Jump to content

Recommended Posts

Imię: Szymek
Czas spędzony na forum: Ponad 20 dni
Doświadczenie w moderowaniu: Byłem moderatorem forum - wiem z czym to się je
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Si
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Karta na kompie cały czas włączona jak siedzę na chacie w pracy wchodzę na telefonie
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Tak jak wspomniałem w niedawnym podaniu chciałbym wrócić na sieć i zaoferować pomocną dłoń. Mam obecnie trochę wolnego czasu na pełnienie tej funkcji więc chciałbym spróbować. Posiadam odpowiednie doświadczenie i chłodną głowę do podejmowania decyzji. Posiadałem już rangę moderatora i nie było ze mną żadnych problemów; teraz będzie tak samo. Regulamin w małym paluszku i mam w sobie coś z 60-siony więc idealnie na zielonego policjanta :policeman:

Z góry dziękuje za każdą wypowiedź,

Pozdrawiam

Jane Ahonen

jestem na tak 
miał moderatora 

doświadczenie 

staż

nadajesz się na to stanowisko jak najbardziej  

Na tak,

Był modem

Aktywność git

Staż na sieci oraz doświadczenie jako moderator 

Dobry ADC na clashu :kappa-ross:

Aktualnie najmocniejszy kandydat 

No i zielony policjant :peepoPolice:

Pozdrawiam, OU7SIDE 

Były moderator jak widzę wyżej  +

W miarę aktywny +

Nie znam cię praktycznie, ale wiem, że mimo sytuacji, w której darzyłem cię dużo nienawiścią postąpiłeś prawidłowo! 

Mogę spokojnie powiedzieć że jesteś opanowaną osobą, która nie szuka tak, jak ja niepotrzebnych kłótni i spin.

Nie mam absolutnie jakichkolwiek zastrzeżeń i miło będzie cię zobaczyć jako moderator. :)

Pozdrawiam.

W sumie czemu nie, rybsona już dosyć długo znam, wiem że można na nim polegać. Już kilka razy ze sobą współpracowaliśmy i zawsze byłem zadowolony z tej współpracy. Dodatkowo widać, że zależy mu na tej randze.

Jestem za przyjęciem go do moderacji. Potrzeba nam kolejnych 60. Najwyżej dostanie szybkiego degrada :dogeKEK:

Pozdro

Gajusz Juliusz Cezar

jestem na tak

były moderator 
znasz panel moderatora
aktywny jakoś tam jesteś widuje cię
ortografia i interpunkcja jest 

brać póki chętny :D
pozdrawiam 

W sumie się nie znamy wcale, ale z tego co mi się przez uszy przewinęło podczas mojej kadencji, to byłeś już modem i sprawowałeś się dobrze. Z panelem pewnie problemu nie masz (z resztą to nic trudnego), na forum też się gdzieś tam przewijasz, to i z aktywnością nie najgorzej. Kolejna para rąk do brudnej roboty jak najbardziej się przyda, więc bym brał póki chętny. Masz mój głos na tak :D 

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...