Skocz do zawartości
TVN

 zaakceptowane Podanie admin COD 45k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TVN
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na serwerze ************* FFA to bylo sporo lat temu, adminem bylem tam 3 lata. Następnie admin na ZM 1,5 roku, i na Deathrunie poł roku.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10
Staż w CS-sie: 10 lat minimum ciężko tu dokładnie powiedzieć ile. 
Steam / NonSteam: Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198338763296/?fbclid=IwAR1GOxmubGiMmyR_JX6OrjV_bdpXY7wd74-FbifPsg6ZMKiyggh9IeZjjuA
Dlaczego Ty: Bo tak. A tak na poważnie to chciałbym dołączyć do drużyny, na serwerze w godzinach wieczornych i w weekendy sporo przychodzi dzieci które wydzierają sie przez mikrofon, czy wchodzą też gracze na czitach, nie powiem bo odkąd adminem jest Dębowe jakoś ustał problem, mimo tego chce dołączyć do grona dlatego że potrafię wyczuć gracza, chodzi o to czy coś ma czy nie, bardzo szybko reaguje i nie przepuszczam niczego jak na poprzednich serwerach. Staż w cs mówi sam za siebie. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Staram się jak najczęściej, dziennie czasami godzinę, dwie bądź trzy, ale tak jak wspomniałem zależy od czasu ( posiadam własną działalność gospodarczą i jest sporo obowiązków) mimo to staram się grać często.
Kontakt: 533-398-033 wolę rozmawiać niż pisać ( przez pisanie wszystko trwa dłużej a wolę mieć wszystko jasne)
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/TVN/80.72.40.110:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie jestem na tak. (Oczywiście mam na myśli okres próbny)

+Wiek

+Steam

+Doświadczenie

Rozumiem, że prowadzisz własną działalność, ale popraw GT, bo trochę kiepskie, a nie chciałabym żeby było tak jak pisałeś w propozycji, żeby ogarnąć bardziej rekrutację na admina, bo admini nie grają ;)

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek +
steam +
doświadczenie +
amx +
gt +/-   grałeś 2 dni po czym 2 dni przerwy i dwa dni temu grałeś i wczoraj znowu nie grałeś patrząc na gt

ogólnie jestem za okresem próbnym, każdemu należy się szansa a kolejne ręce do roboty się przydadzą zawsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...