Skocz do zawartości
Lordu

 zamknięty Propozycja Klasy

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy ktos bedzie chcial grac taka klasa co ma 1/20 to bedzie nie mozliwe do zabicia kogos. 1/15 moze + do tego rakiety bo zadna klasa od lvla nie posiada rakiet + 4 skoki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamysł bardzo dobry ;) Tylko że jak ma być to klasa od MAX LVL to niech ma coś lepszego co podchodzi pod PRAWIE premium ;) 

Ta klasa powinna skusić do częstszego grania by jak najszybciej ją zdobyć ;)

Mamy możliwość dzięki Wulfikowi i reszcie Tworzyć JEDYNY Serwer 45k ! 

Więc w sumie jeśli włodarz pozwoli tą klase na 45k nazwał bym Wulfik :D

 

 

Broń jak najbardziej na + bo nie ma takich  w obecnych klasach ..

Ale może zamiast to 1/20 dać mu 1/10~1/12 

Deagla 1/8 Git

Widoczność moim zdaniem lekko bez sensu ale zamiast tego dać mu 3 Pioruny ( bo też obecnie nie ma ) 

Dwa skoki

 

A tak btw można było by perk zrobić :

Precision Sniper Rifle 

1/3~1/5 na natychmiastowe zabicie

 

Pozdrawiam i ponownie Dobranoc :D

 

Edytowane przez Skunksik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. 

Jeśli chodzi o pomysł z tą bronią to byłaby spoko, ale według mnie powinno to być jakieś 1/9-10 (jest to w pewnym sensie nagroda za wbicie 45k, a jak wiemy exp jest mniejszy niż na starym silniku, więc trzeba będzie grać dużo by wbić max. lvl). Rakiety oczywiście też można dodać, bo tylko 2 klasy zwykłe mają rakiety (bombardier 2 i sadistic 2). Deagl na +. Co do widoczności to ja bym nie dodawała, ale jakieś skoki/ ubranie wroga (bez respienia się na respie wroga). 

Co do perku Skunksika jestem na nie. Jest anihilacja, więc jak dla mnie ona wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


klasa od 45k jest spoko pomyslem ale klasa z auto snajperika nawet 1/8 nie ma sensu... zanim sie tym zabije to.... juz zwykly snajper 1/1 awp byl by lepszy. wedlug mnie mozna zrobic klase ze scoutem 1/1 (cos aka hunter)

Edytowane przez p$ilent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


34 minuty temu, p$ilent napisał:

klasa od 45k jest spoko pomyslem ale klasa z auto snajperika nawet 1/8 nie ma sensu... zanim sie tym zabije to.... juz zwykly snajper 1/1 awp byl by lepszy. wedlug mnie mozna zrobic klase ze scoutem 1/1 (cos aka hunter)

ale z auto mozesz strzelac z daleka  i masz szybsze naboje niz ze scoutera 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...