieważ często gęsto lecą te same mapy stąd propozycja dodania kilku nowych i dużych (ilość ludzi sięga ostatnio nawet 13+) i małych typu dd2 mini 

4. Dodanie kilku nowych przedmiotów, i tak wiem że niedawno były one dodawane lecz nadal szanse na wydropienie przedmiotów typu 1/1 scout czy granat są bardzo duże, proponuje dodać perki dające powiedzmy oślepienie, coś typu radar telegrafisty, albo 1/x usp,glock tak czy siak kilka się przyda. 

5. Dodanie roundsoundów, wiadomo nie każdy lubi ale do tego również istnieją komendy by takie rs'y wylączyć 

6. Ostatnia już ode mnie propozycja to zakaz rzucania granatów również na mapie de_dust2_long. Perk który jest na serwerze czyli 1/1 z granata na tej mapie jest po prostu niezbalansowany, rzut jednego to tak naprawde śmierć 2-4 osób po prostu jak dla mnie jest to zbyt dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2) Rozgrzewka jest po to była serwer mógł w spokoju mógł zapisać dane z poprzedniej mapy oraz wczytań na nową ale zostanie usunięta powtórna rozgrzewka

6) Zastawaniam się nad pluginem który będzie zamieniał 1/1 z granata na określonych mapach na ok. 50% aktualnego zdrowia gracza

O pozostałe pkt czekam na wypowiedzi innych osób a do perków nie mam aktualnie zbytnio pomysłów może coś w najbliższym czasie uda mi się wykombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Tak, u kacacza może nawet być 1/5 (tak wcześniej było i jak dla mnie było w sam raz), a co do sadistica to nawet 1/9 bym dała, bo zazwyczaj i tak wchodzi 1/1. 

2. Rozgrzewka hmm, jeśli jest potrzebna to może trochę dłuża? Fajnie by było na niektórych mapach chociaż się spotkać z przeciwną drużyną xd

3. Jak najbardziej tak. Już proponowałam pod innym tematem, ale dodam moje propozycje map tutaj jeszcze raz: css_dust3, de_train, de_dust2_mini, de_nuke i chyba de_eldorado, jeśli jej nie ma. 

4. Tak. Propozycje perków WolfIDraV były w dodanym przez niego temacie i były dość fajne. 

5. Obojętne. 

6. Jestem jak najbardziej na tak. He w ogóle powinny być całkiem wyłączone na małych mapach. 

Jeśli chodzi o 2 i 4 to obojętne. Nie wiem czy dodawać kolejny temat, ale myślę, że mogę i tutaj dorzucić swoją propozycję jaką jest zwiększenie kondycji. Snajperem na COD 45k biegam tak samo jak na dd2. Jak dla mnie to jest kpina, zróbcie coś z tym, bo to jest tragedia. 

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Racja, ale co do kucacza to bym zostawił go z 1/4, sadisticowi z 1/7 zrobić 1/8,

3. Mi to obojętnie, na każdej mapie i tak będę wszystkich rozwalał. A tak na serio to można dodać jakieś świąteczne wersje map.

4. Można dodać właśnie perki typu 1/5-9 z usp/Glock oraz wywalić scautera żeby był tylko mistrz scouta 1/1-3

6. Dobry pomysł, ale było to już poruszane na poprzedniej edycji i nic nie zostało zmienione, również można zakazać autodestrukcji na respie wroga jak i na małych mapach.

 

@NoVac @mufaj @Mateusz2004 @Swirusek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z tego że ostatnio zacząłem trochę grywać na serwerze to się wypowiem

1. Na tak
2. Na nie ponieważ też jak ktoś wchodzi na serwer to może mieć klatki i przez rozgrzewkę one mijają
3. Jak najbardziej nowe mapy fajna sprawa  na tak
5. Nie wiem, po doświadczeniu wiem że i tak większość je wyłącza ale jak najbardziej dodać można
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...