Skocz do zawartości
Malu

Muzułumnie, jaka jest przyszłość nas wszystkich?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób wypowiada się na różnych stronach na temat ataków z dnia 13.11.

 

1. Co Wy sądzicie o przyszłości europy?

 

2. Czy według Was każdy muzułmanin to terrorysta?

 

3 Co by było gdyby każdy Polak dostał broń palną?  

 

Wypowiedzcie się jakie macie zdanie na ten temat, jakie macie plany na przyszłość ;)

 

Polecam obejrzeć poniższy materiał, daje dużo informacji na temat współczesnego świata 

 

https://www.youtube.com/watch?v=DH21xUkdEeA 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Temat był w "Informacje ze świata" lecz nikt nie mógł go przeglądać więc przeniosłem ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Europa to zwykły, mały programik, można porównać go do Epulsa. Jakiś czas funkcjonował poprawnie, potem stracił na członkach przez głupie zarządzanie. Moja opinia dotycząca przyszłości Europy się nie zmieniła, zanim jeszcze był problem z imigrantami przypuszczałem, że Europa podzieli się na dwa bloki i państwa zaczną się od siebie odgradzać, to też aktualnie się zapowiada.

 

 

 

2. W żadnym wypadku, są uczciwi muzułmanie, którzy uczciwie pracują, żyją w społeczeństwie, kształcą się (itd.). W Polsce też takich trochę mieszka. Odwrócone stwierdzenie, że każdy terrorysta to muzułmanin, też nie jest prawdą.

 

 

 

3. Polacy byliby gotowi do obrony samych siebie. Przestępstwa by praktycznie nie wzrosły, kto chce i tak załatwi sobie broń, a jeżeli ktoś chce kogoś zabić to nie potrzebuje do tego pistoletu. Prawo do broni nie jest złym pomysłem, tylko trzeba wtedy pozmieniać trochę konstytucję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie powiem tak

 

Ściąganie tych ludzi do europy robi tylko syf.Nie mam nic do nich ale róznimy się kulturami,zwyczajami,religią itd itd.

 

Oni spoglądają na świat inaczej my zaś po swojemu i tutaj rodzi sie pytanie,poco robić taki syf na świecie.

 

Skoro chcą zabijać ludzi,to niech wracają do siebie,wkoncu mają tam wojne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jeszcze kraje Afryki się ockną i będzie a co do zamachów to dzięki Francji i Niemiec mamy takie coś a bedzie jeszcze gorzej :) W Polsce to wątpie w ataki chyba, że na ŚDM , a Putin jedyny co myśli o tym coś :)

 

 

 

 

Głównie to zawdzięczamy to Grecji i Włochom które wpuszczali ich bez rewizji itd ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Europa się podzieli, cała ta Unia Europejska to największy syf, godzić się na wszystko? Wielki syf, rządzący przez masonów i inne ścierwa tego świata!!

 

2. Nie każdy to terrorysta ale POLSKA DLA POLAKÓW!

 

3. Nigdy się tak nie stanie, rząd się tego boi, oj wtedy by się działo.

 

 

 

Mam nadzieje że wkońcu skończy się ten syf w Polsce i okradnie nas obywateli, powinniśmy się zjednoczyć, SŁOWIANIE!

 

 

 

Ps; Jebać Ameryke i marionetke Obame

 

 

 

KILLUMINATI

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Im więcej tego cholerstwa przyjmą, tym ciemniejsza będzie przyszłość Europy... To jest oczywiste- spójrzmy tylko na to, co się już teraz dzieje. Ataki terrorystyczne, gwałty, morderstwa, dewastacja całego środowiska przez tą plagę. Jeszcze trochę i kobiety nie będą mogły wyjść z domu bez burki (obojętnie jakiego wyznania by były), ponieważ odsłonięte łydki będą "prowokowały" "przyjaźnie nastawionych imigrantów" do zbiorowych gwałtów. 

 

W głowie mi się nie mieści, jak można przyjąć do kraju takich ludzi. W zdecydowanej większości mężczyźni, bardzo często bez jakichkolwiek dokumentów, a nie jeden z nich ma krew chrześcijan na rękach.

 

"Uciekają od wojny" Jakby z taką determinacją walczyli o kraj, to już wojna by się skończyła. 

 

 

 

2. "Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin"- coś w tym jest, nieprawdaż?

 

 

 

3. Absolutnie nie ma takiej możliwości. Każdy nie może dostać broni, ponieważ stanowiłoby to ogromne zagrożenie dla społeczeństwa.

 

Jestem jednak za tym, aby każdy pełnoletni obywatel RP, który nie ma żadnych zaburzeń psychicznych, pozytywnie zaliczył różne testy, został przeszkolony w zakresie obsługi broni oraz oczywiście bez kryminalnej przeszłości dostał "gnata" do domu. 

 

Jednak coś takiego nie wejdzie, za dużo by to kosztowało. Lepiej przecież dać sobie premię w sejmie.

 

Popatrzmy na Szwajcarię :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 - Według mnie Polacy zbyt szybko angażują się w sprawy które powinny im latać koło ch**a. Jak zwykle coś się dzieje w Świecie i rodacy zapominają jakie kurestwo oraz bagno mamy w kraju i nakręcają się na cudzą sprawę. Co nam z tego że będziemy budować mury, twierdze, zbierać broń, zbierać podpisy, hejtować w internetach, wysyłać wojska, blokować granice, robić pochody i wszystko inne by się bronić przed Muzułmanami. Jak nasz kraj jest zżerany od środka przez rdze jaką są rządzący. Gdzieś nawet wyczytałem że PIS puścił w ruch coś ala agencje NSA w Polsce i mają monitorować cały ruch internetowy.. Nie wiem czy o tym głośno w Polsce ale osobiście bardziej mi to przeszkadza (szperanie w prywatnych wiadomościach) niż jakiś muzułmanin podrzynający gardło reporterowi który pojechał w strefę wojny mimo zakazu.

 

 

 

2 - Nie każdy jest zły. To tak jakby powiedzieć że każdy chrześcijanin jest zły.. Chociaż wydaje mi się że więcej zła wyrządzają chrześcijanie.

 

 

 

3 - Polacy by się pozabijali na wzajem przez zazdrość i nienawiść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1 - Według mnie Polacy zbyt szybko angażują się w sprawy które powinny im latać koło ch**a. Jak zwykle coś się dzieje w Świecie i rodacy zapominają jakie kurestwo oraz bagno mamy w kraju i nakręcają się na cudzą sprawę. Co nam z tego że będziemy budować mury, twierdze, zbierać broń, zbierać podpisy, hejtować w internetach, wysyłać wojska, blokować granice, robić pochody i wszystko inne by się bronić przed Muzułmanami. Jak nasz kraj jest zżerany od środka przez rdze jaką są rządzący. Gdzieś nawet wyczytałem że PIS puścił w ruch coś ala agencje NSA w Polsce i mają monitorować cały ruch internetowy.. Nie wiem czy o tym głośno w Polsce ale osobiście bardziej mi to przeszkadza (szperanie w prywatnych wiadomościach) niż jakiś muzułmanin podrzynający gardło reporterowi który pojechał w strefę wojny mimo zakazu.

 

 

 

2 - Nie każdy jest zły. To tak jakby powiedzieć że każdy chrześcijanin jest zły.. Chociaż wydaje mi się że więcej zła wyrządzają chrześcijanie.

 

 

 

3 - Polacy by się pozabijali na wzajem przez zazdrość i nienawiść.

 

 

 

 

Mieszkasz za granicą i mówisz, że Polacy by się pozabijali? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1 - Według mnie Polacy zbyt szybko angażują się w sprawy które powinny im latać koło ch**a. Jak zwykle coś się dzieje w Świecie i rodacy zapominają jakie kurestwo oraz bagno mamy w kraju i nakręcają się na cudzą sprawę. Co nam z tego że będziemy budować mury, twierdze, zbierać broń, zbierać podpisy, hejtować w internetach, wysyłać wojska, blokować granice, robić pochody i wszystko inne by się bronić przed Muzułmanami. Jak nasz kraj jest zżerany od środka przez rdze jaką są rządzący. Gdzieś nawet wyczytałem że PIS puścił w ruch coś ala agencje NSA w Polsce i mają monitorować cały ruch internetowy.. Nie wiem czy o tym głośno w Polsce ale osobiście bardziej mi to przeszkadza (szperanie w prywatnych wiadomościach) niż jakiś muzułmanin podrzynający gardło reporterowi który pojechał w strefę wojny mimo zakazu.

 

 

 

2 - Nie każdy jest zły. To tak jakby powiedzieć że każdy chrześcijanin jest zły.. Chociaż wydaje mi się że więcej zła wyrządzają chrześcijanie.

 

 

 

3 - Polacy by się pozabijali na wzajem przez zazdrość i nienawiść.

 

 

1- piszesz o tym, jakby to chodziło tylko o to co dzieje się w Państwie Islamskim. Nie widzisz co się dzieje dookoła? Nie widzisz ogromu szkód, które wyrządzają muzułmańscy uchodźcy? Jakim kur*a prawem ma mi latać koło chu** to, że chcą mi do kraju wjeba** ileś tam tysięcy tego bydła (bo patrząc na ich zachowanie nie można tego nazwać ludźmi), a jeśli ich nie przyjmiemy zostaną na Nas (na Nas jako kraj) narzucone sankcje?

 

Tu nie chodzi o to, że pojmali dziennikarza i odcięli mu głowę. Tu chodzi o to, co się zaczyna dziać w europie za sprawą muzułmanów. 

 

Pod żadnym pozorem nie możemy dopuścić do tego, aby ta fala dotarła do Polski.

 

"Lepiej zapobiegać niż leczyć"- jakże prawdziwe.

 

 

 

A co do monitorowania internetu. Myślisz, że już teraz tego nie robią? Myślisz, że nie widzą tego co piszesz do dziewczyny, tego, gdy umawiasz się z kumplami na piwo itd itp?

 

 

 

No ale w sumie miejmy wyjeba**, niech się dzieje! A wtedy będzie można śmiało zastosować powiedzenie "Polak mądry po szkodzie" :)

 

 

 

2- na pewno w dawnych dziejach chrześcijaństwo niosło ogrom zła. Ale czy tak jest dalej? Nastał XXI wiek, a muzułmanie jakby przejęli "nawyki" chrześcijańskie sprzed wieków...

 

 

 

3- widzę, że w stosunku do Polaków kierujesz się na sucho utartymi schematami- w tym przypadku chodzi o to, że jesteśmy zazdrośni jeden o drugiego, że życzymy źle sąsiadowi, że się smucimy, gdy komuś układa się życie. Zastanawia mnie tylko, czemu pisząc o muzułmanach nie kierowałeś się takimi schematami?

 

 

 

I druga sprawa- jeśli chciałbym kogoś zabić dlatego, że go nienawidzę, dlatego, że mu zazdroszczę to nie czekałbym na legalizację broni tylko wziąłbym szpadel, jeb*ął mu w łeb i po sprawie. Logiczne, prawda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2. Czy według Was każdy muzułmanin to terrorysta?

3 Co by było gdyby każdy Polak dostał broń palną? 

 

 

1. Europa prędzej czy później pogrąży się w wojnie (do czego zmierzają wielkimi krokami wszyscy "Ważni" ludzie). Zacznie się od tego że się Podzieli na dwie części (UE i Grupa Wszeheradzka(nie do końca wiem jak to się pisze) ) Potem zaczną się konflikty itp. 

2. Nie każdy muzułmanin to terrorysta ale każdy terrorysta to muzułmanin, wiem jest to kontrowersyjne zdanie , ale zastanawiając się i myśląc logicznie tego wszystkiego można było uniknąć. Z resztą tak jak ataku na World Trade Center....

3. Nie każdy Polak powinien dostać broń palną do ręki bo to spowodowało by wzrost przestępczości o 100%. Ale Na Pewno Powinniśmy mieć większy dostęp do broni bo jesteśmy na środku Europy a jesteśmy Najbardziej rozbrojonym narodem (jeśli chodzi o przydział jednej broni na ilość os) ,niestety statystyki nie kłamią :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1- piszesz o tym, jakby to chodziło tylko o to co dzieje się w Państwie Islamskim. Nie widzisz co się dzieje dookoła? Nie widzisz ogromu szkód, które wyrządzają muzułmańscy uchodźcy? Jakim kur*a prawem ma mi latać koło chu** to, że chcą mi do kraju wjeba** ileś tam tysięcy tego bydła (bo patrząc na ich zachowanie nie można tego nazwać ludźmi), a jeśli ich nie przyjmiemy zostaną na Nas (na Nas jako kraj) narzucone sankcje?

 

Tu nie chodzi o to, że pojmali dziennikarza i odcięli mu głowę. Tu chodzi o to, co się zaczyna dziać w europie za sprawą muzułmanów. 

 

Pod żadnym pozorem nie możemy dopuścić do tego, aby ta fala dotarła do Polski.

 

"Lepiej zapobiegać niż leczyć"- jakże prawdziwe.

 

 

 

A co do monitorowania internetu. Myślisz, że już teraz tego nie robią? Myślisz, że nie widzą tego co piszesz do dziewczyny, tego, gdy umawiasz się z kumplami na piwo itd itp?

 

 

 

No ale w sumie miejmy wyjeba**, niech się dzieje! A wtedy będzie można śmiało zastosować powiedzenie "Polak mądry po szkodzie" :)

 

 

 

2- na pewno w dawnych dziejach chrześcijaństwo niosło ogrom zła. Ale czy tak jest dalej? Nastał XXI wiek, a muzułmanie jakby przejęli "nawyki" chrześcijańskie sprzed wieków...

 

 

 

3- widzę, że w stosunku do Polaków kierujesz się na sucho utartymi schematami- w tym przypadku chodzi o to, że jesteśmy zazdrośni jeden o drugiego, że życzymy źle sąsiadowi, że się smucimy, gdy komuś układa się życie. Zastanawia mnie tylko, czemu pisząc o muzułmanach nie kierowałeś się takimi schematami?

 

 

 

I druga sprawa- jeśli chciałbym kogoś zabić dlatego, że go nienawidzę, dlatego, że mu zazdroszczę to nie czekałbym na legalizację broni tylko wziąłbym szpadel, jeb*ął mu w łeb i po sprawie. Logiczne, prawda?

 

 

 

 

Polska powinna bardziej interesować się sobą a nie tym co się dzieje w Europie, bo nie oszukujmy się zawsze tak było. Nas wszędzie pełno by pomagać a nas później ruchają w dupe lub wypinają się jak trzeba pomóc.

 

 

 

Jesteśmy w UE. Więc pomijając to że często sięgamy po pożyczki do nich i inne prośby, musimy też przyjąć na klatę gówno które spada na UE (gówno do podziału). Jeśli polska zamknie granice i nie będzie ich wpuszczać dopierdzielą nam sankcje i bardzo dobrze. Bo brać to każdy by chciał ale pomóc innym to już nie. Nie chodzi mi o pomoc muzułmanom, ale innym krajom w UE.

 

 

 

Jednak na zapas martwić się o natłok imigrantów w PL? Wątpię. Nie ma do czego. Oni chcą tu przyjechać bo Polska ma być tą lepszą opcją? Polacy sami emigrują i niestety niektórych naszych rodaków, inne kraje mają dość (robią raban, trzodę i ogólnie wstyd). Nie wrzucam i nie wypada wrzucać wszystkich do jednego wora, ale są ludzie którzy faktycznie uciekają, bo mają na prawdę ŹLE. Wtedy dla takiego emigranta nawet Polska pomimo słabej pomocy i ludzi negatywnie do niego nastawionych jest "lepszą" opcją.

 

 

 

Wspomniałeś o tym że powinno się zapobiegać niż leczyć. Jeśli takie motto wyznajesz, to już dawno.. dawno.. temu Polak dał dupy z zapobieganiem (no i nie tylko my..). Nie jeden dokument o Islamie przedstawiał tą religię jako bardzo podstępną, która swoje plany realizuje długoterminowo. Więc to co się dzieje w innych krajach to nie kwestia kilku ostatnich miesięcy lub lat.. Trwa to o wiele dłużej. Co gorsza "zło" nie dzieje się tylko przez tych co przekraczają granicę i pracują na jakimś targu. Są pewnie osobniki które mają duży wpływ w danym kraju poprzez, swoje biznesy, wysokie stanowiska w rządzie lub inne statusy społeczne.

 

 

 

Co do drugiego punktu.. Dla mnie chrześcijaństwo nadal wyrządza dużą krzywdę i śmieszą mnie osoby które walczą w jej imię nie przestrzegając jej zasad.. Rydzyk pewnie też nie widzi nic złego w dzisiejszym chrześcijaństwie więc możecie sobie przybić piąteczkę (ewentualnie możesz mu ją przelać na konto, pewnie bardziej by się ucieszył).

 

 

 

"(..) widzę, że w stosunku do Polaków kierujesz się na sucho utartymi schematami- w tym przypadku chodzi o to, że jesteśmy zazdrośni jeden o drugiego, że życzymy źle sąsiadowi, że się smucimy, gdy komuś układa się życie. Zastanawia mnie tylko, czemu pisząc o muzułmanach nie kierowałeś się takimi schematami?"

 

 

 

Proste..nie kierowałem się tymi schematami wobec muzułmanów, ponieważ ci których spotkałem na swojej drodze w życiu, nic mi nie zrobili. Nigdy z ich strony krzywda mi się nie przytrafiła. Zadawałem się z nimi, pracowałem z nimi, robiłem interesy i nic. Oszczędzę sobie pisania jak to jest z Polakami (nie wszystkimi), bo każdy wie jak jest. Chociaż zza granicą częściej się trafiają okazje by paść ofiarą rodaka.

 

 

 

"I druga sprawa- jeśli chciałbym kogoś zabić dlatego, że go nienawidzę, dlatego, że mu zazdroszczę to nie czekałbym na legalizację broni tylko wziąłbym szpadel, jeb*ął mu w łeb i po sprawie. Logiczne, prawda?"

 

 

 

Nie wiem czy to prawda, w pytaniu Malu była mowa o broni palnej nie o szpadlu.. Chociaż jeśli miałbym się czepiać i być szczerym to jeb*nięcie kogoś szpadlem w łeb jest mało logicznym rozwiązaniem (są inne sposoby)..

 

^^

 

 

 

A dodam pytanie.. martwisz się o swoją przyszłość (życie, praca, rodzina) czy o swój kraj który ci zapierdziela połowę wypłaty na diety posłów?

 

 

 

[align=right]A miałem 777 postów :/[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polska została już dawno sprzedana. Istnieje tylko formalnie :-)

 

Wszędzie zagraniczne firmy/magazyny, które żerują na ziemiach Polskich (zarejestrowane są w swoich państwach, czyli nie płacą pełnych podatków rządowi polskiemu).

 

 

 

Zgadzam się z Tobą .

 

 

 

Ogólnie religia Islamska kieruję się kilkoma zasadami:

 

Wszystko co jest na świecie jest Allaha: Ziemia, pieniądze...

 

 

 

Ich religia to jest pierdolony fanatyzm  :)

 

 

 

Obejrzyjcie sobie filmik... Pewnie wielu go widziało.

 

 

 

Ps. Prowadzący to były islamista.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Polska powinna bardziej interesować się sobą a nie tym co się dzieje w Europie, bo nie oszukujmy się zawsze tak było. Nas wszędzie pełno by pomagać a nas później ruchają w dupe lub wypinają się jak trzeba pomóc.

 

 

 

Jesteśmy w UE. Więc pomijając to że często sięgamy po pożyczki do nich i inne prośby, musimy też przyjąć na klatę gówno które spada na UE (gówno do podziału). Jeśli polska zamknie granice i nie będzie ich wpuszczać dopierdzielą nam sankcje i bardzo dobrze. Bo brać to każdy by chciał ale pomóc innym to już nie. Nie chodzi mi o pomoc muzułmanom, ale innym krajom w UE.

 

 

 

Jednak na zapas martwić się o natłok imigrantów w PL? Wątpię. Nie ma do czego. Oni chcą tu przyjechać bo Polska ma być tą lepszą opcją? Polacy sami emigrują i niestety niektórych naszych rodaków, inne kraje mają dość (robią raban, trzodę i ogólnie wstyd). Nie wrzucam i nie wypada wrzucać wszystkich do jednego wora, ale są ludzie którzy faktycznie uciekają, bo mają na prawdę ŹLE. Wtedy dla takiego emigranta nawet Polska pomimo słabej pomocy i ludzi negatywnie do niego nastawionych jest "lepszą" opcją.

 

 

 

Wspomniałeś o tym że powinno się zapobiegać niż leczyć. Jeśli takie motto wyznajesz, to już dawno.. dawno.. temu Polak dał dupy z zapobieganiem (no i nie tylko my..). Nie jeden dokument o Islamie przedstawiał tą religię jako bardzo podstępną, która swoje plany realizuje długoterminowo. Więc to co się dzieje w innych krajach to nie kwestia kilku ostatnich miesięcy lub lat.. Trwa to o wiele dłużej. Co gorsza "zło" nie dzieje się tylko przez tych co przekraczają granicę i pracują na jakimś targu. Są pewnie osobniki które mają duży wpływ w danym kraju poprzez, swoje biznesy, wysokie stanowiska w rządzie lub inne statusy społeczne.

 

 

 

Co do drugiego punktu.. Dla mnie chrześcijaństwo nadal wyrządza dużą krzywdę i śmieszą mnie osoby które walczą w jej imię nie przestrzegając jej zasad.. Rydzyk pewnie też nie widzi nic złego w dzisiejszym chrześcijaństwie więc możecie sobie przybić piąteczkę (ewentualnie możesz mu ją przelać na konto, pewnie bardziej by się ucieszył).

 

 

 

"(..) widzę, że w stosunku do Polaków kierujesz się na sucho utartymi schematami- w tym przypadku chodzi o to, że jesteśmy zazdrośni jeden o drugiego, że życzymy źle sąsiadowi, że się smucimy, gdy komuś układa się życie. Zastanawia mnie tylko, czemu pisząc o muzułmanach nie kierowałeś się takimi schematami?"

 

 

 

Proste..nie kierowałem się tymi schematami wobec muzułmanów, ponieważ ci których spotkałem na swojej drodze w życiu, nic mi nie zrobili. Nigdy z ich strony krzywda mi się nie przytrafiła. Zadawałem się z nimi, pracowałem z nimi, robiłem interesy i nic. Oszczędzę sobie pisania jak to jest z Polakami (nie wszystkimi), bo każdy wie jak jest. Chociaż zza granicą częściej się trafiają okazje by paść ofiarą rodaka.

 

 

 

"I druga sprawa- jeśli chciałbym kogoś zabić dlatego, że go nienawidzę, dlatego, że mu zazdroszczę to nie czekałbym na legalizację broni tylko wziąłbym szpadel, jeb*ął mu w łeb i po sprawie. Logiczne, prawda?"

 

 

 

Nie wiem czy to prawda, w pytaniu Malu była mowa o broni palnej nie o szpadlu.. Chociaż jeśli miałbym się czepiać i być szczerym to jeb*nięcie kogoś szpadlem w łeb jest mało logicznym rozwiązaniem (są inne sposoby)..

 

^^

 

 

 

A dodam pytanie.. martwisz się o swoją przyszłość (życie, praca, rodzina) czy o swój kraj który ci zapierdziela połowę wypłaty na diety posłów?

 

 

 

[align=right]A miałem 777 postów :/[/align]

 

[align=right] [/align]

 

[align=right] [/align]

 

 

"Polska powinna bardziej interesować się sobą a nie tym co dzieje się w Europie"- tak! Tylko że przez to rozumie się fakt, że Polska nie powinna przyjmować tych bandytów dla dobra ogółu- czyli bezpieczeństwa.

 

 

 

"musimy też przyjąć na klatę gówno które spada na UE" jeśli tak piszesz to widzę, że nasza dyskusja dobiega końca, ponieważ straciłem jakąkolwiek chęć do rozmowy, ale już dokończę, co zacząłem pisać. Jak zdrowy i rozsądny człowiek może pisać o tym, że MUSIMY przyjąć do siebie TERRORYSTÓW? Brak mi słów żeby to opisać...

 

Oczywiście- nie wszyscy są tacy, znaczna większość z nich to normalni ludzie, tacy jak Ty i ja, ale nawet jeśli TERRORYŚCI stanowią 1% przyjmowanych uchodźców (a są tacy w ich szeregach) to jakim ch*jem mamy ich przyjąć do kraju? 

 

Wydaje mi się, że za dużo TVN'u i podobnych mass mediów.

 

 

 

Od razu prostuję- Polska jest na chwilę obecną bezpieczna. Ale co będzie za miesiąc, pół roku czy rok? 

 

Póki co tylko chcą nam wcisnąć uchodźców, ale co będzie, jeśli faktycznie pewnego dnia przyjmiemy xx tysięcy tych ludzi?

 

Myślmy przyszłościowo i mówmy już teraz stanowcze NIE.

 

 

 

Przypuśćmy, że jest rok 2018 i przyjęliśmy tą dzicz do kraju, ponieważ w Niemczech stanowili już 90% ludności. Wypuścisz swoją kobietę wieczorem na zakupy, gdy grozi jej niebezpieczeństwo? Gdy istnieje szansa, że jakiś ciapaty ją napadnie, brutalnie zgwałci i okradnie? Bo była za skąpo ubrana- w dżinsy i kurtkę i po prostu nie wytrzymał i musiał ukarać "niewierną"?

 

 

 

Masz rację- oni tutaj nie chcą przyjechać. Ale w pewnym momencie we Francji, Niemczech itd będzie ich po prostu za dużo i na siłę będą ich pchać do innych krajów- bo przecież nie odeślą ich do siebie.

 

 

 

Piszesz o chrześcijaństwie, a wspominasz o tym dziadzie Rydzyku, który z wiarą ma niewiele wspólnego :) Dalszej części zdania nie skomentuję bo widzę, że nie warto.

 

 

 

Ja również znam kilku muzułmanów, jednak nie ma ich co porównywać do tej dziczy.

 

 

 

Oczywiście, Malu zadał pytanie dotyczące broni palnej. Ty odpowiedziałeś na nie tak, że gdyby w Polsce zalegalizować do niej dostęp to ludzie by się pozabijali.

 

Szpadel był tylko przykładem, a w Twojej wypowiedzi nie widzę sensu, ponieważ broń trafiłaby tylko do pełnoletnich, niekaralnych oraz zdrowo umysłowych ludzi. 

 

Po co ludzie mieliby się mordować wzajemnie? A nawet jeśli by chcieli... to czekali by x lat na legalizację broni palnej w kraju? Gdzie tu sens?

 

 

 

Martwię się o moje życie, o moją rodzinę, jak i o moją ojczyznę, za którą krew przelali nasi dziadowie, za kraj, który teraz jest niszczony przez władze, w którym jesteśmy na każdym kroku okradani, za kraj w którym podatki zabierają mi połowę pensji.

 

Smutno patrzeć na to, co się dzieje w tym kraju, ale jeszcze smutniej patrzeć na to, jak zwykły, szary obywatel nie szanuje naszej ojczyzny, za którą krew przelało tyle ludzi... 

 

 

 

Na tym zakończę naszą dyskusję, cześć!

 

 

 

//

 

 

 

Pani Merkel narobiła bigosu to niech go sobie teraz ZJE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taa, te przywileje będąc w UE, pożyczki haha, więcej z nas doją niż dają i taka prawda a za kilka lat będziemy płacić jeszcze więcej!

 

 

 

Wcale nie mamy obowiązku przyjmowania tych dzikusów, jakim prawem ktoś nam to narzuca... Węgry mają jaja i powiedziały NIE i co...

 

 

 

Problem leży tam gdzie jest wojna, a kto ją nakręca i wywołuje? 

 

 

 

GŁÓWNA METODA MANIPULACJI :

 

 

 

Problem --> Reakcja --> Rozwiązanie a tutaj taki przykład http://demotywatory.pl/3727044/Problem-Reakcja-Rozwiazanie

 

 

 

A teraz w kraju co jest? Media tygodniami wałkowały temat trybunału jak by to było kur... najważniejsze w tym chorym kraju! Teraz cały ten KOD... aa szkoda gadać.

 

 

 

W Niemczech ludzie się budzą, płoną ulice, sprzeciwiają się Merkel... ale tego w telewizji nie zobaczysz.

 

 

 

 

 

2269248339_c608985d57.jpg?v=0

 

 

 

 

 

e94ff7a40bf59edd5255fb9ffc6bf197.jpg

 

 

 

Krótko i na temat....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...