Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:30.12.2020
Nick gracza: Krokodyl @BOCIANEQ
Dowody:http://aquax1994.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=1432
Świadkowie: Nie pamiętam kto wtedy był
Uzasadnienie :Dziś sobie wróciłem na sieć po długiej przerwie chce sobie pograć, gram na mapie DD2 jest zmiana na eldorado chyba i tam jest płot rzuciłem granat(nie jest to wpisane w regulamin, że nie można). Dostałem od buta bana na 15 minut, a gość który stał na txt nie dostał nic. Po banie wróciłem się zapytać admina o nicku "krokodyl" dlaczego dostałem bana, powiedział, że rzuciłem granat to mu odpowiedziałem "nie ma nic w regulaminie o tym, że nie można tam granatu rzucić". Wtedy on zaczął się tłumaczyć, że była rozmowa na ten temat i jak coś to mam skargę, składać jak admin nawet nie wie który to jest punkt w regulaminie ani tego nie ma wpisanego nie mogę dostać bana.

EDIT: Dziś po wejściu na serwer usłyszałem od razu kiedy skargę napiszę więc skoro mu tak zależy to niech ma, bo prowokuje i to ostro jako admin.

 

@DiaBlO131 weź przestań brać to co bierzesz, bo nie gram tu po 1 tylko wbiłem na chwile a po drugie nie mówił, że nie można rzucać, po 3 jak nie byłeś ani nie jesteś wzywany to się nie wypowiadaj, dziękuje.

Edytowane przez Exe.AimBot_WallHack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja na ten temat sie wypowiedziałem już.

I jeszcze jedno Minion wtedy był na serv wienc pozdro ja prowokuje masz dowód ? że  prowokuje ?.

i txt masz na salonie do góry tam na dachu i tam masz TXT więc no :)

Pozdrawiam :) 

 

Edytowane przez BOCIANEQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim skromnym zdaniem krokodyl postąpił dobrze było mówione że za he przez płot jest ban na 15min A jak byś chciał widzieć na tym płocie to nie są txt możesz sam wskoczyć z dachu (wystaje tam pixel na którym można stanąć)

Ps.

Nie ładnie tak kłamać że dopiero co wróciłeś na serwer ponieważ widzę Cię na nim od tygodnia albo dwóch 

 

Moim zdaniem nam był słuszny 

Dobranoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...