Skocz do zawartości
RuskieFajki90

Michas sis zegna

Rekomendowane odpowiedzi

Narka. Musze odejac z sieci bo pewne osoby mnie podejrzewaja o wh, wiesz jak aie dobrze gra to tak sie ma. Aquax bralem Cie na poczatku za najlepszego h@ jakiego znalem. Lecz teraz juz nie uwazam, Pisze Ci na stwam/pw/ts3 a ty to ignorujesz. Nie mam zamiaru siedziec na takiej sieci. Zegnam sie z wami z powodu praktycznie jednej osoby, nie to nie admin ktory mnie zbanowal tylko ta osoba z wyzszej administracji. Pozdrawia, Nynka, EvO i Vandala. Pozoatalych nie. Tak jak obiecalem przekaze te 50 zl na siec. Ale nie wiem kiedy. Nara Michas bedziesz mial mnie z glowy i chyba juz nikogo nie znajdziesz do obrazania i wyzywania. Nynek byles bardzo fajna osoba ale musze sie pozegnac ;-(. EvO jestes bardzo pomocny. Vandal pozostajemy na fb, odchodze bo michas mnie obrazal i wyzywal. Nie mam zamiaru sie z kims tak nie madrym wyzywac. Kiedys was odwiedze. Nigdy nie spotkalem takiej administrachi Michas. Powinienes dawac przyklad a nie wyzywac, narka chlopaky. Papa Angelika i zycze Ci szczescia z Aklaksem. Mateuszku jeszcze do ciebie, obiecalem kase i ja przekaze. Jestes fajna osoba lecz ignorujesz duzo rzeczy. Sympatyczny i ogarniety. Jeszcze raz Papa. :-) ps rezygnuje z opiekuna cs go mod i mam nadzieje ze moje miejsce zajmie Vandal. Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAH No siema,

 

 

 

LwG- "Jestem stunterem, stunt to moje zyczu. Stunt to inaczej triki na tylnym kole. Na codzienn gram w pilke nozna, jestem pikarzen"

 

 

 

Oto rozmowa z człowiekiem na "poziomie" (wysokim).

 

 

 

"Help Mi Pliss!: _

 

Help Mi Pliss!: ?

1944: coś odjebał hah

Help Mi Pliss!: hahaha evo

Help Mi Pliss!: zajebisty

1944: było wstawić screeny

Help Mi Pliss!: kurwa

Help Mi Pliss!: jak ich nie mialem

1944: uwierz mi że są

1944: to jest steam

Help Mi Pliss!: nie ma

Help Mi Pliss!: sprawdzalem

1944: i nie ma innej możliwości

1944: cs_trike?

Help Mi Pliss!: dobra

Help Mi Pliss!: nie pisz

Help Mi Pliss!: nie mam zabiaru siedziec na multi gownie z aklaksem ktory nie umie odpisac

1944: umie

Help Mi Pliss!: nie nie umie

1944: tylko ma też życie prywatne

Help Mi Pliss!: 5 dni nie odpiwac

Help Mi Pliss!: dobra

Help Mi Pliss!: nie pisz nic

1944: ssy są, ale jak się czituje to tak jest...

Help Mi Pliss!: pojebany?

Help Mi Pliss!: czitujesz na steam?

1944: są czity na steam

Help Mi Pliss!: ale ja nie czituje

Help Mi Pliss!: zjebie

1944: te same co na ns jeśli chodzi o scislosc

Help Mi Pliss!: no i chuj

Help Mi Pliss!: jesli to i tak nie czitowalem

1944: wiem że to trudne

1944: znaleźć 5 screenów

1944: przykre, ale prawdziwe

Help Mi Pliss!: ssij

Help Mi Pliss!: mi

1944: ale co?

Help Mi Pliss!: zgaduj

1944: chuja nie masz więc nie wiem

Help Mi Pliss!: spierdalaj

Help Mi Pliss!: kim ty jestes w ogole

Help Mi Pliss!: jakis zajerejstorwany czy banned juz?

1944: jaj też, bo jakbyś je miał to byś się przyznał, że czitowałeś :)

Użytkownik Help Mi Pliss! zmienił status na: Offline."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


OMG zgniłem niemiłosiernie #rakcontent xD

 

Halo, Policja proszę przyjechać na Multizgreda, bo raki nam tu nie chcą zimować xD

 

 

 

 

 

 

 

 Aquax bralem Cie na poczatku za najlepszego h@ jakiego znalem. Lecz teraz juz nie uwazam, Pisze Ci na stwam/pw/ts3 a ty to ignorujesz.

A co by Ci @aquax dał? Kopa w dupala xD Aaa bo on już murzyn, to nie odpisze, bo musi nosić 5km wodę żeby zalać te swoje suchary :D

 

 

 

z Ciebie taka przedszkolanka jak z koziej d... wiesz co :D Dzieci przez Ciebie uciekają, ancymonie :D

 

 

 

PS. Mamo Help mi pliss, jeśli to czytasz to proszę, nie dawaj mu szlabanu. Daj mu dwa szlabany. Jeden za odpały na forum i steam a drugi za to, że wczoraj szamał drożdżówkę z serem na przerwie (karygodne). I niech idzie spać bez kolacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


''Ignorowałem'' Cię, ponieważ nie było mnie w domu mój drogi. Najlepsze jest to, że gdy nie ma kogoś dłuższy czas na steam to zmienia się status. Mi zmienił się na zaraz wracam i usłyszałem od niego, że się ukrywam.  Żałosne. 

 

 

 

95 % osób nigdy by Ci nie dało tutaj nic więcej niż admina. Ja chciałem dać Ci szansę, mimo że na prawdę mało co ogarnąłeś. Liczyłem że się rozwiniesz a teraz w zamian otrzymuję takie komentarze. 

 

Nie wiem, czy ktoś by z tobą dłużej wytrzymał niż kilka dni, ponieważ ciągle ''ryłeś beret'' przeważnie pierdołami, ale tak już jest u młodszych. 

 

 

 

Mimo wszystko dzięki za pomoc w rozkręcaniu cs-go modów i może kiedyś trochę wydoroślejesz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...