Skocz do zawartości
TVN

 zamknięty Propozycje CoD 45k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: TVN


Witam. Pisze temat odnośnie propozycji dodania, bądź zmienienia pare rzeczy na Codzie. 
 
Pierwsza podstawowa sprawa jest dodanie rs’ów, rozmawiałem o tym z dreamwithunted, rsy można powiedzieć ze są gotowe wystarczy je podesłać administracji do rozpatrzenia. Napewno umili to grę wszystkim graczom, jeżeli nie rsy zawsze można wyciszyć bądź wyłączyć komenda. 
 

 

Druga sprawa odnośnie klas na serwerze , mianowicie jest ich troszkę mało a jedyne grywalne klasy zwykle to sadistic, kucacz, psychol i sniper . Proponuje dodać więcej ciekawych klas w miejsce tych nieużywanych żeby był wybór dla graczy . Natomiast klasy premium, napewno zmienił bym widoczność na skrytobójcy , jest to przesadzone i dałbym chociaż delikatnego duszka żeby było widać. 
 

 

Trzecia sprawa to propozycja czy rekrutacja na admina , mam tu na myśli większa aktywność na serwerze bo do tej pory admina widziałem może 3 razy, nick który widzę czasami NoVac. Wiec stad moja propozycja aby zrobić rekrutacje na admina który jest przynajmniej widziany raz dziennie a nie raz na 3 dni. 
 

 

Czwarta sprawa, zbliżają się święta wiec proponuje dodać jakieś świąteczne rzeczy , mapę dd2 snow , animacje śniegu , jakieś czapeczki Mikołaja dla graczy . Napewno przyciągnie to sporo graczy . 
 

 

Ostatnia piąta propozycja to dla gracza który wbije maks lvl losowa klasa premium, tez da to motywacje do grania na waszym serwerze. 
 

 

mam nadzieje ze moja propozycja spodoba się osobnikom forum jak i graczom na serwerze. Pozdrawiam TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Na plus 

2. Zgadzam się 

3. To chyba  ciebie nie było na serwerze wczoraj jak grałem to przewinęło się 3 adminów 

4. Fajne lecz zbędne kolejna rzecz która by lagowala (animacja śniegu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Tak

2. Jak najbardziej tak. Proponuję nawet klasę podobną do Amadeusza, ale taka żeby miała chociaż 3 sekundy nieśmiertelności ( wiem, że premka tak ma, ale ta klasa miała by broń od inty).

3. Tutaj to hmm... Ogólnie gdy ktoś złoży podanie na admina to zazwyczaj jest aktywny przez ostatnie 2 tygodnie, bo to, jeśli się dobrze orientuję jest  to w wymogach, więc jak już to może admin na okres próbny, tak jak jest teraz, ale jeśli jego aktywność spadnie to wylatuje. (Tak jak napisałeś - przynajmniej raz dziennie na chociażby te 30 minut) .

Jeszcze dodam tutaj od siebie reklamujcie serwer. Przecież to 2/3 kliknięcia, a zawsze to jakiś dodatkowy gracz. Kto wie, być może i aktywny admin. (Nie wiem gdzie temat z tym linkiem, więc chyba mogę sama go tu podrzucić? ) https://cssetti.pl/serwer/80.72.40.110:27027

4. Jeśli chodzi o świąteczne rzeczy to jest mi to obojętne, ale jeśli już to się wypowiem i dorzucę tutaj swoje propozycje. Śnieg, to prawda, będzie raczej lagował serwer. Mapka dd2 snow byłaby dobrym pomysłem. Te stroje świąteczne, jeśli będą fajnie wyglądać to też nie głupi pomysł. (Gdzieś widziałam i były paskudne, więc jeśli mają tak wyglądać jak tam to się wstrzymajcie ;D) Ja od siebie proponuję zamianę paki może na jakiegoś bałwana/prezent  (widziałam, że tak było na innej sieci) i może te roundsoundy na świąteczne piosenki.

5. To jest też dobra opcja, ale nie na długo ta premka - jakoś tak 2 tygodnie max, bo wtedy nie będzie raczej opłacalne kupowanie klas premium za złotówki, a sieć też musi z czegoś żyć. Można tutaj też dodać klasę od lvl-a tak jak wcześniej było. Tylko tym razem jedna klasę od 45k, a nie 4. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć wam wszystkim. 
Propozycję spoko można coś przemyśleć dodać czy też zmodyfikować :)
Co do tej administracji wiele z nas ma ponad 18 lat i pracuje więc też ta aktywność jest jaka jest w moim przypadku jest słabo  bo pracuje w delegacji lecz się to zmieni po tym weekendzie :)

Rs'y też już kiedyś wspomniałem paczke dodałem i cza czekać :D 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1) RSy w tym lub przyszłym tygodniu trafią na serwer

2) Klas nie jest tak łatwo wymyślić by były też zbalansowane

3) Przed podaniem zawsze maja aktywnośc po podaniu już jest róznie a ja nie mam tyle czasu by cały czas tego doglądać.

4) Czapki odpadają bo jest problem z niewidkami przy nich. Mapy pewnie jakieś postaram się dodać w najbliższym czasie. Animacja śniegu może wpłynąć na stabilność serwera

5) N przyszłym resecie planuje konkurs kto szybciej lvl wbije i nagroda klasa premium na jakiś tam okres

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...