Skocz do zawartości
Newbii

 zamknięty znerfienie greniediera

Rekomendowane odpowiedzi

przyłączam się do znerfienia bądź całkowitego usuniecia klasy granadier na 20 lvl wali po +/- 200 z granata +repią mu się jak głupie te granaty, klasa jest zbyt op jak na początkowe poziomy nie wiem kto ją wymyślił ale troche się przestrzelił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co od razu usuwać tą klasę jak większość graczy nią gra , można by było jej trochę nerfa , by ludzi nie denerwować że na hita zabija z granatu , bo fakt faktem jest trochę no OP . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro mowa o wywalani to proponuje wyrzucić powstańca i kapral A bo nikt tym nie gra A dać może coś innego, A co do grenadiera zmniejszyć dmg z granatów. 

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kuuuuuuuurłaaaaa już się zaczyna znerfić klasę darmową xDDDDD szkoda że nikt kto gra premkami nie napisze , że One też są troszku przesadzone ...... no bo jak tu klasę premium znerfić lepiej znerfić zwykłą klasę by graczą na premkach gracze na zwykłych klasach sztycha nie mogli zrobić xDDDD 

@KAI co mi z tego , że czekam na granaty xDDDD jak do mnie wystarczy podlecieć i jak ktoś ma dość dużo kondychy w klasie tak jak np. @pemeqq to potrafi mnie zabić i jeszcze przed granatem spierniczyć xDDD dla mnie ta klasa jest w porządku , ale powinno być tak , że skoro znerfiamy klasę zwykłą to wybieramy jedną z klas premium do znerfienia i tak samo w drugą stronę to powinno działać xD

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@F4N4TYK przepraszam Ciebie lecz pomyśl że jest około 6 graczy i jest grana mała mapa to grając jak ty czyli czekasz na granaty to na małych mapach zabiłbyś  cały team lub większość w zależności od mapy. Zabrać mu granat co 10s tylko nie wiem 1/3 i po sprawie albo dać tylko dwa granaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DMG można byłoby na start zmniejszyć po prostu, żeby jednak ta inteligencja miała trochę wpływu na to DMG... Zabranie granatu co 10 sekund wiązałoby się z tym, że ta klasa straciłaby miano tej jaką jest, bo przecież jak sama nazwa mówi jest to klasa GRENADIER. 

Co do małych map to np. rusek czy aspirant też może całą przeciwną drużynę rozwalić taki przykład. Z resztą to nie uniknione, a małych map nie gra się tyle co dużych, więc chyba idzie przeżyć.

Co do granatów dymnych powinny również zostac, bo można też zrobić z nich pożytek np. tak, że można niszczyć miny wrogów i pułapki lub po prostu używać na snajperów. Poza tym chyba lepsze granaty dymne niż fleshe co chwilę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...