Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: krecikq8
Wiek:  20
Znajomość AMXX (0/8):  4, umiem nadać bana, kcika, muta i zrobic se bindy ale musze sie jeszcze duzo nauczyć 
Doświadczenie:  Brak, adminem byłem tylko w cs go bo jak grałem w 1.6 byłem kastratem bez mutacji i dostanie się na admina były znikome 
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak
SID: STEAM_0:0:721504769
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199403275266
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/krecikq8/91.224.117.52:27140/
Kontakt:  GG, FB, Steam, nr telefonu i whatsup
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Tak
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Pomimo tego, że jestem dosyć świeżym graczem to jestem częstym bywalcem na serwerze, jestem 
zazwyczaj miły i skory do pomocy. No i moje intencje objęcia stanowiska administratora nie są takie,
że chce admina dla flexu, czy poczucia władzy nad graczem, bo gardzę tego typu ludźmi, chce dostać admina,
ponieważ denerwuje mnie fakt, że często go nie ma i jakiś dzieciak np. gracz „gruby” wyzywa każdego jak leci,
bo nie ma kto mu muta nadać. Nie mówię, że administracja jest nie aktywna, bo bym skłamał, ale nie zawsze da się
zrobić, tak aby admin był na serwerze, a przyjęcie mnie to kolejny krok do tego, aby właśnie tak było, ponieważ
od momentu wejścia na serwer gram po te 2/3h dziennie z małymi wyjątkami. Jeśli was nie przekonałem to trudno nie
będę płakał, ale fajnie by było zasilić wasze  szeregi kolejnym aktywnym administratorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra przeczytałem tą rozprawkę @VisTeR.'dostane burgerka za ten wysiłek? :AYAYA:

jestem za okresem próbnym dla ciebie pare razy widzialem cie na serwerze i nie sprawiales problemow, jak chcesz zglaszac ludzi dodaj mnie na steam lub innym adminow i masz juz jakis kontakt z nimi

rzeczy najwazniejsze na +

male doswiadczenie ale to sie wyrobi grales w cs go to wiesz jak cheater wyglada jak bedziesz mial problemy z innymi rzeczami to na luzie pytaj ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tez przeczytałem, ogolnie to tak

wiele rzeczy na +

ten amx  troszeczke slabiutko, ale widze ze jestes aktywny prawie codziennie wiec stwierdzam, ze okres probny bedzie okej

a co do amx to wydaje mi sie ze kwestia dni i sie nauczysz i doswiadczenie nabierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widuję cię na serwie to na plus, na eldorado pisałeś kto rzuca przez płot i pomagałeś wyłapać niepokornych. 

Doświadczenie można nabrać w trakcie, także powinieneś załapać szybko. 

Generalnie na plusik 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Administrator

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...