Skocz do zawartości
Baczek

 zamknięty Amadeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę że klasa jest przesadzona 5dmg+inta jako Darmowa klasa nawet premium nie mają takiego busta.

lub zmienić mu bron mp5 to jest trochę przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa jest od dawna w obecnej postaci i nikt na nią nie narzekał, a obecnie mało kto nią gra. Moim zdaniem nie ma co jej ruszać, exp jakoś szybko nie leci, więc nikt nie wyboostuje tego inta względem innych statystyk, bo jest to zwyczajnie nie opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, Wojtyś napisał:

Klasa jest od dawna w obecnej postaci i nikt na nią nie narzekał, a obecnie mało kto nią gra. Moim zdaniem nie ma co jej ruszać, exp jakoś szybko nie leci, więc nikt nie wyboostuje tego inta względem innych statystyk, bo jest to zwyczajnie nie opłacalne.

ale zobacz na nowych graczy.

nie chodzi tu u nas sytuacja z kilku dni temu Dostaje klasa platynowe naboje i wali po 120 to ma cie na 3 hity.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Baczek napisał:

ale zobacz na nowych graczy.

nie chodzi tu u nas sytuacja z kilku dni temu Dostaje klasa platynowe naboje i wali po 120 to ma cie na 3 hity.

 

A Ty jak masz platynowe czy tytanowe to jest dobrze co nie? Wg mnie nie ma co zmieniać w tej klasie, bo tak czy siak DMG zależne jest od inteligencji, a nie każdy daje w int, ponieważ ciężko się gra, bo ma jak się da w int to ma się mniej HP lub kondycji. 

Jedynie co można zmienić to, żeby mp5 było ustawione jako glowna broń. Osobiście teraz gram tą klasą, jeśli jest problem to można zmienić z 5 int na 3 int, żeby nie było, że jestem samolub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, -Damian- napisał:

A Ty jak masz platynowe czy tytanowe to jest dobrze co nie? Wg mnie nie ma co zmieniać w tej klasie, bo tak czy siak DMG zależne jest od inteligencji, a nie każdy daje w int, ponieważ ciężko się gra, bo ma jak się da w int to ma się mniej HP lub kondycji. 

Jedynie co można zmienić to, żeby mp5 było ustawione jako glowna broń. Osobiście teraz gram tą klasą, jeśli jest problem to można zmienić z 5 int na 3 int, żeby nie było, że jestem samolub.

ale mowa tutaj klasa premium a ty grasz darmową i to jest ta różnica.

Wiedziałem że pan Damian będzie marudził.

ale chłopie ja płace za ruska, a ty masz darmową, i to jest na różnica.

Edytowane przez Baczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...