Skocz do zawartości
Kain

 zamknięty Skarga Czarna

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:26.12-27.12
Nick gracza: Czarna
Dowody:


Świadkowie: wszyscy którzy wypowiadali się w temacie
Uzasadnienie: Czarna widzę czuje się nietykalna. Sama nakłada ostrzeżenia a gdy ktoś się odwoła natychmiast zamyka temat w uzasadnieniu pisząc, że Ona edytuje swoje wypowiedzi. A w tym samym temacie za który nakłada ostrzeżenie sama wypowiada się 3 razy bez edytowania. Jej wypowiedzi są niejasne i prowokują spam. Sama zamyka temat jednocześnie się w nim usprawiedliwiając licząc, że nikt nie zajrzy do tematu, którego dotyczy nałożone ostrzeżenie. I ma rację bo każdy olewa, uzasadnienie jest i na tym koniec. Liczę, że @aquax wreszcie zainteresuje się tym co się tu dzieje bo Czarna wykończy nie tylko ODD@ ale i całą sieć.

Wszystko zaczęło się od tematu założonego przez @sypkilopez "Zmiany" gdzie nasze wypowiedzi jako stałych bywalców serwera są nie na rączkę dla Czarnej.

Poznałem ją dobrze i gdy tylko moje zdanie stało się dla niej nie na rączkę w drodze manipulacji innymi osobami pozbyła się mnie ze swej drogi po trupach. Olewam to, nie muszę być opiekunem ani adminem ale postanowiłem otworzyć niektórym oczy i ostrzec przed jadem tej pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aquax już dawno się zainteresował stąd Twoja degradacja a nie tak jak to jest na forum rezygnacja. Zrobiliśmy to tylko z racji Twojego stażu na serwerze :) Teraz zachowujesz się jak urażone dziecko i szukasz na mnie haka ,którego nigdzie nie znajdziesz bo nasze rozmowy niestety zostały już udostępnione. Więc teraz nie zmyślaj, nie szukaj, nie kombinuj bo szkodzisz tylko sobie a nie mi. Kto ma wiedzieć jaka jest prawda ten na Twoją niekorzyść wie. Więc  te historie wyssane z palca zostaw już komuś kto serio nie ma o całej sytuacji pojęcia. Oni może uwierzą :) Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...