Skocz do zawartości
K4RaMB4

 odrzucone Podanie K4RaMB4

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: K4RaMB4
Wiek: 22
Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenia brak ale jak to mówią w życiu trzeba spróbować wszystkiego.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5-6
Staż w CS-sie: 7-8 lat z przerwami
Steam / NonSteam: Steam  STEAM_0:0:508009550
Dlaczego Ty: Jestem aktywnym graczem, bez konfliktowym i każda pomoc dla administracji może się przydać.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: minimum 2 godziny, ale zależnie jak pracuje ale staram się wchodzić codziennie.
Kontakt: Forum, Facebook(inne social media)
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/K4RaMB4/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem K4RaMB4 jest dobrym kandydatem na admina. :D  gt jest na +, wiek tez + jest dojrzały i jest bezkonfliktowy, amx tez zna i ma steama. Jestem za żeby dostał okres próbny na tym stanowisku. Myślę, że sobie bardzo dobrze poradzi.

Edytowane przez DZ!KU2k18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio zacząlem grać na serwie więcej niż 3 miuty wiec sie wypowiem,

Na tak;

Aktywny, gt ma dobre

Regulamin zna

Kulturalny

Bezkonfliktowy

Odpowiem tak jak @Born w moim 1-szym podaniu na admina ❤ przesiaduję z Tobą na tsie i wydajesz się ogarnięty i pomocny

Same plusy, a u mnie to nie jest normalne :D

a co doświadczenia, polecam szkołe wg. Elo elo 350 moj uczeń @Aitler nie narzekał :dogeKEK:

Powodzenia i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od czego by tu zacząć, a tak, grasz na jednym steamie z @pemeqq, korzystasz z sb z premek adminowskich, kickujesz ludzi za najmniejsze pierdoły gdy ma fajny perk, upominasz graczy o cele przez y@@ w okolicy np 1:30 gdy kampisz assasinem przy pace też się zdarza, także nie mów, że brak doświadczenia; generalnie wbijam czasem na nsie i Cię obserwuję :> jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie tak jak @Aitler napisał , to jest śmieszne , że @pemeqq z @K4RaMB4 grają sobie na jednym STEAMIE i brat Pemusia sobie korzysta za darmo z premek dostępnych tylko dla admina , jeszcze bardziej śmieszne jest to , że chłop na tym nicku nie posiada funkcji admina a sobie od tak KICKUJE graczy z serwera , nie posiadasz funkcji admina na serwerze , a mieszkasz w jednym mieszkaniu wraz ze swoim bratem @pemeqq , bierzesz i Go wołasz by wszedł na swój nick , gdzie posiada admina i niech On go zbanuje lub wykikuje z serwa , a nie ty to robisz ... Jeszcze kolejne jakim prawem nie mając admina używasz y@@ ??? 

Jestem na duże NIE , takie zachowanie powinno Cię skreślić z objęcia funkcji admina na jakiś tam okres!!!

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może nie gram za często ale się wypowiem

Jestem na duże nie gdyż grasz na Stean pemeq gdzie to jest nie dopuszczalne aby admin udostępniał swojego Stema komu kolwiek wiem według mnie podanie do zamknięcia plus jeszcze zabrać admina @pemeq za udostępnienie swojego konta

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...