Skocz do zawartości
_Slay3R_

 odrzucone Podanie o Admina by Slay3R

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Slay3R
Wiek: 22
Doświadczenie (w byciu adminem): Myślę że znakomite. Byłem niejednokrotnie adminem nie na jednym serwerze jak i miałem własne. Znam się w 100% na posiadaniu owej posady/
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10/10 Jeżeli ktoś nie wierzy zapraszam na rozmowę na TeamSpeak'u bądź Discordzie.
Staż w CS-sie: Około 12 lat [ Jako gnojek haha ] 
Steam / NonSteam: Aktualnie NonSteam z powodu takiego iż po prostu nie działa mi aktualnie mój komputer , i siedzę na innym jeżeli tylko naprawię bedzię okej :)
Dlaczego Ty: Dobre pytanie , A więc na serwerze jest pełno ludzi którzy grają na wspomaganiu tzw : [ Cheaty ] Chciałbym temu zapobiec żeby inni gracze mieli lepszą rozgrywkę bez cheaterów , jestem w stanie pomóc , zneutralizowaniu zbędnego gracza który nie potrafi grać bez czitowania, jestem osobą która nie lubi jak inni pomagają sobie w jakikolwiek sposób. Z innej beczki , Mam na imię Adam mam 22 latka , pochodzę z Łodzi , dziennie zajmuję się tworzeniem stron internetowych jak i składania sprzętów , Wróciłem po dłuższej przerwie od cs'a już u was na serwerku grałem nie raz i w dużym obrębie czasowym , Pozdrawiam !  
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Dziennie jestem w stanie poświecić około 4-6h nawet i więcej , siedzę do późna więc kontakt ze mną będzie znakomity ! .
Kontakt: Gadu-Gadu / Facebook / TeamSpeak / Discord / Forum . 
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Slay3R/80.72.40.110:27027/  /// Tak jak pisałem wracam po przerwie lecz nie ma co się przejmować będę codziennie :) , /// Życzę wszystkim Wesołych Świąt i Bogatego Mikołaja !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

Znalazłeś sobie czyjś nick i pograłeś godzinkę i chcesz admina?

Podanie napisane przez "prawdziwego" Slaye'ra + jego steam id.  STEAM_0:1:74732056. (https://steamcommunity.com/id/TheSlayerek)

@WolfIDraV @mufaj @TVN @LogMagBan @Furysei @Rudaaaa @MrDawide

Edytowane przez GoldNM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spełniona po 1 oczywista norma:

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;

 

Po 2 nie mam pewności czy jesteś oryginalnym graczem tego nicku(chyba, że skontaktujesz się z konta steam które było w poprzednim podaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...