Skocz do zawartości
RYBSON

 zaakceptowane [MODERATOR] RYBSON

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Szymek
Wiek: 20 lat
Czas spędzony na forum: Ponad 20 dni
Doświadczenie w moderowaniu: Byłem moderatorem forum - wiem z czym to się je
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Si
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Karta na kompie cały czas włączona jak siedzę na chacie w pracy wchodzę na telefonie
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Tak jak wspomniałem w niedawnym podaniu chciałbym wrócić na sieć i zaoferować pomocną dłoń. Mam obecnie trochę wolnego czasu na pełnienie tej funkcji więc chciałbym spróbować. Posiadam odpowiednie doświadczenie i chłodną głowę do podejmowania decyzji. Posiadałem już rangę moderatora i nie było ze mną żadnych problemów; teraz będzie tak samo. Regulamin w małym paluszku i mam w sobie coś z 60-siony więc idealnie na zielonego policjanta :policeman:

Z góry dziękuje za każdą wypowiedź,

Pozdrawiam

Jane Ahonen

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Były moderator jak widzę wyżej  +

W miarę aktywny +

Nie znam cię praktycznie, ale wiem, że mimo sytuacji, w której darzyłem cię dużo nienawiścią postąpiłeś prawidłowo! 

Mogę spokojnie powiedzieć że jesteś opanowaną osobą, która nie szuka tak, jak ja niepotrzebnych kłótni i spin.

Nie mam absolutnie jakichkolwiek zastrzeżeń i miło będzie cię zobaczyć jako moderator. :)

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie czemu nie, rybsona już dosyć długo znam, wiem że można na nim polegać. Już kilka razy ze sobą współpracowaliśmy i zawsze byłem zadowolony z tej współpracy. Dodatkowo widać, że zależy mu na tej randze.

Jestem za przyjęciem go do moderacji. Potrzeba nam kolejnych 60. Najwyżej dostanie szybkiego degrada :dogeKEK:

Pozdro

Gajusz Juliusz Cezar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie się nie znamy wcale, ale z tego co mi się przez uszy przewinęło podczas mojej kadencji, to byłeś już modem i sprawowałeś się dobrze. Z panelem pewnie problemu nie masz (z resztą to nic trudnego), na forum też się gdzieś tam przewijasz, to i z aktywnością nie najgorzej. Kolejna para rąk do brudnej roboty jak najbardziej się przyda, więc bym brał póki chętny. Masz mój głos na tak :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...