Skocz do zawartości
pionteczekessa

[ZAMKNIĘTY Błędy i propozycje dotyczące forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mirki i Janusze, chciałbym zgłosić jedną rzecz, nie wiem czy to urządzenia mobilne są pochrzanione czy coś faktycznie nie gra ale...

 

 

 

Wchodząc na forum na telefonie (Chrome/Opera), otwieram sobie z poziomu strony głównej MH w nowej karcie Nową Zawartość i np. GT DD2/INF a otwiera mi się 2x GT jakiegoś COD. Nie jest tak za każdym razem, może 3-4 razy max na 10 uruchomień. Myślałem że to ja sobie coś powciskałem ale no kurde duszę Nową Zawartość a tu GT CODa http:title=":P" /> Ciastka oczywiście wyczyszczone.

 

 

 

 

 

 

EDIT: czyli nie jest to odosobniony przypadek xD

 

 

 

Nie mogę wybrać innego stylu - mogę załączyć wersję mobilną (nic to nie zmienia) a po kliknięciu "Zmień Styl" mam tylko jedną pozycję IPBoard ;3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jf9ruq.jpg

 

Jak to wygląda ? Pozmienialiście te style syf sie porobił, było eleganckie forum a teraz :mg:

 

a o tych nickach nie wspomne 

 

3e8i8v.jpg

 

To też ... 

 

m9bei3.jpg

 

Już nie wspomnie o zmienianiu sibie czcionki rangi 12312 razy wciągu dnia.

 

 

 

 

 

 

 

A i jeszcze to

 

tgjisn.jpg

 

Propozycje w złym miejscu są.

 

 

 

 

 

Tylko, że masz tę rangę by robić co innego a nie tylko dla siebie :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zmienić czas na forum.

 

 

 

 

Coś w tym jest to fakt, bo jak zmieniam czas na Dublin to powinno być GMT -1 a mam czas Polski. 

 

Polska ma GMT +2 gdzie powinno być +1 w moim przypadku.

 

 

 

PS. Wcześniej było dobrze i nie to nie od zmiany czasu, bo i przed tym miałem/mam tak jak napisałem wyżej.

 

 

 

 

 

@edit: Jestem użytkownikiem i nie mam dobrego czasu. :D Ja tylko napisałem, że jest coś z tym nie tak ale mi to nie przeszkadza ustawiłem sobie na "Wyspy Zielonego Przylądka" i jest git. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...