Skocz do zawartości
Don Mateuko

#602 - Pytanie Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Don Matelko napisał:

Dlaczego tak skoro nie?

Sory, ale co to za pytanie wg? XD

Mogłeś o cp2077 dać coś, co do pytania: Nie wiem

@Don Matelko luzik :D

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… doć… marchew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Dlaczego tak skoro nie? "

*rozkminy pemqa nie polecam*

Jeżeli tak to tak naprawdę nie czyli nie to tak chyba ale tak to nie a nie to tak naprawdę nie czyli wychodzi na to że obie odpowiedzi są poprawne bo jeżeli tak jest złą odpowiedzią to nie musi być poprawną odpowiedzią a jeżeli tak to jest nie to nie to nie a tak to nie ez? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...