Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick na serwerze: JumpQ
Wiek: 22
Znajomość AMXX (0/8): 7,5 (znam parę dodatkowych komend)
Doświadczenie: Wielokrotny admin, posiadałem dwa własne serwery dawniej pisałem, modyfikowałem pluginy 
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Posiadałem aktualnie gram na NS
SID:
Link do profilu na STEAM:
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/JumpQ/80.72.40.110:27027/
Kontakt: Pw
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Mimo marnego GT jestem osobą kompletną aby pełnić funkcje admina.Pomimo braku  cheaterów na serwerze społeczność łamie nadmiernie regulamin, często się wyzywają na chacie co w pewnym sensie odstraża nowych graczy. Od mojego przybycia na serwer nie widziałem ani razu admina dlatego chciałbym pełnić tę rolę aby utrzymywać porządek na serwerze.Jestem osobą obiektywną, opanowaną jeżeli coś robię to staram się wykonywać swoje  zadania w sposób rzetelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie 

Grając parę godzin na serwerze chcesz dostać admina, wspomniałeś że miałeś własne serwery to albo robisz z siebie głupka albo z nas i powinieneś wiedzieć że takie nielogiczne podania nie przejdą, powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie,

Masz cs'a na steam ale grasz na non steam - nie rozumiem dlaczego no ale ok.

nie podałeś sid

nie podałeś linku do steam

masz lekko ponad 5h przegranych na serwerze, jest to zdecydowanie zamało.

 

W doświadczenie trochę wątpię ponieważ nawet podanie nie potrafisz uzupełnić prawidłowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...