Skocz do zawartości
Julshi

 odrzucone [Support Admin] Julshi v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Julshi
Wiek: 16
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:538109935CS
CS 1.6/CS:GO
*: CSGO
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Jeśli jestem przy komputerze to mam przeglądarkę z forum cały czas otworzoną, jestem cały czas na bieżąco 
Coś o sobie: Mam na imię Julka, na co dzień gram w gry typu: csgo, valorant. Na sieci jestem od roku i sprawuje role Moderatora forum jak i admina serwera Only Mirage. Chętnie pomagam innym i jestem sympatyczna.
Doświadczenie: Jestem adminem Only Mirage, kiedyś opiekunem Arenek 1vs1
Dlaczego Ty: Jestem pomocna i zazwyczaj na zawołanie wbijam na serwer, są serwery na których często ktoś łamie regulamin a nie ma w tym momencie admina więc mogłabym się w tym przydać. Często patrze na forum i widać sporo zgłoszeń na różnych serwerach (np arenki) dlatego chciałabym pomóc.

Pozdrawiam ;D

*Można wybrać to i to*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja na nie
 
wiek git
doświadczenie jako tako, jak jest pewniak a tak to wychodzenie z serwera gdy ktoś cięższy do sprawdzenia
aktywność - można to sprawdzić nawet na mirku bo ma 2 czerwone gwiazdki i ledwo wyrabia godziny 
a ogólnie co do aktywności to jak ledwo wyrabiasz godzinki na mirku to nie wiem po co ranga która daje uprawnienia admina wszędzie jak ledwo z 1 sobie radzisz :) 
+ to co napisał @ErRoR_#1

A to już zdania nie można wyrazić bo przyjdzie wielki @Born który wie wszystko i zacznie oceniać? Znam wszystko :) nie musze czytać twoich lektur po to jest temat aby się wypowiedzieć a nie oceniać po wypowiedziach kogoś XD bo samemu ma się odmienną opinie?



powodzenia :D

Edytowane przez ALJZK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam, a czy Support Admin to ma mieć aktywność na wszystkich serwerach? Rozumiem, że na podstawie tygodniówki to jest rozliczanie, czy też aktywności obecnej.
Flagi są posiadane, a na siebie to już nikt nie popatrzy jak to jest z serwerami.

Nie słyszałem nic większego poza "skargą", która zadecydowała o odrzuceniu poprzedniego podania, zatem kolejny temat świadczy o chęci pomocy.
Na pewno przydałaby się kolejna osoba na tym stanowisku, jednak bez okresu ani rusz. Tym bardziej musiałabyś udowodnić wielu osobom o Twej stanowczości
i konkretności w banowaniu. Krótko mówiąc działanie z jakimś jajem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

A ja na nie
 
wiek git
doświadczenie jako tako, jak jest pewniak a tak to wychodzenie z serwera gdy ktoś cięższy do sprawdzenia
aktywność - można to sprawdzić nawet na mirku bo ma 2 czerwone gwiazdki i ledwo wyrabia godziny 
a ogólnie co do aktywności to jak ledwo wyrabiasz godzinki na mirku to nie wiem po co ranga która daje uprawnienia admina wszędzie jak ledwo z 1 sobie radzisz :) 
+ to co napisał @kameleonn

Edytowane przez SadoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 godziny temu, kameleonn napisał:

na nie 

brak jakiejkolwiek aktywnosci na serverach poza mirkiem 

To już się zalicza do spłakania chce pomóc niech pomoże nawet na ten okres próbny dajcie jej szanse nie wiem @kameleonn nie to ze cię obrażam ale ty zawsze jesteś przymulony i masz brak chęci do życia jak cię widziałem na serwerze a po drugie niech każdy sprawdzi swój czas na każdym serwerze to w wtedy może się do tego przyczepić jak tasiemiec w człowieku. Moim zdaniem powinno się dać szanse.

Edytowane przez Fox_r2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie widzę że jedno podanie zostało rozpatrzone a drugie nie.  Tak trochę dziwnie to wygląda ale no zdarza się.  Co do podania zostaje ono odrzucone pierwszą rzeczą jest ten burdel pod podaniem a drugą rezygnacja za zwykłego admina co według mnie  oznacza rezygnację z gry w na jakimkolwiek serwerze jako admin. Jeżeli się rezygnuje z zwykłego admina to po co ma się mieć support admina? Odrzucone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...