Skocz do zawartości
Skrillex

 zamknięty Skarga na Elo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza: Mój Skrillex, a osoba na którą składam skargę to Moderator TS3 Elo Elo 

Godzina, data zdarzenia: Dzisiaj, godzina 21/22

Dowody: Świadkowie, choć nie wiem czy będą chcieli się wypowiadać.

Świadkowie: @ANGEL @CHMBER @asusTenPrawdziwy @Nav1 @AlojzyK

Uzasadnienie: Siedząc na kanale u Angela wbił sobie AlojzyK i zaczął flugac wyzywać itp. Zrobiło się zamieszanie przyszedł Elo zaczeli się bawić rangami kickowaniem etc. Po czym przy Elo user AlojzyK zaczął mnie wyzywać. Powiedziałem Elo, żeby go ukarał a on nic śmiał się poczym go tylko upomniał. To ja za to, że dałem Poke dwóm dziewczynom na ts dostałem bana na 30 minut bez żadnego upomnienia/kick'a a AlojzyK Nie dostał w sumie nic bo upomnienie to jest nic. Jedynie normalnie zachował się @pemeqq. Po wyjściu Elo z kanału AlojzyK zaczął flugać i gadać oby ten pedał Elo nie dał mi bana itp i Pemeqq zachował się wzorowo bo z miejsca dał mu bana na 10 minut. Tyle z mojej strony.

 

@ANGEL Może i czasem bywa dla beki ale zaczął mnie już denerwować tym wyzywaniem dlatego Elo powiedziałem, żeby go zbanował. Miejmy trochę umiaru.

@NIDAS 061 Sam gadałeś że ta sieć kolesiówą je*** i teraz jeszcze bardziej się to potwierdza więc ja właśnie za to składam skarge proste. ;)

@AlojzyK Sytuacja wygląda tak była chwila beki i wgl ale później to przestało być śmieszne przynajmniej dla mnie zacząłeś mnie z du*y cisnąć dałem se tylko nick Alojzyk bot a ty zaraz do mnie pedale itp zacząłeś mnie kickować i wgl. Później była zabawa rangami i kickami mówiłem elo, że żądam bana dla Ciebie on miał to w nosie to jest skarga proste. Poza tym to nie jest pierwsza akcja z Elo, ale już nie będę wracał do tego co było.

@elo elo 350 No to jeśli za to bana dostałem to nieźle napisałem dziewczynie komplement i ban. Co do zebrania dowodu i złożenia skargi na Alojzyka po co skoro sam miałeś dowód sam tego słuchałeś xd.

 

@elo elo 350  Obraza/Groźba - od 30 min - (zależnie od obrazy). No właśnie wiec jaka tu mowa o upomnieniu bana od 30 minut w górę powinien dostać.

• Przeszkadzanie - 15min - 3h A moim pierwszym banem za tego jednego poka powinien trwać 15 minut nie 30 ;)

 

 

Edytowane przez Skrillex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Skrillex napisał:

Nick gracza: Mój Skrillex, a osoba na którą składam skargę to Moderator TS3 Elo Elo 

Godzina, data zdarzenia: Dzisiaj, godzina 21/22

Dowody: Świadkowie, choć nie wiem czy będą chcieli się wypowiadać.

Świadkowie: @ANGEL @CHMBER @asusTenPrawdziwy @Nav1 @AlojzyK

Uzasadnienie: Siedząc na kanale u Angela wbił sobie AlojzyK i zaczął flugac wyzywać itp. Zrobiło się zamieszanie przyszedł Elo zaczeli się bawić rangami kickowaniem etc. Po czym przy Elo user AlojzyK zaczął mnie wyzywać. Powiedziałem Elo, żeby go ukarał a on nic śmiał się poczym go tylko upomniał. To ja za to, że dałem Poke dwóm dziewczynom na ts dostałem bana na 30 minut bez żadnego upomnienia/kick'a a AlojzyK Nie dostał w sumie nic bo upomnienie to jest nic. Jedynie normalnie zachował się @pemeqq. Po wyjściu Elo z kanału AlojzyK zaczął flugać i gadać oby ten pedał Elo nie dał mi bana itp i Pemeqq zachował się wzorowo bo z miejsca dał mu bana na 10 minut. Tyle z mojej strony.

Wież, że siedzimy wszyscy u nas na kanale i czasem wyzywamy się dla przysłowiowej beki jest tak od dobrych paru miesięcy i nikt z tego nie robi dramy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skrillex 60-tka essa.

@Skrillex ale stary jaka kolesiówą jak ty ciśniesz typów na ts na naszym kanale to nikt do tego nic nie ma wiec nie rozumiem skargi a po drugie tez napisales podanie na moderatora z takim zachowanie ? 
no nieładnie ale nie chce już tu wylewać brudów xD 

Edytowane przez NIDAS 061
4fun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry wieczór wszystkim

Chciałem zaznaczyć na początku że @elo elo 350  jak i wszyscy obecni na kanale razem ze mną wzywali się nawzajem/puszczali bindy po prostu dla żartów gdzie każdy o tym wiedział. Sam @Skrillex wyzwał więc każdy wiedział że to dla żartów a ty porównujesz sytuacje z jakąś randomową dziewczyną którą pokeujesz z akcją gdzie wszyscy którzy z sobą grają się cisną i się z tego śmieją. A po 2 @pemeqq nie było wtedy więc ban od niego na 10 min był kompletnie o coś innego :P. 

Edit#1 @Skrillex Mordo pierwsze to co to wyzywałem się z osobami które chciały sie wzywać potem zacząłeś ty z swoim głupim nickiem więc uznałem że też  chcesz nie słyszałem od ciebie ani jednego słowa typu ej sorry ale mógłbyś przestać albo że to nie śmieszne tylko wręcz przeciwne jak inni się wyzywali to sam się śmiałeś więc o czym my tu piszemy post jest totalnie bezsensu, a co do mówienia elo żeby mnie zbanował to dał mi upomnienie  "Zostałeś wykopany z serwera przez "elo elo 350" (Kickowanie bez powodu -  UPOMNIENIE)" więc nie wiem o co tu jest ta scena z skargą :D

Pozdrawiam miłej nocy.

Edytowane przez AlojzyK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To zaczynamy;

Bana wtedy dostaliście za to: https://imgur.com/a/LcQDRJ7 @RYBSON napisał mi, żebym wbił i zobaczył co się dzieje, potem wysłał mi na steamie tego screena, moim zdaniem takie poke bardziej przeszkadza, TYMBARDZIEJ jak ktoś w coś gra. Ciekawe co byś Ty zrobił na miejscu Oli jakby Ciebie tak ktoś zaczął poke'ować. Dostaliście za to bany na 30 minut, wiem, że mogłem dać ostrzeżenie - Mój błąd :P

Co do dzisiejszej sytuacji;

Wbiłem na kanał do was, bo bodajże Navi coś chciał ode mnie, i powiedział przy okazji, żebym zbanował @AlojzyK'a, wszyscy się z nim zgodzili, domyśliłem się, że to było "na jaja".

Później zaczęliście się wyzywać, to Was przeniosłem na kanał niżej żeby po prostu się dowiedzieć, dlaczego się wyzywacie itd.

Alojzyk zaczął przechodzić między kanałami, w sumie nie wiem dlaczego :) Pisałem Ci na steamie, żebyś przyszedł to obgadamy sprawę, to powiedziałeś, że nie masz nic do powiedzenia, ok to rozumiem, ale nie lepiej po prostu przyjść z dowodem i wtedy po prostu go zgłosić?

Pozdrawiam

@Skrillex O tych pseudo komplementach, radzę się bardziej nie pogrążać, bo to co napisałeś to trochę XD

Nasz kolega alojzyk dosyć często zachowuję się totalnie nie na miejscu, to fakt, że przegina ale czy jest sens od razu banować, rozumiem - mogło Cię to urazić i zapewne tak było, ale człowieku, jak nie będziesz miał dystansu do siebie, to takich sytuacji będzie coraz więcej :)

Co do banów, odwalaliście manianę na tsie, czy to z opisem kanałów podrzędnych, czy inne mniej ciekawe rzeczy, nie będę się na ich temat wypowiadał, dlatego długość bana była taka, a nie inna.

Zapomniałem napisać o kolesiostwie, nie wiem, na prawdę nie mam pojęcia o co Ci z tym chodzi XD ja rozumiem, że mogło Cię zaboleć, że się na moda nie dostałeś, a ja go dostałem, ale czy to jest takie kolesiostwo? XDDDDDDD

// Całkowicie popieram to co napisał @Bene. Teraz poczekać na @Maysteroo co on ma do powiedzenia w tej sprawie :) Ode mnie tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako, że byłem przy całej sytuacji i zostałem oznaczony to się wypowiem.

Więc tak, czasami @Skrillex niektóre rzeczy za bardzo bierzesz do siebie. Ja podobnie jak @ANGEL myślałem, że te "wyzwiska, dogryzanie sobie" to właśnie tak dla beczki bardziej. Mogłeś poprosić @AlojzyK żeby po prostu zaprzestał i nie byłoby tematu.

Druga sprawa jest taka, że z @elo elo 350 macie chyba coś do wyjaśnienia bo te ciągle spinanie się do siebie czy dogryzanie  nigdy się nie skończy i ktoś prędzej czy póżniej wyleci. Ja tam was lubie ale nie sądzicie, że ciągłe spiny o bany czy kicki są godne tak dorosłych mężczyzn? Wyjaśnijcie sobie na pw wszystko, wejdzcie na tsa powiedzcie co macie do powiedzenia i nie wchodzcie sobie w droge i bedzie dobrze. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam. 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 godzin temu, Skrillex napisał:

To ja za to, że dałem Poke dwóm dziewczynom na ts dostałem bana na 30 minut bez żadnego upomnienia/kick'a

Wydaje mi się, że to dotyczy innej sprawy i po sprawdzeniu screena elo elo mam nadzieję, że takie sytuacje nie będą się powtarzać bo dodam do regulaminu specjalny punkt karty na temat spermienia do dziewczyn.

 

19 godzin temu, elo elo 350 napisał:

Co do banów, odwalaliście manianę na tsie, czy to z opisem kanałów podrzędnych, czy inne mniej ciekawe rzeczy, nie będę się na ich temat wypowiadał, dlatego długość bana była taka, a nie inna

Mam nadzieję, że to nie jest wstęp do jakiegoś nagminnego naginania regulaminu pod siebie i wszczynania jakichś wyimaginowanych zaczepek bo skończy się w przyszłości utratą kanału.

 

9 godzin temu, asusTenPrawdziwy napisał:

Więc tak, czasami @Skrillex niektóre rzeczy za bardzo bierzesz do siebie. Ja podobnie jak @ANGEL myślałem, że te "wyzwiska, dogryzanie sobie" to właśnie tak dla beczki bardziej. Mogłeś poprosić @AlojzyK żeby po prostu zaprzestał i nie byłoby tematu.

Wszystko to rozgrywało się za zamkniętymi drzwiami na kanale gdzie właścicielem jest pemeq a drugi w kolejności Angel. Jeżeli ktoś obcy przychodzi na czyiś kanał i nie jest tam mile widziany, jest pełne prawo aby wyrzucić albo zablokować takiego delikwenta na kanale. W skrajnych przypadkach Vip Channel Admin może zablokować taką osobą do 10 minut na TS3 i takie jest prawo właściciela takiego kanału. Jeżeli siedzicie razem i razem się wyzywacie i jest to akceptowalne (dla żartów/codzienność/brak obrażania się etc) to karanie za coś takiego przez osobę postronną, która nie zna tzw żartu sytuacyjnego nie jest najlepszym wyjściem.
Co do oskarżenia, nie do końca rozumiem na co jest skarga. Elo elo ostrzegł kogoś aby zaprzestał wyzwisk? Nie musiał banować ani kickować (kolejne ze środków przymusu). Z tego co piszecie to podziałało i kolega AlojzyK zaczął figlować po wyjściu moderatora i dostał w pełni zasłużoną blokadę - jeżeli sobie tego nie życzyliście. 
Siedzicie razem na kanale i składacie na siebie skargi - dla mnie to jest dziwne i jakieś mało przyjacielskie. Jeżeli nie chcecie kogoś na kanale, kick i zmiana hasła jest najlepszym rozwiązaniem w pierwszej kolejności. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeprowadziłem rozmowę z elo elo i pouczyłem go jak powinien postępować w takich sytuacjach.  Ban za dawanie jakiś trolowych poków slyszny, nie kazdy ma ochote na takie figle.

PS. Starajcie sie dobierać wokoł siebie takie towarzystwo abyście mogli sobie swobodnie "zartować" a nie ze teraz na zarty a za 10 min juz jednak serio jakaś spina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...