Jump to content

Recommended Posts

Nick: Fuhrer/ ja mein Fuhrer
Link do BanID: https://banid.pl/kto?to=0:1:532569073
CS 1.6/CS:GO
*:  CSGO, mogę również cs 1.6 ale tam mam niestety nonsteam
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: dość sporo :)
Coś o sobie: Na imię Mam Mikołaj, mam 25 lat i pochodzę z małego miasteczka w Województwie Wielkopolskim, a dokładniej to z Koła. Jestem po technikum Informatycznym i ukończonej szkole językowej w Niemczech. Jestem kierowcą międzynarodowym w chwilowym spoczynku (XD). Jak już pisałem we wcześniejszych podaniach, lubię słuchać muzyki techno, oraz rapsów. Lubię podróżować i brać udział w Festiwalach muzycznych.
Doświadczenie: Aktualnie admin OnlyMirage, a w przeszłości admin cs1.6 a nawet właściciel sieci.
Dlaczego Ty: Myślę, że jestem dobrym adminem na mirage . Wnioskuje po tym, że nie było na mnie żadnej skargi (przynajmniej oficjalnej XD). Sporo czasu siedzę na forum i nie raz byłem świadkiem jak pisali  na chacie, że lata odpał na serwerze i nie było admina. Generalnie pomóc adminom z arenek, 3maps i dm. 

*Można wybrać to i to*

Ogarnięty ziomuś, myślę że by się nadał na to stanowisko, często go widuje na forum 

Ja jestem na tak.

Przynajmniej na arenkach częściej będziesz 😏

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...