Jump to content

Recommended Posts

Wzór podania:

Nick na serwerze: {Johnny_nawalony}
Znajomość AMXX (0/8): 5-6
Doświadczenie: Nigdy nie byłem adminem ale gdzieś trzeba zacząć.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Oczywiście.
SID: STEAM_0:0:183900355
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198328066438/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/{Johnny_nawalony}/91.224.117.52:27140/
Kontakt: Forum/Steam/DC 
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Po ostatnim incydencie będę czytał po 2 razy.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Jestem bardzo aktywną osobą, jestem praktycznie codziennie(od rana), wiem że są takie momenty gdzie admina nie ma na serwerze, a ktoś wyzywa, nadużywa

mikrofonu, czy po prostu nagina regulamin. Jestem dobrze znany i lubiany na serwerze, z nikim nie prowadzę żadnych kłótni ani spin.

Chciałbym utrzymywać porządek na serwerze, oraz łapać osoby oszukujące. Piszę to podanie 3 raz co widać że zależy mi na tym stanowisku, Pozdrawiam.

@Aitler to że mnie nie trawisz to nie znaczy że wszyscy na serwerze. A do tego że jestem fałszywy, po czym wywnioskowałeś że jestem fałszywy ? bo ja w stosunku do niektórych z serwera jestem feir. A co do tego że zachowuje się jak 13-latek to jest tylko twoje zdanie, szkoda że jakoś niektórzy twierdzą że można ze mną pogadać i to nie chodzi tylko o podanie :)).

Nie wypada wypowiadać się pod swoim podaniem ale mnie to wybyło z uwagi. Pozdrawiam 

Edited by johnny nawalony

Jestem na Tak:

+wiek

+steam

+ wydaje się miły

+gt

Pozdro Anos Voidigoad

Bt  Czlowiek Depresja,

Grasz na serwerze? Jeśli tak wyślij GT na pw, masz 24 godziny.

Bt  Czlowiek Depresja,

Twoje GT jest słabe, ale "na granicy", następnym razem poleci warn, jak nie grasz/grasz mało to się nie wypowiadaj. Upomnienie słowne :)

Jestem na tak:

+GT

+Wiek

+Zgłaszasz osoby łamiące regulamin

+Steam

+Widać, że sie starasz oraz, że jesteś zaangażowany

+Forum

-Doświadczenie, ale uważam, że to nie jest problem każdy kiedyś zaczynał

+Z posady zrezygnowało juz 2 administratorów, a ja chętnie skorzystam z twojej pomocy

+Grasz w elastycznych godzinach - poranek, południe, wieczór, noc

+Pomagasz nowym graczom na serwerze - odpowiadając na różne pytania np dot menu, modeli, skinów

+Jesteś sympatyczny, da się z Tobą prowadzić fajną rozmowę

Jest to twoje 3 podanie a ja jestem 3 raz na tak nic mi

nie zostaje jak zyczyć Powodzenia :D

3 godziny temu, johnny nawalony napisał:

Jestem dobrze znany i lubiany na serwerze

Polemizowałbym 

W moim odczuciu mentalnie masz jakieś 13 lat, wydajesz się być fałszywy. Wciąż mam w pamięci ten quiz na 100% w 2 (?) minuty. Co do nadużywania mikrofonu to tobie również się troszeczkę zdarza pokrzyczeć do niego. 

Na NIE 

twierdzisz ze masz  5-6/8 jakoś wątpię 

umiem czytac ze zrozumieniem dalej mam to sytualacje z quizem na 100% bez dostepu do regulaminu i to w 2 min

doświadczenie gdzieś trzeba zdobyć 

gt dobre aż za dobre nolife 

kultura nawet jeśli to w żartach to nie wypada 

puki co jestem na NIE ale moze za jakis czas bedzie lepiej 

Edited by kameleonn

kolejny co chce się ud****ć tłumacząc się w podaniu bo ktoś wyraził swoją opinię ...

potrafisz czytać ze zrozumieniem? powątpiewam (quizz stworzony na podstawie regulaminu dla adminów zrobiony na 100% w około 2minuty bez dostępu do regulaminu) hmmm

trochę za dużo paplasz na tym mikro na serwerze zgadzam się z tym

i ta amxx mnie trochę zastanawia jak nie miałeś nigdy admina

a teraz plusiki bo przecież hejterem nie jestem 

zgłaszasz dużo na [email protected]

no i te steamy itp. na + też, nie chce mi się tego wszystkiego wymieniać bo leniem jestem strasznym 

yyy Teraz na NIE może za jakiś czas zmienię zdanie

życzę powodzenia i tak

3 godziny temu, Paulinkaa_ napisał:

+Grasz w elastycznych godzinach - poranek, południe, wieczór, noc

drobna pomyłka tutaj widzę nastąpiła wypowiedzi koleżanki, powinno być "jesteś na serwerze 24/7 i znajdź sobie jakieś nowe hobby bo lipa będzie jak całe życie w cs'a będziesz grał" :meksy:

Aktualnie jestem na NIE z jednego głównego powodu a mianowicie kultura.:/

Mimo, że są te plusy jak wiek czy GT to leży u ciebie kulturaa. Osoba startująca na admina raczej nie powinna wyzywać drugiego admina czy nawet gracza tylko dlatego, że cię zabił. Admin powinien dawać przykład a nie wyzywać graczy z tak głupiego powodu. 

Popraw swoje zachowanie, postaraj opanować emocje a zmienię zdanie. :P

Oczywiście, to jest tylko moje zdanie bo i tak Powodzonka życzę :animutronik:

Edited by HoLii

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...