Skocz do zawartości
Don Mateuko

#610 - Pytanie Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie gra jak każda inna tylko mocno wypromowana, a te niedociągnięcia jak był tyle razy termin wydania przesuwany to też takie lekkie nieporozumienie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Giera doj3bana, fabuła wciąga jak @aquax haracze z premek, w uj misji, wybór broni, wybór biochipów i różnyyyych rzeczy, ulepszenia broni, atutów i umiejętności postaci, samo tworzenie jej mi przynajmmiej zajęło z 15 minut. Co do tycb pseudo bugów, bugi były, są i będą w świecie gier i tego się nie zmieni, ale wczoraj przez to gre musialem zresetować :c

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Budowali hype na gierke - spoko, kazdy tak robi
W pewnym momencie przypominalo to No Man's Sky - juz nie spoko bo kazdy wie jak to sie skonczylo (szczegolnie przy wydaniu gry)
W momencie wydania gry - gierka o dziwo grywalna tyle ze bugow wiecej niz przy premierze wiedzmina 3 :dogeKEK:

Jesli beda na biezaco wydawac aktualizacje poprawiajace:
a) wydajnosc na gorszym sprzecie (aktualnie na i7-6700k procku i rtx 2080ti gierka kazdemu chodzi stabilnie w 60 fps na ultra)
b) poprawia bledy ktore ludzie im zglaszaja
c) rozwina watki poboczne jak i beda dodawac nowy content
To gierka moze byc naprawde dobra, osobiscie w nia nie zagram bo oprocz naprawde dobrej muzyki i w miare ok wygladajacego swiata, ta gra mnie jakos nie pociaga. Pewnie obejrze jakis longrun na YT wiec bede wiedzial o czym jest Cyberpunk 2077

Pozdro z fartem @Ripton to pies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gra trochę przehypowana. Po samej premierze na youtube nastał wysyp filmików z bugami, a najbardziej dostało się konsolowcom.
Złego słowa nie można powiedzieć o samej fabule czy gameplay'u, jednak po tylu latach gracze wymagali czegoś więcej - szczególnie by gra była bardziej kompatybilna.

Miejmy nadzieję, że łatki załatwią sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...