Skocz do zawartości
A3ro

 zaakceptowane Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:A3ro
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): na paru serwerach
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4/10 dużo do przypomnienia Ale szybko ogarnę
Staż w CS-sie: nie wiem z 7 lat
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: Adminów nigdy za wiele, czasem admina nie ma to zamiast wołać kogoś sam bym załatwił problem.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: staram się minimum godzinkę dziennie 
Kontakt: Steam,Messenger 
Link do GameTracker'a :https://www.gametracker.com/player/A3ro/80.72.43.106:27022/

Edit. Rusek ostatnia próba prawie 2 lata temu :)

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, xd_men_ napisał:

Nie jestem  jakoś przekonany 

- jakoś pomocny nie jesteś

- ciągle próbowanie 

Nie wiem co to w ogóle za pierdolenie... @A3rogra już długo tutaj, a Ty i taki @pemeqprzyszliscie na gotowe bo zaczęło się coś dziać i żeby mieć premki za free, a tak to zrezygnowaliście i nie wiem jak Ty, ale pemeq spierdolił na inną sieć a teraz wszyscy wróciliście rycerze cod mod i innym szansy nie chcecie dać, bo już nie wasza ekipa.

@A3rogra teraz często bo jak wejdę od czasu do czasu to jest w grze lub widzę przez steam, że gra więc raczej wypadałoby dać szansę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście jestem w stanie zatwierdzić tego gracza 

Sumienny, pomocny, aktywny, kolejna próba więc widać że mu zależy 

 

7 godzin temu, -Damian- napisał:

Nie wiem co to w ogóle za pierdolenie... @A3rogra już długo tutaj, a Ty i taki @pemeqprzyszliscie na gotowe bo zaczęło się coś dziać i żeby mieć premki za free, a tak to zrezygnowaliście i nie wiem jak Ty, ale pemeq spierdolił na inną sieć a teraz wszyscy wróciliście rycerze cod mod i innym szansy nie chcecie dać, bo już nie wasza ekipa.

@A3ro

@-Damian-ja nie wiem co ty kurw ćpałeś ale zmień dilera, pierwsza sprawa, odejście z 400 było spowodowane kwestiami nie dogadania się i porozumieniem stron, zrobiłem swój serwer gdzie podłączyłem się do nowopowstałej wtedy sieci. 

Po drugie jeśli cię ciekawi admin ma jedyną premke to assassin, o dziwo mam 80+ lvl kapitana którego kupiłem i konspiranta którego kupiłem assassynem gram zadko jak już to wtedy kiedy chce się pobawić nożem czy coś 

Po trzecie nie wiem co miałem zrobić pomoc aquaxowi pisać pluginy czy coś? Mój etap axm jest na podstawach a tu lekko już zaawansowane bynajmniej dla mnie, a jak już to pomagalem w ostaniej fazie testów i na bieżąco staram się wyłapywać błędy i zgłaszać je do aquaxa. 

Więc następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...