Skocz do zawartości
Fox_r2

 pozytywne Znów się widzimy i znów poczekam 1,5 miesiąca przez kolejną fajtłapę:

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Fox_r2
Godzina, data zdarzenia:około 19:05 11.01.2023r.
Mapa:Tym razem cs_inferno coś w tym stylu
STEAM_ID / IP:

STEAM_0:0:101729172

Uzasadnienie: No to jak gram sobie spokojnie awp znów ak znów i deaglem znów !@!#! Zaczeło się na kabul bo admin nie umie się pogodzić z porażka ale to inna sprawa ale za uwarzyłem tu bliźniaków normalnie XD. Grałem całego cache znów i nagle na inferno 1 runda ban i znów cheatowanie UWIELBIAM WAS. Zbanowany zostałem przez Furioza, a mam nadzieje że wrzuci te demka szybko i zostaną one szybko rozpatrzone bo chciałbym już sobie pograć dzięki. POZDRAWIAM ADMINÓW>>>>>>>>>>. Cuda się zdarzają

Edytowane przez Fox_r2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 demko to moje   https://megawrzuta.pl/download/129b259b73ba5879148fd823c04ed93a.html 
Ogólnie całą mapę czekałem aż zagra z awp ale grał tylko 2 razy :/  gdzie na samym końcu demka widać jak celownik dosyć szybko leci od razu na głowę tam samo było kilka rund wcześniej ledwo wychyla i celownika na głowę 
2 demko to hltv  https://ehltv.hltv.org.pl/srv41452/HLTV-2301111826-css_kabul2.dem.zip 
9:15 - celownik przy strzale 
10:24 - kolejna padaka przy strzelaniu 
13:00 - taki przeskok i kill 
15:35 - celownik Ci się zaś trzęsie przy killu no po za ost kille gdzie twierdziłeś że awp Ci się zacięła ale celownik na modelu drgał 
16:25 - to samo co up widać jak celownik się trzęsie 
19:10 - nic tam nie ma to tylko nerwy gracza lub ręka mu się trzęsie 

Przy grze z awp lepiej to według mnie widać ale decyzja jak zawsze należy do ubt  

Edytowane przez Nimmrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9:15 -B
10:24 -B
13:00 -B
15:35 -B
16:25 -B
19:10 też -B

Zastanawiam się, co Ty w ogóle tu rozpisałeś.
Wielokrotnie wam się mówi, żeby nie używać HLTV pod aim'a (gdzie lagi są przecież potężne tego demka)
Zmarnowany czas gracza na pewno - tu nawiązując do wczorajszej spinki na chatboxie

@VisTeR.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...