Skocz do zawartości
Furysei

 zamknięty Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,przychodzę z kilkoma propozycjami aby przyciągnąć ludzi na serwer bo z aktywnościa różnie bywa.

1. Zmiany w perkach.

Dodał bym zarówno jak i usunął oraz pozmieniał statystykami niektóre perki.

Np:

Glock dałbym od 1/7 do 1/10 ,jest to mocna broń i chociaż troszeczkę można było by ja osłabić.

Scouta bym całkowicie usunął i zostawił tylko mistrza scouta 1/1-3

Armagedon całkowicie usunął bym ten perk ponieważ i tak jest całkowicie nie używalny.

Dodał bym perk w stylu niewidki 90/100% łączonej z 1hp.

Oraz np perk który nam daje 3/5 skoków.

2. Zmiany w klasach

Zmienić klasę kucacz z 1/4 na przynajmniej 1/5.

Zmienić klasę hunter(tak jest to klasa Premium Ale jak na moje jest to zbyt przesadzona klasa) usunać z niej tpm oraz radar.

Dodać klasy od lvl:a 35k/45k

Propozycje:

(Klasa): 1/1 ppm, 2skoki ,auto bh, 1/18 tpm

(Klasa) 1/1 scout, 2skoki ,2rakietki

(Klasa) 1/10 akm, radar ,5min

(Klasa) 1/1 awp, 2skoki ,5min

3. Vip

Dodać dwa perki (tylko dla vip'a) miało by to na celu zachęcenie ludzi do kupienia go.

4. Zmiany w mapach

Usunac mape de_sibiria (czy jakoś tak) ,z tego co czytałem miała ona już zostać usunięta aczkolwiek dalej jest na serwerze I dalej jest czasem możliwość jej wyboru A jak wszyscy wiemy nie da się na nią wejść.

Dodać mapy:

-aztec 

-nuke

-eldorado

(Są to bardzo fajne i grywalne mapy A ludzie by napewno ucieszyli się z nowych)

Tyle ode mnie ,zostawiam administracji post do oceny a pozostałe osoby mogą się wypowiedzieć co o tym sądzą. Co wy na to? @mufaj @HaZarD. @Swirusek @Rudaaaa

@edit: literówka 

 

Edytowane przez Furysei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem co od perków to scouter powinien zostać ponieważ gracze który nie maja klasy hunter maja szanse na pogranie scoutem 1/1 

perk z niewidka 90 lub 100 % był by za moncy dla klasy hunter 

temat z klasami miał się ukazać na forum wiec spokojnie 

a do nowych map jestem na tak ponieważ grane są tylko dusty, wiocha assalty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Ogólnie na tak, ale jeśli chodzi o scoutera i niewidkę mam takie samo zdanie mufaj. 

2. Temat klas ma dopiero się pojawić, więc chyba musimy poczekać.

3. Perki dla VIP-ów też się przydadzą, ale bardziej przydatne niż te co w poprzednim temacie podał Wolf.

4. Jak najbardziej na tak. Według mnie dobrze by było też dodać de_train i css_dust3 (wiem, że dustów jest dużo, ale ten też jest fajny) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Jeśli chodzi o perki to jestem też takiego zdania jak Mufaj i Ruda 

2. Jeśli chodzi o mapę to przyda się parę jakiś nowych map tylko żeby dalej nie było tak jak z jedną mapa że się na serwer nie dało wejść ?

Fajnie też by było jakby zostały dodane jakieś skiny do broni albo chociaż kos bo już nie ma co robić z tymi monetami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Zmiana w glocku jest niepotrzebna, wystarczyło by poprawienie aby burst liczył się jako 1 strzał a nie jako 3 strzały (o ile tak się da) ponieważ z 1/7 robi się praktycznie 1/2 z glocka, usunięcie scoutera jest dobrym pomysłem, już kiedyś poruszałem ten temat. 90/100% Niewidka +1 hp będzie chyba zbyt mocne ale można dodać na próbę ten perk.  Perk dodający skoki będzie dobrym pomysłem.

Hunter w porównaniu do innych klas premium jest równie dobry jak inne, pociada Bronie, umiejętność, skoki, jak dla mnie wystarczy tmp zmienić na pistolet np deagle 1/7. 

Co do twoich propozycji klas od lvl'a 

(Klasa): 1/1 ppm, 2skoki ,auto bh, 1/18 tpm. Po co dodawać kolejnego komandosa?

(Klasa) 1/1 awp, 2skoki ,5min. Po co kolejnego snajpera?

Swoją drogą temat klas, i map map był już poruszany wcześniej.

Specjalne perki dla vip'a lub dodatkowy slot na perk było by ciekawą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Perk dający taki poziom niewidki na obecna chwile na pewno nie będzie.

Jeśli chodzi ci o dodatkowy slot na perk dla vipa tak samo nie będzie dodany(Pomysł o połączeniu M4A1 Shot + Bezlik na klasie co i tak ma 1/x z M4A1).

Mapa de_sibiria wywalona całkowicie(przegapiłem jeszcze 1 plik gdzie jest zapisana).

Mapy de_nuke oraz de_eldorado zostaną dodane.

@Swirusek @Kropus za niedługo mam nadzieje, że wrzucę temat z propozycją mojego systemu klanów/oddziałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...