Skocz do zawartości
FUHRER

Podróżnik, imprezowicz i akrobata - #2 wywiad z a'rexon

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze ciepły wywiad z @a'rexon :)

FUHRER

a'rexon

 

 Cześć, na początku chciałbym Ci podziękować za znalezienie dla mnie czasu. Może na początek - Opowiedz coś o sobie. Jak masz na imię? Ile masz lat? Skąd pochodzisz?

A więc tak, nazywam się Mateusz mam 18 lat i pochodzę z Podkarpacia. Generalnie interesuje się informatyką, motoryzacją i grami wideo (nie zapominając o kobietach :D). Uczę się w technikum na kierunku informatyk, i w wolnym czasie przerabiam Pana Tadeusza. A tak na serio w wolnym czasie lubię sobię pogrzebać w quadzie lub samochodzie, często też spędzam czas z znajomymi i uwieeelbiam podróżować.

Następny informatyk na sieci :D wiążesz jakąś przyszłość w tym kierunku, czy raczej "odbębnić" 4 lata i zająć się czymś innym?

Wiesz co, myślałem nad programowaniem lub tworzeniem stron internetowych ale jest też wiele innych rzeczy, które chciałbym spróbować robić w życiu. Generalnie to zobaczę jak mnie wiatr poprowadzi.

Jasne, rozumiem. Napisałeś, że uwielbiasz podróżować. Masz jakieś swoje ulubione miejsca?

Do ulubionych miejsc na pewno mogę wpisać góry, dosyć często tam jeździłem i dużo wspomnień tam powstało.  Obecnie jak sytuacja się uspokoi planuje uderzyć na Czarnobyl. 

Sam lubię podróżować i jest to naprawdę mega uzależniające. Góry wolisz zimą, czy latem?

Zależy, jeśli pod wypoczynek to zimą, lecz jeśli mówimy o melanżach zdecydowanie lato.

Zgadzam się w 100%. Dodam od siebie, że latem jest piękniej jak dla mnie. Dobra, lecimy dalej! Wspominałeś o Czarnobylu. Nie bałbyś się tam jechać?

Nie, lubię wyzwanie ale i tak moim zdaniem jest na tyle bezpieczny, żeby tam pojechać. Od kilku lat już planuje wyjazd tam ale niestety trzeba mieć ukończone 18 lat. Strasznie fascynuje mnie klimat Czarnobyla zwłaszcza, że czasami lubię sobie porobić jakieś zdjęcia i zdecydowanie to jest miejsce z którego chce mieć pamiątkę. Kiedyś taka pani powiedziała świetny cytat z którym się zgadzam w 100 % "Nagle dostrzegłam, że wszystko dokoła jest fascynujące. Ale dopiero na fotografii."– Joanna Helander

Piękny cytat i absolutnie się z nim zgadzam :) Jesteśmy przy temacie Ukrainy - co sądzisz o wydarzeniach w tym kraju?

Zdecydowanie jestem po stronie Ukrainy, mam kilku znajomych Ukrainców i naprawdę są mega spoko ludźmi. Rosja czaiła się na Ukrainę od lat, to była kwestia czasu, że zaatakują. Przeszedł mi nawet przez głowę pomysł pojechania na wojnę, bo jako takie przeszkolenie wojskowe mam, ale bliskie mi osoby nie chcą mnie puścić. hah

Zgadza się! 2014 chyba wszyscy pamiętają i każdy kto się interesował tym tematem, doskonale wiedział, że to kwestia kilku lat, aż Putin zdecyduje się na inwazje Ukrainy. Chciałbyś wspomóc Ukraińców w inwazji na ich kraj. Czy gdyby była taka opcja, że Polska będzie atakowana nie miałbyś problemu z wzięciem karabinu i bronić ojczyzny?

Nie miałbym najmniejszego problemu, jestem patriotą i walczył bym o swoje. Nie chciałbym żeby moje dzieci czy wnuki wychowywały się pod okupacją i musiały walczyć za swoją wolność. Uważam że obrona ojczyzny to obowiązek każdego mieszkańca. Mam nawet swój prywatny arsenał (Kto wie ten wie) .XD

Piękna odpowiedź, takich ludzi się szanuje :) Wspominałeś o Panie Tadeuszu, na pewno nie chodziło o lekturę :D Chodzisz na imprezy, albo domówki?

Pytasz wilka czy sra w lesie? Oczywiście że chodzę, zdarza się czasami przesadzić, był taki jeden miesiąc w tamtym roku gdzie przez bite 31 dni chodziłem najebany do szkoły. Zazwyczaj zaczyna się od "Chodź na jedno piwo" albo "Chodź na miasto bo nudy" a kończy się na 1,5l o 4 rano, ale to chyba każdy z nas zna haha. :D

Doskonale wiem z autopsji,  że najlepsze imprezy są po słowach "nie mogę, jutro mam robotę/szkołę" :D Wolisz imprezy w klubach, czy domówki, a może plener? 

Uwielbiam pić w plenerze, ale wybierając kluby, a domówki zdecydowanie wole to drugie, zwłaszcza z uwagi, że od kilku już lat mieszkam sam, to najczęściej odbywają się u mnie. Za klubami nie przepadam bo zazwyczaj kończy się tym, że trzeba obić komuś mordę.

Jasne, rozumiem! W jaki sposób trafiłeś na serwerownie?

Miałem kiedyś opiekuna na innej serwerowni na arenkach i retake, ale upadła, więc zacząłem szukać czegoś nowego i tak oto znalazłem Multi-Heada. Wszystko zaczęło się w 2k19 gdzieś lipiec/sierpień, grałem dużo na arenkach i poznałem dużo mega osób jak np. @yrjan @shizeR00@QARV!K czy chociazby @ErRoR_#1 ale za dużo by tego było żeby wymieniać, no i tak jakoś zostałem.

Na forum jesteś od 2019 roku, a dokładniej 27 sierpnia. Grywałeś na innych naszych serwerach, czy tylko na arenkach?

Bywałem na Only Mirage i AWP, ale to były sporadyczne wizyty.

To z całego serduszka zapraszam do odwiedzania częściej Only MIrage. Niedawno awansowałeś na Opiekuna Arenek. Masz jakieś plany związane z serwerem?

Planów jest trochę, jak to wyjdzie nie wiem, mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pierwsze co to na pewno chcę zbudować zgrany zespół administracji i wywalić wszystkie istniejące błedy, a na resztę wyczekujcie i ocenicie sami jak mi to wyszło. Co do zaproszenia, w wolnej chwili na pewno będę wpadał, ciebie też zapraszam na arenki. <3

Dobra! Ty wchodzisz na mirka, ja odwiedzam arenki. =D

Dogadani. =D 

Opowiedziałeś czym się zajmujesz, i że lubisz imprezować. Powiedz mi, gdzie widzisz siebie za 20/30 lat.

Tak jak mówiłem, nie jestem do końca pewny czym się zajmę w przyszłości, ale w planach mam przeprowadzkę do Krakowa / Wrocławia. Może tam założę jakąś firmę lub coś.

Gdzie tam jakiś Kraków, czy Wrocław w głowie. Zapraszam do siebie, do Konina =D Wrócimy do tematu imprez - opowiedz o swoim najlepszym melanżu jaki przeżyłeś.

Najlepsze melanże były przy ognisku, pamiętam taki jeden, to było gdzieś niedawno, spotkaliśmy się w 5 osób i stwierdziliśmy że zrobimy se ognisko, ogarniemy flaszeczke i jakiegoś buszka, no i jak powiedzieliśmy tak zrobiliśmy, melanż zamienił się w jedno wielkie studio muzyczne xd, każdy napierdalał freestyle a reszta się dławiła kiełbasa z ogniska śmiejąc się z tych co freestyluja. Była naprawdę spoko atmosfera i może nie najebałem się jakoś potężnie ale miło go wspominam. A jak wszyscy wiemy najlepsze melanże to te których się nie pamięta więc wspomniałem o tym :DA co do zaproszenia to może skorzystam. :D

Spontany najlepsze :) Lubisz wódeczkę o buszku wspomniałeś także zaproszenie masz, możemy się umówić :D Aktualnie trwa mecz reprezentacji, jaki wynik obstawiasz?

Nie śledziłem ostatnich poczynań naszych piłkarzy ale Szwecja wydaje się mocna, ale tak jak pisałeś na chatboxie nie umieją grać na wyjazdach. Więc tak stabilnie 1:0 dla naszych.

skromna wygrana, ale jednak zawsze to wygrana :) nie przedłużając ostatnie pytanie - lecisz na bezludną wyspę i możesz zabrać ze sobą trzy rzeczy. Jakie?

Telefon, flaszkę i kobietę. :kappa:

Flaszka najważniejsza xD Dzięki za poświęcenie mi 5 godzin XD daliśmy radę co najważniejsze. Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

Oczywiście, że bym chciał - pozdrowionka dla @LOLSON @aquax @j4k s!3 gr4 @Julshi @ErRoR_#1 @senor wariata @snorlax @VisTeR.' Moje dwie lewe ręce z arenek @Tox1c @Xardas115 @kameleonn naczelnego animiarza cala administrację forum i arenek (i oczywiście przepraszam wszystkich co pominąłem ale już nie myślę) i oczywiście Ciebie. :)

Dziękuje za pozdrowienia. Mam nadzieję, że uda nam się złapać na wspólny melanż :D Miłego wieczorku życzę oraz powodzenia z serwerem arenek :)

Również miłego wieczorku i spokojnego meczu, dzięki za zaproszenie do wywiadu i co do wspólnego melanżu trzeba się zgadać. :-)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...