Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Furysei
Wiek:17
Doświadczenie (w byciu adminem):Prawdę mówiąc jeszcze na żadnym cs;owym serwerze administratorem nie byłem ponieważ zbytnio mi śpieszno do tego nie było aczkolwiek na różnych innych grupkach już tak ,np. Pubg Mobile ,The Island of Survival ,czy też prowadziłem serwery Discord.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Jak mówiłem to jest dopiero mój początek z cs;em aczkolwiek już się poduczyłem wszystkich komend i myślę ,że nie będzie większych problemów ,a swoją obecna wiedzę oceniam na 8/10.
Staż w CS-sie: w cs;a gram juz od małego i ciężko powiedzieć bo staż mogę mieć tak naprawdę od 9lat ale taki bardziej na poważnie to od 2/3
Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: Chciałbym spróbować swoich sił w administracji na cs;ie ,jak już pisałem byłem adminem na różnych grupkach i teraz przyszła pora na cs;a 1.6 ,od zawsze jestem przeciwny używania jakich kolwiek nielegalnych wspomagaczy do gry z racji iż psują one rozrywkę innym. Sam nieraz startowałem w różnych turniejach w Pubg;u i wiem jaki to ma wpływ na rozgrywkę. W dodatku przestrzegam kultury a osoby poniżej 15lat które często wchodzą na serwer nie potrafią się zachować jak i przez ostatni bug związany z tym ,że gracze sami sobie mogą kontrolować prędkość poprzez komendy ,psują tą rozgrywkę gdzie na serwerze są naprawdę świetne osoby i panuje wyśmienita atmosfera. Skłoniłem się do napisania podania ponieważ często gram rano do południa ,mianowicie nawet po kilka godzin i wtedy z administracji nie ma zupełnie nikogo ,ponieważ mają pracę itp. i nie ma nikogo kto mógłby jakkolwiek ukarać osobę która łamie regulamin a liczne próby zgłaszania jej nie przynoszą rezultatu.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: dziennie ponad 6/10h
Kontakt: discord: Furysei#5137 /Team-speak
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Furysei/80.72.40.110:27027/

Edytowane przez Furysei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Póki co ja jestem na nie. Grasz dopiero tydzień, jak dla mnie powinieneś spędzić trochę więcej czasu, bo zazwyczaj, gdy ktoś gra krótko i dostanie admina to kilka dni później już go na serwerze nie widać. Poza tym konto zrobione specjalnie pod podanie i brak aktywności na forum. Popraw to, a może zmienię zdanie ;)

EDIT: Jestem na tak. Grasz dość często, a dodatkowy admin się przyda. 

@Swirusek Sam zacznij grać to się spotkacie. Gt nie działało prawie przez tydzień, gdybyś grał to byś o tym wiedział :P

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na nie 

- steam 

- co do kultury bo zdarza mi się upominać Ciebie 

 + gt

+/- amx ale akurat szybko idzie się nauczyć tego 

- konto pod podanie 

Edit 

Widzę że kultura się zmieniła 

Grasz aktywnie 

Pomagasz mi przy full serwerze 

Z amx cos już łapiesz 

Oraz to co napisałem w podaniu b!@ck są to aktywne osoby które przydadzą się do pomocy 

Edytowane przez mufaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, mufaj napisał:

jestem na nie 

- steam 

- co do kultury bo zdarza mi się upominać Ciebie 

 + gt

+/- amx ale akurat szybko idzie się nauczyć tego 

- konto pod podanie 

 

Steam przeszkoda nie jest

Co do kultury to nie słyszałem nigdy upomnienia

I tak konto zrobione pod podanie aczkolwiek gdybym dostal admina zaglądał bym często na forum w różnych sprawach.

A co do wiadomości rudej to może I jestem krótko na serwerze Ale pisze w tej sprawie bo administratorzy mało grają A przez tego ostatniego buga nie gra się przyjemnie jak ludzie wykorzystuja komendy i przy okazji braku administracji innych niedozwolonych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć, jestem na ten moment na NIE ponieważ:
- NIE WIDZIAŁEM CIE JESZCZE
- GRASZ ZBYT KRÓTKO 

DAJ SIE POZNAĆ PRZEZ 2TYG MINIMUM :) 
 

@Furysei Popatrz na swoje GT ....  @Rudaaa dobrze wiem o GT ze są problemy więc trochę grzeczniej :) a druga sprawa gram codziennie wiec w czym problem :)? Tyle w temacie nie mam zamiaru robić cukierkowych akcji tak jak Pani nam tu :)

Pozdrawiam i życzę miłej gry :)

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, Swirusek napisał:

Cześć, jestem na ten moment na NIE ponieważ:
- NIE WIDZIAŁEM CIE JESZCZE
- GRASZ ZBYT KRÓTKO 

DAJ SIE POZNAĆ PRZEZ 2TYG MINIMUM :) 
 

 

Pozdrawiam i życzę miłej gry :)

Gram właśnie od 2tygodni ,A nie widziałeś mnie bo to Ty nie grasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...