Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: {Johnny_nawalony}
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/8): 5-6
Doświadczenie: Nigdy nie byłem adminem ale gdzieś trzeba zacząć.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Oczywiście.
SID: STEAM_0:0:183900355
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198328066438/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/{Johnny_nawalony}/91.224.117.52:27140/
Kontakt: Forum/Steam/DC 
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Po ostatnim incydencie będę czytał po 2 razy.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Jestem bardzo aktywną osobą, jestem praktycznie codziennie(od rana), wiem że są takie momenty gdzie admina nie ma na serwerze, a ktoś wyzywa, nadużywa

mikrofonu, czy po prostu nagina regulamin. Jestem dobrze znany i lubiany na serwerze, z nikim nie prowadzę żadnych kłótni ani spin.

Chciałbym utrzymywać porządek na serwerze, oraz łapać osoby oszukujące. Piszę to podanie 3 raz co widać że zależy mi na tym stanowisku, Pozdrawiam.

@Aitler to że mnie nie trawisz to nie znaczy że wszyscy na serwerze. A do tego że jestem fałszywy, po czym wywnioskowałeś że jestem fałszywy ? bo ja w stosunku do niektórych z serwera jestem feir. A co do tego że zachowuje się jak 13-latek to jest tylko twoje zdanie, szkoda że jakoś niektórzy twierdzą że można ze mną pogadać i to nie chodzi tylko o podanie :)).

Nie wypada wypowiadać się pod swoim podaniem ale mnie to wybyło z uwagi. Pozdrawiam 

Edytowane przez johnny nawalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak:

+GT

+Wiek

+Zgłaszasz osoby łamiące regulamin

+Steam

+Widać, że sie starasz oraz, że jesteś zaangażowany

+Forum

-Doświadczenie, ale uważam, że to nie jest problem każdy kiedyś zaczynał

+Z posady zrezygnowało juz 2 administratorów, a ja chętnie skorzystam z twojej pomocy

+Grasz w elastycznych godzinach - poranek, południe, wieczór, noc

+Pomagasz nowym graczom na serwerze - odpowiadając na różne pytania np dot menu, modeli, skinów

+Jesteś sympatyczny, da się z Tobą prowadzić fajną rozmowę

Jest to twoje 3 podanie a ja jestem 3 raz na tak nic mi

nie zostaje jak zyczyć Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, johnny nawalony napisał:

Jestem dobrze znany i lubiany na serwerze

 Polemizowałbym 

 

W moim odczuciu mentalnie masz jakieś 13 lat, wydajesz się być fałszywy. Wciąż mam w pamięci ten quiz na 100% w 2 (?) minuty. Co do nadużywania mikrofonu to tobie również się troszeczkę zdarza pokrzyczeć do niego. 

Na NIE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


twierdzisz ze masz  5-6/8 jakoś wątpię 

umiem czytac ze zrozumieniem dalej mam to sytualacje z quizem na 100% bez dostepu do regulaminu i to w 2 min

doświadczenie gdzieś trzeba zdobyć 

gt dobre aż za dobre nolife 

kultura nawet jeśli to w żartach to nie wypada 

puki co jestem na NIE ale moze za jakis czas bedzie lepiej 

 

 

 

Edytowane przez kameleonn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie jestem na NIE z jednego głównego powodu a mianowicie kultura.:/

Mimo, że są te plusy jak wiek czy GT to leży u ciebie kulturaa. Osoba startująca na admina raczej nie powinna wyzywać drugiego admina czy nawet gracza tylko dlatego, że cię zabił. Admin powinien dawać przykład a nie wyzywać graczy z tak głupiego powodu. 

Popraw swoje zachowanie, postaraj opanować emocje a zmienię zdanie. :P

 

Oczywiście, to jest tylko moje zdanie bo i tak Powodzonka życzę :animutronik:

Edytowane przez HoLii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...