Skocz do zawartości
pionteczekessa

[ZAMKNIĘTY Błędy i propozycje dotyczące forum

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ta reklama na gorze ubiemozliwia wejscie ze strony startowej w panel usera, wiadomosci i powiadomienia. Trzeba z jakiejs wewnetrznej zakladki wchodzic. Denerwuje to :)

 

 

To na trybie telefonowym chyba :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Michas ma za dużo adminów na serwerach i trzeba mu troszkę zabrać bo nasz kochany technik będzie zbyt rozpieszczony :D

 

 

 

 

Nie wiedziałem, że to offtop :o 

 

 

 

@@MichaSiu

 

 

 

 

 

 

Proponuję ten panel boczny przywrócić do poprzedniego stanu, chodzi mi o belki w nim.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego UBT ma dostęp do działu adminów, bądź tylko adminów dd2/inf?

Bo mamy mieć... Choćby po to żeby Wam ostrzeżenia Opiekunowie wklepywali, bo po powiadomieniu na steam/pw zdarza się że po prostu nikt tego warna nie dostaje :) A Admini bez bata nad sobą się po prostu rozleniwiają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo mamy mieć... Choćby po to żeby Wam ostrzeżenia Opiekunowie wklepywali, bo po powiadomieniu na steam/pw zdarza się że po prostu nikt tego warna nie dostaje :) A Admini bez bata nad sobą się po prostu rozleniwiają.

 

 

 

Od tego są moderatorzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Od tego są moderatorzy ;)

 

 

Najlepiej jest jak najbardziej skomplikować wszystkie procedury :) Może niech UBT sprawdza ssy i pisze do OP UBT albo S@ żeby tylko oni zdejmowali bany ;d

 

 

 

Tabela serwerów nad każdym tematem - pomysł -10/10. Trzeba cały czas ją przewijać, dla mnie bez sensu takie utrudnianie. Zwłaszcza, że po odświeżeniu strony nie przenosi nas do miejsca w którym byliśmy, tylko na samą górę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

 

Tabela serwerów nad każdym tematem - pomysł -10/10. Trzeba cały czas ją przewijać, dla mnie bez sensu takie utrudnianie. Zwłaszcza, że po odświeżeniu strony nie przenosi nas do miejsca w którym byliśmy, tylko na samą górę.

 

 

Popieram w 100%. Jak już musi być na górze, to dajcie chociaż możliwość zminimalizowania jej..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Najlepiej jest jak najbardziej skomplikować wszystkie procedury :) Może niech UBT sprawdza ssy i pisze do OP UBT albo S@ żeby tylko oni zdejmowali bany ;d

 

 

 

Tabela serwerów nad każdym tematem - pomysł -10/10. Trzeba cały czas ją przewijać, dla mnie bez sensu takie utrudnianie. Zwłaszcza, że po odświeżeniu strony nie przenosi nas do miejsca w którym byliśmy, tylko na samą górę.

 

 

Hmmm, a to dziwne... Ja jak odświeżam stronę to przenosi mnie do miejsca w którym byłem.

 

 

 

EDIT @@bydlak : Czy odświeżam czy cofam to cofa mnie do miejsca w którym byłem.

 

W sumie to nie jestem pewien jaki mam styl forum ale to chyba nie powinno robić różnicy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Hmmm, a to dziwne... Ja jak odświeżam stronę to przenosi mnie do miejsca w którym byłem.

 

 

 

 

 

Jak odświeżasz czy jak cofasz? Bo u mnie jak odświeżam stronę to daje mnie do samej góry, jak wchodzę w jakiś temat póżniej biorę cofnij to mnie przenosi do tematu przy którym byłem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Propozycja folderow do dzialu "Artykuly".

 

Moze warto byloby podzielic je na sport, muzyka, filmy, inne?

 

 

 

 

Po jaki grzyb to dzielić nic to nie zmieni ,a jakiejś świeżości przez to tez nie będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Porządek, NeQ?;)

 

 

 

Druga sprawa: chciałabym zaproponować, żeby userzy forum ze stażem na forum niższym niz "x" (tu niech góra ustali czy to rozpatrywać pod kątem daty rejestracji czy godzin spędzonych na forum) nie mogli wypowiadać się na forum w działach, gdzie pozostali umieszczają podania na moderatorów i inne funkcje na forum. Powód? Co taki użytkownik może wiedzieć na temat ogarniania danej osoby, jeśli zarejestrował się wczoraj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Porządek, NeQ? ;)

 

 

 

Druga sprawa: chciałabym zaproponować, żeby userzy forum ze stażem na forum niższym niz "x" (tu niech góra ustali czy to rozpatrywać pod kątem daty rejestracji czy godzin spędzonych na forum) nie mogli wypowiadać się na forum w działach, gdzie pozostali umieszczają podania na moderatorów i inne funkcje na forum. Powód? Co taki użytkownik może wiedzieć na temat ogarniania danej osoby, jeśli zarejestrował się wczoraj.

 

 

 

 

Nie przejdzie bo ktoś zepsuł nabite godziny i nie jest to wiarygodne źródło  :ninja: (co do starych ale dla nowych..^^)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...