Skocz do zawartości
Srelok

 zamknięty Zlecenia/Zadania/Questy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wychodzę z propozycją o dodaniu questów na serwer np Strzel 300x w głowę/Zadaj 500k obrażeń/Zabij 300 wrogów za ukonczony task nagrodą bedzie gold/exp 

@p$ilent na starym codzie sie szybiej expilo np miales lege,papierowe,platynowe i lecial ci exp a teraz za te questy by wpadal szybciej lvl bo i tak leci wolno a na tamtej edycji ja mialem najwyzszy lvl 38k a wbic 45k to jest nie mozliwe.

Edytowane przez Srelok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście jestem na nie, ofc było to na "starym" 45k, lecz wydaje mi się że nie było to jakoś bardzo ciekawe.

Wolał bym zobaczyć coś w rodzaju stattrak i skiny za wbicie np 500/1000/5000 killi z awp, ak47, m4a1, mp5, scout; 100/500/2000 z deagle/kosy

Lecz podejrzewam że będzie to zbyt dużo zbędnych dodatkowych megabajtów na serwerze.

@Srelok No, zwiększenie xp za killa by się przydało. Na starym codzie dało się 0-45k w 1 dzień wbić z /wezperk.

 

Trochę mała aktywność, zachęcam do wypowiedzi.

@Estarossa @Kasztanowy @PoRuCzNiK @VisTeR.' @Jasiek5566 @Woodsman @Hastu

 

Edytowane przez p$ilent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście jestem na nie z questami ponieważ ludzie w nocy będą dawać się wzajemnie żeby robić misje a exp leci wolno bo każdy ma mały lv zawsze na początku resetu tak jest a co do skinów za kille jestem jak najbardziej na tak ewentualnie kupno za monety jak było kiedyś 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam, że questy to niepotrzebna rzecz na serwerze, gdyż wejdą "znajomi" na serwer, jeden drugiemu będzie się dawał i będzie to niezbyt wyrównana rozgrywka, a jeżeli chodzi i skiny to fajny pomysł, ale mogłoby też być za wbity lvl np. jak klasy, w sensie za 10k lvl jakiś słabszy skin a za 25-35k hyperbeast czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam czasu aktualnie na pisanie pluginów na ten serwer.  Jak mi się będzie nudzić czyli za około miesiąc to zobaczymy co z tym zrobię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...